-
Postów
832 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
29 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez .franek.klimatkartel
-
Prawdziwe życie, prawdziwe konflikty, po stokroć lepsze niż te frikfajty
-
Jest tu jakiś cwaniak?
- Pokaż poprzednie komentarze 14 więcej
-
Pan daje piątaka, a cwaniak 30
-
-
o to ja
-
hehe pozdro wariacie jak cos to bez obrazy co nie pozdro gra gitara luzna guma @.franek.klimatkartel
-
luzik morda, z fartem
-
Nie rozumiem dlaczego jak ktoś wystawia ofertę sprzedaży/kupienia vincenta 1.6 w dziale Biznesy to ten wątek jest od razu zamykany. Sprzedaż takiego auta (pewnie w okolicach 6k) wygeneruje większy zysk niż większość "biznesów", które same z siebie nie są w stanie wygenerować, żadnych przychodów (żebranie od ARCON się nie liczy). Prawdziwi biznesmeni są uciemiężeni.
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
to ci sami ludzie zamykaja co ich boli ze rychu peja moze legalnie zarobic
-
-
No właśnie też mam takie wrażenie. Ktoś chce sprzedać auto, normalnie na tym zarobić i od razu temat zamknięty, a obok stoją jakieś ‘biznesy’ ( np. 4RACE), które nic nie robią i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Handel autami to też biznes XD. Trochę bez sensu to wygląda, jakby bardziej chodziło o nazwę działu niż o to, czy ktoś faktycznie robi kasę na sprzedaży swoich pojazdów.
-
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
@bilu.klimatkartel kiedy idziemy na koncert tego kota?
-
Polecam pastę z makreli. Robi się ją z: makreli, ryby, łososia, jajek, cebuli, ogóreczka i sosu ailloil
-
Jaki deficyt trzeba mieć żeby wklejać wyniki rekrutacji na statusie? Kolega pyta
-
Zapraszam do teatru iluzji prawdy i kłamstwa, przepełnionymi kolorowankami życia. Obserwuje, słyszę i czuję od 2002. Balansując pomiędzy życiowymi rozterkami: jak żyć, jak żyć – żyć, żyć, jak jeść – jeść. Jedząc przy stole sztućcami z serwetką czy może poddać się naturze i jeść rękoma z psem z miski. Tańczyć i zapomnieć, że nie umiem czy może udawać dobrego tancerza. Ci pierwsi rzucający kamieniami są nudni, ci co dostają są zbyt słabi, a z kolei ci co się schylają zbyt sprytni. Komu co wyjdzie na dobre utoruje drogę którą będzie kroczył aż do śmierci. Co jeżeli jest mnóstwo dróg, co jeżeli to nieskończoność… Nieskończenie wiele prawd tryskających jak lawa z wulkanu, która cię roztapia… trochę bieli, trochę czerni. Bez jednego nie ma drugiego. Hipokryzja wytresowanych psów nie zna granic… Jesteś taki sam jak inni? – to dobrze. Jesteś taki sam jak inni? – to dobrze. Jesteś?! – to bądź! Bądź dobry, bądź zły, ch****y, za******y, ładny, brzydki, materialny, niematerialny. Bądź! Bądź świadomy. A to nie koniec labiryntu, który tworzy psychę, nieskończoność, która wierci głowę abstrakcyjnym czasem rozkładu fizyczności. Tego już nie ma co słyszysz, jest już nowe, kiedy żyjesz – fajny, ch****y, za******y, zjebany, czuły, bez serca, poważny, niepoważny, żywy, dawno umarły. Żartowałem! – krzyczy głowa śmiejąc się. To było dawno i nieprawda… Tańczmy, płaczmy ze śmiechu, wróćmy do niebezpieczeństw, by docenić to co białe. Co jest białe? Co jest czarne? A jaki to kolor? Nieskończoność, nieskończoność… A grajki niech grają i tupią jedząc kamienie. Autodestrukcja… autodestrukcja… autodestrukcja… autodestrukcja… stop… stop… stop… Stop kolorowankom życia, kolorowe butelki, dym w płucach. Najlepiej to już spuentować – wiem, że nic nie wiem – ale nie mów, że ty wiesz! Nie mów, że ty wiesz wyrafinowany znawco, autorytecie czekający na swój autobus maksymalnie 122 lata i 164 dni… Zapomnij, że to słyszałeś, gdyż już to nie prawda. Myśli w myślach, myśl w myślach, zależy w którym miejscu usiądziesz i będziesz obserwował. Może jak się położysz to będzie lepiej. Tak… to sen. Sen… sen… sen… Może czasami warto wstać i zobaczyć wszystko z innej perspektywy…
-
@Sheeker dobra decyzja! Jak chcesz osiągnąć 100% RiGCzu musisz dołączyć do KSF