Skocz do zawartości

ZbyK.gg

Administrator RCON
 • Liczba zawartości

  4600
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  377
 • Typ konta

  Premium +

Zawartość dodana przez ZbyK.gg

 1. Postanowiłem zweryfikować sprawę. No powiem bardzo dziwne, że nagle do kogoś piszesz "widze ze ty bogaty", "masz pozyczyc 400k?" a akurat okazuje się, że na to konto włamała się osoba od której już wcześniej "pożyczałeś" pieniądze. Cała sprawa to zbyt wiele zbieżności aby nazwać to zbiegiem okoliczności. Nie zostaniesz odbanowany.
 2. Posiadasz również bana na serialu D1D5D482B2C876FF7886E5A1905D0E52 od KropsoN za Przyznanie się do omijania bana. Najpierw musisz zaapelować od tego bana.
 3. Oj... Powód samej kary może nie jest słuszny... Jednakże, patrząc na ogół sytuacji, nie jestem skłonny Cię odbanować.
 4. Szczerze mówiąc, byłbym skłonny do odbanowania Cię, gdyby nie tłumaczenia w apelacji poprzedniej.
 5. Przepraszam za zwłokę, niestety nie zwróciłem uwagi, że apelacja została przekazana do mnie. Zagłębiłem się bardziej w tą sprawę i uważam karę za niezasadną. Uważam, że skoro obie strony zaproponowały polubowne rozwiązanie, a przewinienie nie naruszyło pozostałych punktów regulaminu, to administratorka nie powinna narzucać swojego. Co innego, kiedy jedna ze stron nie zgadzałaby się na polubowne rozwiązanie sprawy - wtedy byłby to w pełni zasadne. Karę zdejmuję. Umarzam też sprawę dotyczącą pojazdu, gdyż gracz miał w między czasie zerowane konto - nie musisz nic nikomu oddawać. P
 6. 12.11.2021 Starszy Administrator @L4MP3K.txd zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu naruszenia regulaminu serwera na discordzie organizacji. Support @Reppo odchodzi z rangi na własne życzenie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności