Skocz do zawartości

WIXAPOL

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O WIXAPOL

W świecie gry

  • ID konta gracza 150808
  • Nick WIXAPOL
  • Data rejestracji 2019-01-06 16:27:18
  • Ostatnio widziany 2026-06-10 21:06:53
  • Łączny czas gry 2007 godz. 22 min.
  • Organizacja Browar Fortuna
  • ➜ Ranga Piwowar ★
  • Biznes Studio Filmowe 4Life
  • ➜ Ranga Aktor
  • Respekt
    180
    Life Points
    52981
    Punkty karne
    788

Kontakt

  • Discord
    xd

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    3city
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    piwko

Ostatnie wizyty

4 209 wyświetleń profilu

Osiągnięcia WIXAPOL

  1. Trochę mnie jarasz 

  2. Nie lubie serwera 4Life. Hahaha taki żarcik na Prima Aprilis. Zostaliście wszyscy wyrolowani. Pozdrawiam dobrych ziomeczków co czuja przekaz. @DaMuS @BialyCiemnuch.FARMA @Lil_PumpGS @hjpr

    1. Lil_PumpGS

      Lil_PumpGS

      dziena byku i wzjaemnie pozdro i nie daj się dzis w h.. zrobić.

    2. milosz^

      milosz^

      Nie ćpam już miesiąc. To żart! Oczywistym faktem jest to, że bym nie przestał. Farma sama się nie utrzyma, a brutalny "Death Haze" tylko mnie przy tym wspiera ;)

      Pozdrowienia dla dobrych ziomeczków, co ćpać nie przestali tylko kontynuowali.


      @Smite@SirHerbatnik*@DaMuS@Lil_PumpGS@TheChicken@Jezusowy

       

    3. hjpr
    4. SirHerbatnik*
  3. Login: xsyjam Nazwa wyświetlana: WIXAPOL Kategoria: Prace Rekord: Największa odebrana wypłata za jednym razem na aplikacji Eatsy/Najwięcej przejechanych kilometrów na aplikacji Eatsy/Najwięcej zrobionych kursów na aplikacji Eatsy/Najwięcej przepracowanego czasu na aplikacji Eatsy Dowód: https://imgur.com/a/dexHXZE Coś od siebie: pozdrawiam fanow
  4. Ostatni post był o marihuanie, teraz cała prawda na temat jarania. Ludzie opamiętajcie się. Pozdrawiam. @Lil_PumpGS @goroncydamus @ZPP_Abuser. To do was informacja.image.png.35b45a6f2be6b6e7941a134086db3500.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. milosz^

      milosz^

      ostro napierdalam brutalny "Death Haze", nic mnie nie powstrzyma przed OSTRYM ORANIEM POLA. RUCHAM PSZENICE, RZEPAK ITD. ITP.

    3. WIXAPOL
    4. goroncydamus
    5. WIXAPOL
    6. goroncydamus
  5. ale ja tuff id miałem na tym tle Twoim Piotrze 

  6. @wonderxoxo Dziekuje za oznaczenie mnie pod konkursem, juz czuje gotowke pod palcami :) Pozdrawiam.

    1. wonderxoxo

      wonderxoxo

      szacuneczek bracie, jak coś to klasycznie na puł B)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin