Skocz do zawartości

.franek.klimatkartel

Zasłużony
  • Postów

    832
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    29
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .franek.klimatkartel

  1. Prawdziwe życie, prawdziwe konflikty, po stokroć lepsze niż te frikfajty

     

    1. TeKMistrz

      TeKMistrz

      Walka zbieraczy butelek kaucyjnych*

    2. mengelke

      mengelke

      ale to byl dowalony filmik

    3. WARGA.mopar

      WARGA.mopar

      klasyk, teraz tak o kaucyjne walczą;D

    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Kwintesencja internetu młodości boomerów

  2. Pamiętajcie, że w Środzie Wielkopolskiej żył kulturysta na skalę światową, a jego imie to Eryk Kańciano

     

    1. TeKMistrz

      TeKMistrz

      Słyszałem że Kanciano pobierał lekcje u wojfera z wyciskania fotela o masie gwiazdy neutronowej

  3. Nie rozumiem dlaczego jak ktoś wystawia ofertę sprzedaży/kupienia vincenta 1.6 w dziale Biznesy to ten wątek jest od razu zamykany. Sprzedaż takiego auta (pewnie w okolicach 6k) wygeneruje większy zysk niż większość "biznesów", które same z siebie nie są w stanie wygenerować, żadnych przychodów (żebranie od ARCON się nie liczy). Prawdziwi biznesmeni są uciemiężeni.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Pavi

      Pavi

      to ci sami ludzie zamykaja co ich boli ze rychu peja moze legalnie zarobic

    3. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Wydaje mi się, że to spisek łysych głów z TSA

    4. ._Rumak_.

      ._Rumak_.

      No właśnie też mam takie wrażenie. Ktoś chce sprzedać auto, normalnie na tym zarobić i od razu temat zamknięty, a obok stoją jakieś ‘biznesy’ ( np. 4RACE), które nic nie robią i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Handel autami to też biznes XD. Trochę bez sensu to wygląda, jakby bardziej chodziło o nazwę działu niż o to, czy ktoś faktycznie robi kasę na sprzedaży swoich pojazdów.

    5. Kurzi

      Kurzi

      TSA udaje frakcję, Buildings4You udaje deweloperkę, a jak człowiek chce się normalnie dorobić to mu zamykają temat po 10 minutach...

    6. .franek.klimatkartel

      .franek.klimatkartel

      A administracja udaje, że coś robi

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. @Julek71.klimatkartel @cweljebany @kurwanatelefon4
  6. @bilu.klimatkartel kiedy idziemy na koncert tego kota?

    1. bilu.klimatkartel

      bilu.klimatkartel

      kupiłem nam bilety i backstage w gratisie mamy

  7. Polecam pastę z makreli. Robi się ją z: makreli, ryby, łososia, jajek, cebuli, ogóreczka i sosu ailloil

  8. Trzeba przyznać, że za*****ł ekskluzywnie 

     

    1. LilCzips

      LilCzips

      najlepszy strzal w pilce nozej franus, nikt nie powtorzy tego to co on

    2. .franek.klimatkartel

      .franek.klimatkartel

      No kurde, chłop miał taką parę w girach, że to głowa mała. Czysty majstersztyk.

    3. ._Rumak_.
  9. Jaki deficyt trzeba mieć żeby wklejać wyniki rekrutacji na statusie? Kolega pyta

  10. ktos widzial tych zbujuw?

     

    1. Lil_PumpGS

      Lil_PumpGS

      Tego z wąsem widziałem ostatnio jak ulicą szedłem, koleś popylał z końcówką od konewki i ten was tak zapamiętałem jego.

      Ale to nie do mnie tak do mnie nie Dario ślepnąc od świateł - Paczaizm.pl

  11. Zapraszam do teatru iluzji prawdy i kłamstwa, przepełnionymi kolorowankami życia. Obserwuje, słyszę i czuję od 2002. Balansując pomiędzy życiowymi rozterkami: jak żyć, jak żyć – żyć, żyć, jak jeść – jeść. Jedząc przy stole sztućcami z serwetką czy może poddać się naturze i jeść rękoma z psem z miski. Tańczyć i zapomnieć, że nie umiem czy może udawać dobrego tancerza. Ci pierwsi rzucający kamieniami są nudni, ci co dostają są zbyt słabi, a z kolei ci co się schylają zbyt sprytni. Komu co wyjdzie na dobre utoruje drogę którą będzie kroczył aż do śmierci. Co jeżeli jest mnóstwo dróg, co jeżeli to nieskończoność… Nieskończenie wiele prawd tryskających jak lawa z wulkanu, która cię roztapia… trochę bieli, trochę czerni. Bez jednego nie ma drugiego. Hipokryzja wytresowanych psów nie zna granic… Jesteś taki sam jak inni? – to dobrze. Jesteś taki sam jak inni? – to dobrze. Jesteś?! – to bądź! Bądź dobry, bądź zły, ch****y, za******y, ładny, brzydki, materialny, niematerialny. Bądź! Bądź świadomy. A to nie koniec labiryntu, który tworzy psychę, nieskończoność, która wierci głowę abstrakcyjnym czasem rozkładu fizyczności. Tego już nie ma co słyszysz, jest już nowe, kiedy żyjesz – fajny, ch****y, za******y, zjebany, czuły, bez serca, poważny, niepoważny, żywy, dawno umarły. Żartowałem! – krzyczy głowa śmiejąc się. To było dawno i nieprawda… Tańczmy, płaczmy ze śmiechu, wróćmy do niebezpieczeństw, by docenić to co białe. Co jest białe? Co jest czarne? A jaki to kolor? Nieskończoność, nieskończoność… A grajki niech grają i tupią jedząc kamienie. Autodestrukcja… autodestrukcja… autodestrukcja… autodestrukcja… stop… stop… stop… Stop kolorowankom życia, kolorowe butelki, dym w płucach. Najlepiej to już spuentować – wiem, że nic nie wiem – ale nie mów, że ty wiesz! Nie mów, że ty wiesz wyrafinowany znawco, autorytecie czekający na swój autobus maksymalnie 122 lata i 164 dni… Zapomnij, że to słyszałeś, gdyż już to nie prawda. Myśli w myślach, myśl w myślach, zależy w którym miejscu usiądziesz i będziesz obserwował. Może jak się położysz to będzie lepiej. Tak… to sen. Sen… sen… sen… Może czasami warto wstać i zobaczyć wszystko z innej perspektywy…

    1. ViruS001

      ViruS001

      Mocne. Brzmi jak strumień myśli kogoś, kto widzi za dużo naraz i próbuje nie zwariować od nadmiaru prawd, masek, sprzeczności i pytań bez odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin