Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - SamKe*


SamKe*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad roku gry na serwerze zdecydowałem iż zakończę swoją przygodę z nim powodem jest totalne wypalenie się oraz coraz mniej czasu na grę. Przez ponad rok gry zgromadziłem 1398h czego nie żałuję bo był to mile spędzony czas :) Teraz chciałbym wymienić kilka osób które dobrze wspominam :

 @Mvti - Oj Mati jesteś naprawdę spoko mordeczką, dziękuję ci za rozmowy oraz minutki na służbie, kontakt jest :)

 @Qumik - Kacprze jesteś bardzo pozytywną osobą którą naprawdę wspominam bardzo dobrze, dzięki za setki przegadanych godzin, powodzonka Supporcie oraz w SAPD, kontakt jest <3 

 @Jeffray. - Dzięki za Wspólne odwalanko, trzymaj się :D

 @Bartaz007 - Mimo iż masz bana na forum, dzięki ci za wszystko, kontakcik jest :D

 @.MateuszDafGames. - Dzięki za gadanko Daf, kontakcik jest ;) 

 @21cm @BuleczkaA. @Sosna @KeXo - Wam dziękuję za przyjęcie mnie do frakcji :P

 @deluXe - Spoko morda jesteś deluxik, trzymaj się :) 

 @K4nciasty - Powodzenia na Supporcie oraz w SAPD Kanciak :) 

 @Teddy. - Teddy, Powodzenia w SAPD oraz na Supporcie :) 

 @LuKi16 - Dzięki za gadanko Luki sixteen ;]

 @Veon - Dzięki za rozmowy, trzymaj się ;) 

@DzejKi. - Dzięki za rozmowy Mikołaju, kontakt jest ;]

Oraz dziękuję każdej osobie z którą miałem okazję popisać/pogadać.

Papa :4l:

 

 

  

Edytowane przez SamKe*
Zapomniałem o 1 osobie :c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ściska moje serce gdy mój najlepszy przyjaciel odchodzi z serwera ;( Z kim będę miał gadać na mm, z nikim takiej beki nie będzie, no ale kontakt jest, nie jeden raz jeszcze pogramy, no ale szkoda.

Ps. I tak tutaj wrócisz ;D

Edytowane przez DzejKi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-bbartek? Co ty robisz? :(

Uśmiech z twarzy schodzi.. mam nadzieję, że kiedyś jeszcze CV do tej samej siłowni złożymy ;)

Trzymaj się mordziaty, czekam na powrocik na serwa jak i do SAPD bo Twoje miejsce jest i zawsze będzie w naszej Frakcyjnej rodzince.

[*] Samica. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin