Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siemandero! Panie, Panowie oraz LuKi16


Vesp3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam? Jeśli chodzi o mnie to za********e, wszelkie osoby które myślą, że jest inaczej są w błędzie :angel:. Spędziłem na tym serwerze aż 3524 godzin w zaokrągleniu, czy żałuję? Nie ;D

Powodem mojego odejścia nie jest "ban" na serwerze, aczkolwiek kara, która została nałożona na tzw. "mumble" przez "człowieka" obecnie pełniącego funkcję Przewodniczącego Komisji Spraw Frakcyjnych. Nie mam pojęcia jak bez jakichkolwiek dowodów ( tylko na podstawie daremnego reporta ) zostałem ukarany na komunikatorze głosowym za czyn, którego nie popełniłem, ale trudno.. Nie mam zamiaru się rozpisywać, bo szkoda mi na to czasu.. ( tym bardziej, że mój temat w dziale KSF został jeszcze ukryty, bez żadnego odzewu ) trzeba w "ligę" pograć, także pozwolę sobie wymienić kilka osób i spadam stąd:

- @s1xxu - kozak morda, z Nim na kanale nie ma nudy.. Chodź na discord'a i zapraszaj do gierki!

- @Zatrymany - kolejny kozak "63iq tornado" Ile Ty tam zarobiłeś na tych egzaminach?

@TheMistrzuu* - "łyłyły" we ogarnij te zwierzęce dźwięki.. Miłego odwalania, tylko Ty zostałeś XD

- @BuchMan - Pozytywnie dupnięty! Kiedyś miałem Cię dość, teraz gadamy codziennie.. Jutro się zgadamy! PS: "Masz gwint w du**e?"

- @SandPower - istna tragedia.. Weź "zluzuj wora" czasami oraz zastanów się trzy razy zanim coś palniesz..

- @NVXER, @AcoreQ, @Mirek_*, @Kacperix3, @rvbnx, @ENOMEK, @[GM]Nukill, @4Ever., @Suchy2132, @CampeQ, @LaneZ - wyjątkowa "ekipa w ekipie"! KCKCK 

- @hoopak - Najlepszy RCON tego serwera, na niego zawsze można było liczyć bez względu na okoliczności!

- @Pitu112 - Siema pituwa, co tam? Pozdrawiam nieszczęsnego "starego po trzech piwach" KCKC

- @SP. - Nazwa wyświetlana mówi sama za siebie: XD

- @Lampi, @P1teRRR, @Fotarix, @Skipciu, @Paralop (<3) - najlepsze osoby z Zarządu Frakcji SAPD!

- @Mr_Magulon - "odwalacz", tylko że na Adminie.. Nie wiem, dlaczego to piszę skoro każdy to wie, ale cóż.. złośliwy oszust!

- @Torix - Siema, siema! (…) coś mi się wydaje, że niedługo się spotkamy gdzieś indziej.. Mega pozytywna osoba!

- @JadaczPierogowRuskich - to jak z tymi pierogami?

- @KubasnyToKozak - <3  (…) będzie się działo! jesteś za******y

- @K4nciasty - Ciebie to nie zapomnę, nie ma opcji XD

- @LuKi16 - (…) nie mam pojęcia co miałeś w głowie, żeby pieprzyć takie głupoty bez żadnego poparcia.. Wiedziałeś o tym, że posiadałem moderację na mumble'u.. Biorąc pod uwagę ten fakt, mogłeś śmiało stwierdzić, iż obecność jednej obcej osoby na kanale frakcyjnym SAPD nie musiało świadczyć o tym, że hasła zostały przeze mnie rozdane, a mimo to obsmarowałeś mnie, pozdrawiam! Szkoda pisać.. Masz tutaj te swoje "Rozdawanie haseł":

DXUdgrv.png

 

Teraz jakieś stare filmy sprzed roku, albo nawet dłużej.. (chociaż ten ostatni jest z wczoraj xD):

#1 (2017)

 

#2 (2017) - edycja 2019

 

#3 (2017)

 

#4 (2017)

#5 (2019)

 

#6

 

Edytowane przez Vesp3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin