Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Mapy] Portfolio Vesperka ツ


TiAmo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.gif
Ja jestem @Vesperek i od dłuższego czasu zajmuję się mapowaniem. Wiele razy pełniłem ową funkcję na projektach RPG/RP na platformie MTA.
Dziś chcę się z wami podzielić większą ilością wykonanych prac przeze mnie. Zapewniam wszystkich, że wszystkie prace są autorskie i wykonane w 100-procentach przeze mnie.
Więc zapraszam do oglądania ss'ów moich prac, a następnie zapraszam do wydania szczerej ocenki z mojej roboty ;3

 

● Przechowywalnia łodzi w Bayside Marina

Spoiler

FnPbfGR.jpg

oakh9ac.jpg

pjIRN2N.jpg

 

● Spawn Fort Carson

Spoiler

C90kYWp.jpg

McfcgQa.jpg

JITwFJd.jpg

eDho4hQ.jpg

 

● Mechanik i Tuner w BB

Spoiler

a5yfSlg.jpg

iYhe5Tj.jpg

vJlU0Bq.jpg

fRgiKzC.jpg

tHLo456.jpg

 

● Główna ulica w Fort Carson

Spoiler

TrSsghc.jpg

xVQQikd.jpg

Vyjc8zZ.jpg

oKRwGyz.jpg

 

Jeszcze mam wiele prac do zaprezentowania, ale to może kiedy indziej hehe ;d
P.S Dziękuję za wszystkie szczere ocenki - te dobre i te złe heheh ;d <3

Edytowane przez Vesperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy są całkiem fajne, ale nie są jakoś szczególnie wyjątkowe. Owszem są przyjemne dla oka, ale wykonanie takiej mapy nie stanowi żadnego problemu nawet dla pseudo mapera. Sztywny płot w tym mechu jest jednym z najgorszych pomysłów jakie mogłeś tam zastosować, utrudni tylko wjazd do mecha na tym wzniesieniu, te stanowisko mecha, które ma "sztywną bramę" której nie da się usunąć, mogłeś usunąć całość, wymapować jakieś podłoże I następnie postawić nowe stanowisko mecha. Główna ulica w FC moim zdaniem jest zbędna, ponieważ nie ma tam żadnych większych zmian niż zmienienie podłoża, dodanie jakiś kwiatów oraz płotu. Sam osobiście wykonałem mape mecha w bb, oraz "deptaku" w  FC. Może kiedyś wstawie je na projekty graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin