Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4, Bolek.


Bolek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, to właśnie dziś jest ten dzień. 

 

Dziś chciałbym się z wami pożegnać, odejść ze swojego stanowiska na nieokreślony czas. Muszę odpocząć, od tego, co działo się w ostatnim czasie. Poukładać sobie swoje prywatne życie, chcę zająć się czymś innym.

  • 15 marca, 2015 roku dostałem się na rangę supporta,
  • 24 kwietnia zostałem administratorem,
  • 31 sierpnia RCONem.

Zobaczcie, jak dużo osiągnąłem w pół roku, a ile straciłem w kilka chwil, tracąc najwyższą z możliwych rang. Nie umiem po prostu, zwyczajnie tutaj grać. Nikt nie wie, jak jest mi trudno. Odpocznę i kto wie, czy nie wrócę za miesiąc, może dwa...a może w ogóle(?). Skończyłem się dla tego serwera, i już. Może czasami wpadnę i was odwiedzę, ((jeżeli nie zrobię nic głupiego, za co mógłbym być zbanowany)).
 
Myślę, że nie ma się co rozpisywać, ponieważ zdecydowana mniejszość to przeczyta.
 
Na koniec pragnę podziękować i pozdrowić kilka wyjątkowych osób:
 
@ZbyK - Tobie dziękuję najbardziej, za szansę, za to, że dałeś mi możliwość powrotu na rangę administratora. Nie zapomnę Ci tego, dziękuję.
 
@Zebra - Jesteś kimś niezwykłym. Umiesz pocieszyć, rozbawić. Tobie również dziękuję, i chicałbym, żebyśmy nie utracili kontaktu. Prawdziwa przyjaciółka.
 
@DeltaRon, Magik, jak tam wolisz - Od Ciebie też wiele się nauczyłem. Pomogłeś mi w wielu trudnych momentach. Wspierałeś, kiedy tego potrzebowałem. Zawsze jesteś blisko. Prawdziwy przyjaciel.
 
@Damian. - Bliżej poznaliśmy się niedawno, wcześniej jakoś nic nas do siebie nie ciągnęło. Mamy wiele wspólnego do powiedzenia, bardzo Cię polubiłem. Dziękuję.
 
- Dzięki za wszystko Mati,
 
@PyzateKK - Kolejna niezastąpiona osoba, jakich mało. Tobie również dziękuję za wszystko.
 
@Kasia105 - O Tobie bym zapomniał? Dziękuję, że byłaś.
 
Pragnę podziękować dokładnie wszystkim, którzy mieli ze mną jaki kolwiek dobry kontakt, którym mogę coś zawdzięczać.
 
Nie wiem, czy mam się cieszyć, że odchodzę i zajmę się czymś nowym, czy płakać, że tracę tak wiele?
 

 
jeżeli ktoś interesowałby się, co robię, co u mnie - możecie dodać mnie na snapie: bolekks, możemy popisać, powspominać...
 
/S4
/macham
/disconnect

 

no więc czasem wpadnę,

...mój czas się skończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, każdy ma może odejść w każdej chwili, lecz wspomnienia w każdej chwili nie znikną...

Boluś nie dodałeś mnie do listy ;x

 

Żegnaj i do zobaczenia na snapie Ceju

 

S4, Do jutra

 

Pamiętaj!! Zawszę będziesz tu mile widziany i nic tego nie zmieni! Wracaj jak odpoczniesz, albo przemyślisz wszystko, ale zawsze możesz wracać! :*

To Naraaa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin