Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Danboss.cj - oskarżony przez LuKeJ


LuKeJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Danboss.cj

Data i godzina zdarzenia: 12.07.2019r. godz. 11.42

Pełen opis sytuacji: Jechałem od strony mechanika przy lotnisku SF w stronę spawna 1. Napotkałem oskarżonego mierzącego prędkość na tym odcinku drogi. Miałem włączony ogranicznik prędkości 80km/h, gdyż chyba po coś ten ogranicznik jest, bo inaczej fotoradar, który minąłem na początku filmu raczej zrobiłby mi zdjęcie za przekroczenie prędkości, a nie zrobił. No i mijając funkcjonariusza zaczął na mnie celować, lecz po pokonaniu sporej odległości nagle o dziwo przekroczyłem prędkość ;D. No to wyjaśnij mi od czego jest ogranicznik? Na złość komuś robisz celując w pojazd na ograniczniku spamiąc myszką póki nie przekroczy ogranicznik prędkości o 1km/h? Czyli infernus musiałby jechać na ograniczniku 20km/h bo przecież u was przy takim ograniczniku pokazywałby ze 120km/h, śmieszne ;). Ciekawe o ile wasze radiolki przekraczają prędkość na ograniczniku ;).

Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://www.youtube.com/watch?v=XMeiGxfOauE&feature=youtu.be 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej skardze już to napisałem, że nie da się wystawiać mandatu jeśli ktoś jedzie poniżej 80, według skryptu jedziesz powyżej 80 km I dostajesz mandat, to tak samo masz na doherty tam jest ogranicznie bodajże  do 40,jadac z silnikiem 1.4/1.6 bez tune na ogr 40 nie dostaniesz mandatu z lepszym silnikiem dostaniesz mandat wina leży po stronie handlingu tyle mam do powodzenia..

Edytowane przez Danboss.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to według Ciebie lepiej jest celowo spamić myszką póki nie cykniesz komuś foty, niż zobaczyć, że ktoś używa ogranicznika i celować w kogoś innego, kto go nie używa ;D, bo jakoś długo ci zajęło odkąd przy Tobie zacząłeś mi mierzyć do zjazdu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ogranicznik tak działa, ale czemu wykorzystywać tak jego błędy?

xD.jpg.4d481ecf83f7484dfd33d967dec329de.jpg

Łooo może jeszcze do paki pójdę, bo zrobiłem szalone przekroczenie prędkości :o. Szkoda, że siebie tak nie pilnujecie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin