Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak poprawnie rozpocząć pościg.


Romek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, przed chwilą oglądałem jakiś pościg z 4life, jednak prowokacja była dość amatorska. W tym poradniku napisze, jak łatwiej zrobić pościg. Jestem osobą która zrobiła juź mnóstwo pościgów na serwerze, także mogę dać dobre rady.

Po pierwsze, nigdy nie taranujcie SAPD. Nie dość że utrudnia im to grę, to możecie za to wyrwać prawko.

Po drugie, nie skaczcie przy SAPD, czy to jakaś górka, czy to jakiś offroad, moim zdaniem również gra nie warta świeczki, gdy skaczecie i odwalacie funkcjonariusze wyrabiają sobie o was opinie odwalacza.

Po trzecie, zawsze jeździjcie naprawionym pojazdem, zepsute auto = +50% do odwalacza.

Nie jeździjcie również kox furami jak bullet czy infernus, chyba że funkcjonariusz również jedzie bulletem lub infkiem

Dobra, teraz kilka wskazówek jak poprawnie sprowokować funkcjonariusza.

- wyprzedzenie z przekroczeniem prędkości

-jazda pod prąd

Jest to najprostsze, lecz najskuteczniejsze. 

Jeżeli wykonaliście te dwa w/w sposoby a funkcjonariusz nie chce zacząć pościgu nie prowokujcie dalej, to tylko denerwuje.

Jest również metoda na wpisy - prowokujecie cadeta w niebieskim radiowozie, który nie może robić pościgów, załatwia on wam wpis do MDT, po jakimś czasie znów prowokujecie cadeta, który musi sprawdzić czy macie wpisy przez pełnoprawnego, jeśli przyjedzie wsparcie to uciekacie, proste.

Jeżeli od razu pełnoprawny nakaże wam się zatrzymać a chcecie pościg, to nie zatrzymujcie się tylko uciekajcie od razu.

Gdy SAPD również nie chce was gonić a wszystko robicie poprawnie, zmiencie nick, w moim przypadku zmiana nicku bardzo często była pomocna.

Jeżeli SAPD również ma za kimś pościg nie jeździjcie za nimi ani ich nie taranujcie, jest to łatwa droga do zwiększenia ilości kar.

Mam nadzieje że wam pomogłem.

Pozdrawiam również SAPD :)

 

 

Edytowane przez Fotofoszek
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo jak ty zrobiłeś dużo pościgów to nie wiem co ja mam powiedzieć - mój sposób? /pm (Nick Officera) mordo da rade pościg? Bez odwalania dziś :*

Ale co do podanych przez ciebie sposobów prowokacji to działają prawie zawsze :) 

Edytowane przez ShorpY.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ShorpY.exe napisał:

Mordo jak ty zrobiłeś dużo pościgów to nie wiem co ja mam powiedzieć - mój sposób? /pm (Nick Officera) mordo da rade pościg? Bez odwalania dziś :*

Ale co do podanych przez ciebie sposobów prowokacji to działają prawie zawsze :) 

Czesto probowalismy tego sposobu, nawet na innych nickach, funkcjonariusze pisali ze nie robia poscigow na zamowienie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin