Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przykre odejście Borka worka i korka


Borek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy gracze. Spotykamy się tutaj ponieważ muszę odejść z serwera i nie jest to związane z wypaleniem się czy utrata rangi. Jest to spowodowane moim ciągłym leczeniem szpitalnym. Od ostatnich tygodni moje życie to istny koszmar. Z narzeczoną widzę się tyle co zdąży do mnie podskoczyć przed pracą, w domu nie byłem już dobrych parę dni i nie zapowiada się powrót do niego. Mam więcej podejrzeń chorób niż mogłoby się wydawać. Na początku była cukrzyca która jest potwierdzona w 80%, tarczyca w 60% (więcej badań wszystko wyjaśni) a to tylko wierzchołek góry lodowej. Chciałbym mimo wszystko przeprosić was za swoje zachowanie na randze, nie sądziłem że będzie to miało takie konsekwencje więc przepraszam @ZbyK.gg.

Pozwolę sobie pozdrowić parę osób. 

@Greyna.gg-Dziekuje za pomoc przy powrocie na serwer. Liczę że się jeszcze spotkamy i może nie na serwerze.

@.BudziK.-Ogarnę stan zdrowia i widzimy się w Lublinku.

@lcarix-Szkoda tych rozmów na mumble i smiania się że mnie i mojej narzeczonej. Trzymaj się.

@CysieX-Mordka oby się wyjaśniło wszystko z tamtą sprawa o którą tak walczyliśmy.

@KAMIL720-Ranga cie zmieniła XD!. Trzymaj się mordeczko.

@Zebra-Dziekuje za chwilę wyłączenia mózgu podczas rozmowy na mumble. Jesteśmy w kontakcie Ewo.

@SP.-Przepraszam za tą akademie. Nie wiedziałem że tak to się skończy.

No i chciałbym wam wszystkim podziękować i tym którzy mnie obgadywali i tym którzy mnie wspierali mimo wszystko będę tęsknić za każdym tak samo.

Liczę że jeszcze zobaczycie mój nick na serwerze. 

 

No i pragnę publicznie przeprosić @AdiK.Oraz @DanieK za spine i słowa które wyszły z mojej klawiatury na czat supporterski. Nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło ale niedługo się dowiemy. Przepraszam.

Dziekuje wam wszystkim za czas spędzony na serwerze. I tak nikt nie będzie tesknil za mną a wypowie się tu maxymalnie 15 osób więc i tak będzie gadanie że odszedlem z powodu utraty rangi(Normalka, przyzwyczaiłem się). 

Trzymajcie się mordki. Pozdrawiam was bardzo mocno 

 

[HA]Borek*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lcarix napisał:

Mordunio, jeszcze się pośmiejemy :D twój pieseł sobie poczłapie po panelkach jeszcze nieraz podczas rozmów :D

Oj nie byłbym tego taki pewien. Nie wiem czy nie mam Bana na mumble od @Lukasz1393 za posiadanie rangi i nie zgłoszenie tego że mam range nie mając supporta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin