Skocz do zawartości

Piopson

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O Piopson

W świecie gry

  • ID konta gracza 98057
  • Nick Piopson
  • Data rejestracji 2017-09-23 14:19:51
  • Ostatnio widziany 2026-06-10 23:04:25
  • Łączny czas gry 2776 godz. 34 min.
  • Respekt
    -42
    Life Points
    27682
    Punkty karne
    3497

Ostatnie wizyty

6 520 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Piopson

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

88

Reputacja

  1. Piopson

    Burrito 2.0!

    Niech stracę... 160k
  2. Piopson

    Burrito

    Model: Burrito Pojemność silnika: obojętne Przebieg pojazdu: obojętne Cena: do 160k Dodatki: obojętne Coś od siebie: Jakieś ładne burrito w niewielkich pieniążkach XD Rozważę każdą ofertę.
  3. Odblokuj Pan pv na chwile XD

  4. Model: Manana ID: 1919 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: ~12 000km Dodatki: Cena: Czekam na oferty powyżej 400k. Jeżeli jakaś mi się spodoba manana pójdzie do nowego właściciela ;p Coś od siebie: Piękny, wygodny, ekonomiczny oraz dynamiczny pojazd. SS’y: https://imgur.com/a/a2J34wl
  5. Piopson

    Manana 2.0 1919

    Model: Manana ID: 1919 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: ~12 000km Dodatki: Cena: Czekam na propozycje, chcę wiedzieć ile to cudo warte. Rozważam sprzedaż. Coś od siebie: Zaebysta manana. SS’y: https://imgur.com/a/a2J34wl
  6. no fajnie, ale wiesz ja chce wincyj XD dalej
  7. Model: Perennial (sedan)ID: 58058Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: ~130km przebiegu!Dodatki: felgi (1080), wydech (1019), tablica rejestracyjna (ZA 250k)Cena: Myślę że oferty poniżej 10k nie będą nawet rozważane liczę na propozycje.Coś od siebie: Świetne autko, z dynamicznym silnikiem 1.6, z bardzo małym przebiegiem. Idealny samochód pod projekt. SS'y
  8. Piopson

    [3D] Jakiś tam model xDD

    Arcydzieło! Czekam na następne modele z niecierpliwością
  9. Moim zdaniem opcja zmiany wariantu powinna zostać dla samochodów doinwestowanych itp. Ale takie życie
  10. W sumie to nie ma dachu lecz ma silnik 1.6. Negocjacja jest, ale nie taka że ty mi zaczynasz od 4k gdzie manana cabrio 1.4 kosztuje 5k XDDDD Do kupna cię nie zmuszam
  11. Faggio również sprzedane, zostaje tylko manana
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin