Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nielegalne wyścigi by VisteR.


VisteR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zuxYYnR.jpg

 

Witam wszystkich graczy ! Z tego co wiem dość dawno nie było nielegalnych wyścigów. Wraz z Lexington i DwaPalceBiskupa postanowiliśmy już jutro CZYLI W SOBOTĘ  o godzinie 20:00 zrobić nielegalne wyścigi na terenie Los Santos International (koło lotniska w ls). Postanowiliśmy jednak znaleźć trasę, która będzie odpowiadała kierowcom wolniejszych aut, dlatego też wybraliśmy ową trasę, gdyż nie liczy się na niej głównie szybkość, tylko umiejętność jazdy... Będziemy starali się dobierać ludzi z podobnymi autami/silnikami, aby szanse były mniej więcej 50 na 50. Zbiórka na parkingu koło ronda w Los Santos International, będziemy robili pamiątkowe zdjęcia i wyjaśnimy kilka kwestii, które mogą zaistnieć. Wstęp jest darmowy, jednak, jeśli ktoś będzie się chciał ścigać za pieniądze będzie musiał wyłożyć 300 PLN i przeciwnik również + jeszcze ja dokładam od siebie do każdego wyścigu z 400 PLN, czyli gdy ktoś wyłoży 300 PLN  i zwycięży, to wygrywa swój hajs i hajs przeciwnika + hajs ode mnie. Osoba, która przegra dostanie skromną nagrodę pocieszenia w wysokości 50 PLN. NIE ZALEŻY NAM NA HAJSIE, liczy się tylko i wyłącznie dobra zabawa, dlatego też nie chcę mieć z tego żadnych zysków. Jeśli ktoś natomiast nie będzie miał hajsu a będzie się chciał ścigać, może za darmo i bez wygranej, lecz jest możliwość też, że jeden z organizatorów wyłoży za taką osobę hajs, lecz w takim przypadku 30 % zysku zostaje przekazane organizatorowi. Jest jedna zasadnicza ZASADA, KTO WYPADNIE Z TORU, LUB SPRÓBUJE JAKKOLWIEK SKRÓCIĆ, DYSKWALIFIKACJA. Dlatego mówię odgórnie że trasa jest pod kierowce, nie pod szybkość, proszę uważać i pilnować się drogi.

 

PRZEBIEG:

19 : 50 --- Zbiórka na parkingu koło ronda

19 : 55 --- Kilka słów od organizatorów

20 : 00 --- Wyścigi

21 : 30 --- Jakieś wspólne melo, impreza na scenie

PS: Jesteśmy przygotowani na wszelkie niespodzianki, bo w końcu są to NIELEGALNE wyścigi, wszystko mamy dopięte na ostatni guzik.  Każdy uczestnicząc w nielegalnych wyścigach musi pamiętać o konsekwencjach. W przypadku zatrzymań policyjnych itp. proszę o ogarnięcie, nie taranowanie, bez spin, wyzwisk, proszę kierować takie osoby do mnie, mówiąc, że to ja jestem organizatorem i odpowiadam za całą akcje.

 

TRASA:

START: https://imgur.com/a/MWHpShp

Dalsza trasa: https://imgur.com/a/JOHnsAW

https://imgur.com/a/cXBK0f1

META: https://imgur.com/a/jJ8Lo3g

 

ORGANIZACJA:

Jeśli chodzi o organizacje to ja VISTER. osobiście będę startował ludzi, na środku trasy będzie stał i obserwował czy nie ma skrótów DwaPalceBiskupa, a na mecie będzie stał Lexington i to on będzie dawał pieniądze wygranym. Po wyścigu osoby, które chciałyby jeszcze raz się pościgać wracają oczywiście nie trasę wyścigu tylko obok i ustawiają się w kolejkę, natomiast osoby, które już nie chcą się ścigać parkują auta na parkingu i kibicują na chodniku. Cała akcja może przebiegać szybciej, ale to tylko od was GRACZY zależy jak szybko będziemy dopuszczać kolejne osoby do wyścigu, W dużym stopniu będzie to też zależało od ruchu na drodze głównej.

 

MAM wielką prośbę do was wszystkich, tych którzy wybierają się wyścigi. Jeśli ktoś zamierza odwalać to proszę gdzie indziej poodwalać i wcale nie przyjeżdżać. Zapraszamy wszystkich ludzi ogarniętych do wspólnego spędzenia czasu na wyścigach i wspólnej zabawie ! Jeśli macie jakichś kolegów serwerowych zapraszajcie na wyścigi i jak ktoś może reklamować z kont premium, pragniemy aby przybyło nas duże grono, im więcej osób, tym lepsza zabawa. Dziękuje i widzimy się na wyścigach. Powodzenia

 

SOBOTA 20 : 00 LOS SANTOS INTERNATIONAL

Edytowane przez VisteR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin