Skocz do zawartości

mxcioo.redd

Gracz
  • Postów

    443
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    mxcioo.redd przyznał(a) reputację dla AdekUchiha za aktualizację statusu,   
  2. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Jurson za aktualizację statusu, piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farci   
    piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farciach pach pach
  3. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Jurson za aktualizację statusu, piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farci   
    piwerko jeziorko fajeczek rybeczki szczupaczki kielbaska walenie konia narciarz farciach pach pach
  4. 4Like
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od WIXAPOL za aktualizację statusu, banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie   
    banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie
  5. 4Like
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od WIXAPOL za aktualizację statusu, banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie   
    banknoty sa zielone tak jak ty w tym temacie
  6. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od goroncydamus za aktualizację statusu, czy jak mam najwiecej kar na serwerze i mam to wpisane w ksiege to mam szanse dostac   
    czy jak mam najwiecej kar na serwerze i mam to wpisane w ksiege to mam szanse dostac supporta? za 2 tygodnie bede mial 9 lat konto pomozcie 
     
  7. 4Sad
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od goroncydamus za aktualizację statusu, japierdziu no dzisiejszy dzien padaka w kurierce 170 adresow i 250 paczek w poniedzia   
    japierdziu no dzisiejszy dzien padaka w kurierce 170 adresow i 250 paczek w poniedzialek no kto to widzial nawet pis nas tak nie jebie jak mnie dzisiaj w robocie porarzka pzdr 
  8. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od goroncydamus za aktualizację statusu, 9 LAT NA SERWIE OD DZIS TAK BTW PZDRR MORDY MAKE MONEY MALOLAT   
    9 LAT NA SERWIE OD DZIS TAK BTW PZDRR MORDY MAKE MONEY MALOLAT
     
  9. 4Fun
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, masz tak dziwny nick jakby iveco nigdy nie przeladowali   
    masz tak dziwny nick jakby iveco nigdy nie przeladowali
  10. 4Sad
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Pavi za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl bardzo smutny niestety iveco znowu poszlo na warsztat, pozegnali   
    wczorajszy dzien byl bardzo smutny niestety iveco znowu poszlo na warsztat, pozegnalismy wtryski paliwowe i swiecie teraz zostaje nam tylko crafter 
  11. 4Like
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od dh_P.K.S za aktualizację statusu, dzisiejszy dzien byl po prosty slaby sadpepe   
    dzisiejszy dzien byl po prosty slaby sadpepe
     
  12. 4Wow
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od goroncydamus za aktualizację statusu, dzisiejszy dzien byl dla mnie szczegolnie wyjatkowy w koncu poklocilem sie z szefem i   
    dzisiejszy dzien byl dla mnie szczegolnie wyjatkowy w koncu poklocilem sie z szefem i mnie wy*******i z roboty, ale nie wy*******i bo drugiego jak ja nie znajdzie a sam nie odejde bo z jednej strony nie nawidze tej pracy a z drugiej lubie bardzo 
  13. 4Fun
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Foka. za aktualizację statusu, dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze   
    dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze dzisiaj iveco nie zostalo przeladowane o przynajmniej dwie tony uczynilo ten dzien wyjatkowym 
  14. 4Fun
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Foka. za aktualizację statusu, dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze   
    dziejszy dzien jakby nie patrzac byl to zwykly dzien w robocie, ale patrzac na to ze dzisiaj iveco nie zostalo przeladowane o przynajmniej dwie tony uczynilo ten dzien wyjatkowym 
  15. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect   
    wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c  nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko 
  16. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect   
    wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c  nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko 
  17. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect   
    wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c  nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko 
  18. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vect   
    wczorajszy dzien byl dla mnie szczegolnei wyjatkowy, stalem sie posiadaczem opla vectry c  nie do konca szczesliwy bo pakiet startowowy na warsztacie musi przejsc ale spoko 
  19. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Szotowiec za aktualizację statusu,   
  20. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Szotowiec za aktualizację statusu,   
  21. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od liczetenhajs za aktualizację statusu,   
  22. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od liczetenhajs za aktualizację statusu,   
  23. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Gniadys* za aktualizację statusu, sentino raz   
    sentino raz 
  24. 4Love
    mxcioo.redd otrzymał(a) reputację od Gniadys* za aktualizację statusu, PIJ PEPSI BEDZIESZ LEPSZYY   
    PIJ PEPSI BEDZIESZ LEPSZYY
  25. 4Sad
    mxcioo.redd przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 1: Ręce świerzbią do kindybała Edit: I po challengu   
    Dzień 1:
    Ręce świerzbią do kindybała

    Edit: I po challengu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin