Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moją piękną czerwoną perełkę jaką jest Stallion 2.2 Full Tune. (Ogłoszenie z dużym poczuciem humoru).


xHyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stallion
ID: 34967
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 8920,9km
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( XHYP3R ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB (All prócz baku i nitra).
Cena: 650k do nego lub wymianki.
Coś od siebie: Witam. Mam do zaoferowania moją perełkę, jaką jest Stallion w nadwoziu coupe-cabrio. Samochód jest w moich rękach ok. 9 miesięcy i sprzedaję go niechętnie i nie mam jakiegoś wielkiego parcia aby się go pozbyć więc wszystkim "Januszom markjetingu" z góry dziękuję za oferty typu "Panie za tyle to jo mom nufka bulleta ze salonu, za tego mogem dać max 400k, bo wincyj nie warte. Stalinek ma dla mnie wartość sentymentalną. Przeżyłem z nim wiele wspaniałych chwil i nie sprzedam go w ręce jakiegoś gamonia, który tego piękna nie doceni. W zasadzie to ciągle zastanawiam się, po cholerę zamierzam się go pozbyć. Niestety w życiu każdego mężczyzny przychodzi moment zmian i dla mnie ten moment nastąpił. Dlatego zastrzegam sobie prawo do odmowy sprzedaży tego pięknego autka byle kmiotkowi, który nie będzie go szanował i od razu wystawi na giełdzie lub będzie go katował. Niestety "tajm hes kom" i pora aby stalionek znalazł nowy kochający dom i kochającego właściciela. Przechodząc do konkretów: Stallion jeszcze ok. 9 miesięcy temu był zwykłym czerwonym samochodem miał pod maską zwykłe 1.8 i dość dużo modyfikacji, bo aż trzy (Gwintowane zawieszenie, zmiana napędu oraz zwiększona moc tego otóż silnika). Od tego czasu dużo się zmieniło stalinek przeszedł szereg operacji zarówno wizualnych jak i mechanicznych. W miejsce 1.8 początkowo trafiło 2.0 lecz po kilku miesiącach dokładnie po wejściu podmianki na serwer postanowiłem zrobić swapa z 2.0 do 2.2 włożyłem do niego LPG i to, aż 75 litrów, ponieważ stalinek palił więcej niż mój ojciec. Przeszedł też kompletny remont blacharsko-lakierniczy dodałem do niego atrapę nitra, aby stał się grozniejszy zmieniłem również kolor reflektorów i licznika na czerwony. Raczej wszystkiego nie napisałem co zmieniłem w tym pojezdzie lecz wszystko widać wyżej. Samochód sprzedaję bez zestawu audio, bo jakiś niedobry złodziej ok. msc temu wybił szybę i ukradł radyjko (Jeśli to mendo czytasz, to oddawaj złodzieju!). Oczywiście szyba została wstawiona oryginalna :D 

Jeśli doczytałeś do tego momentu, to znaczy, że być może jesteś osobą odpowiednią, aby zatroszczyć się o mojego najdroższego stalinka. Mogę się również zamienić na autko o podobnej wartości pieniężnej jak i sentymentalnej. Proszę kontaktować się tutaj pod postem, pv na forum lub też w grze.

Ps. Proszę nie kupujcie... Uchrońcie mnie od jednej z gorszych decyzji w moim życiu...
SS’y: u7YDrOS.png

CylaFoP.png

Edytowane przez xHyper.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin