-
Postów
443 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ Jurson za aktualizację statusu, piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farci
piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farciach pach pach
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ Jurson za aktualizację statusu, piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farci
piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farciach pach pach
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od WIXAPOL za aktualizację statusu, banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie
banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od WIXAPOL za aktualizację statusu, banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie
banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, czy jak mam najwiecej kar na serwerze i mam to wpisane w ksiege to mam szanse dostac
czy jak mam najwiecej kar na serwerze i mam to wpisane w ksiege to mam szanse dostac supporta? za 2 tygodnie bede mial 9 lat konto pomozcie
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, japierdziu no dzisiejszy dzien padaka w kurierce 170 adresow i 250 paczek w poniedzia
japierdziu no dzisiejszy dzien padaka w kurierce 170 adresow i 250 paczek w poniedzialek no kto to widzial nawet pis nas tak nie jebie jak mnie dzisiaj w robocie porarzka pzdr
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, 9 LAT NA SERWIE OD DZIS TAK BTW PZDRR MORDY MAKE MONEY MALOLAT
9 LAT NA SERWIE OD DZIS TAK BTW PZDRR MORDY MAKE MONEY MALOLAT
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, masz tak dziwny nick jakby iveco nigdy nie przeladowali
masz tak dziwny nick jakby iveco nigdy nie przeladowali
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ Pavi za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl bardzo smutny niestety iveco znowu poszlo na warsztat, pozegnali
wczorajszy dzien byl bardzo smutny niestety iveco znowu poszlo na warsztat, pozegnalismy wtryski paliwowe i swiecie teraz zostaje nam tylko crafter
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ dh_P.K.S za aktualizację statusu, dzisiejszy dzien byl po prosty slaby sadpepe
dzisiejszy dzien byl po prosty slaby sadpepe
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, dzisiejszy dzien byl dla mnie szczegolnie wyjatkowy w koncu poklocilem sie z szefem i
dzisiejszy dzien byl dla mnie szczegolnie wyjatkowy w koncu poklocilem sie z szefem i mnie wy*******i z roboty, ale nie wy*******i bo drugiego jak ja nie znajdzie a sam nie odejde bo z jednej strony nie nawidze tej pracy a z drugiej lubie bardzo
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Foka. za aktualizację statusu, dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze
dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze dzisiaj iveco nie zostalo przeladowane o przynajmniej dwie tony uczynilo ten dzien wyjatkowym
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Foka. za aktualizację statusu, dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze
dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze dzisiaj iveco nie zostalo przeladowane o przynajmniej dwie tony uczynilo ten dzien wyjatkowym
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect
wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect
wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect
wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect
wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko
-
-
-
-
-
-
mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od ✮ Gniadys* za aktualizację statusu, PIJ PEPSI BEDZIESZ LEPSZYY
PIJ PEPSI BEDZIESZ LEPSZYY
-
mxcioo.redd przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 1: Ręce świerzbią do kindybała Edit: I po challengu
Dzień 1:
Ręce świerzbią do kindybała
Edit: I po challengu