Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News -Wywiad z Wiesi3k.


japkooo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

maGnqqa.png

 


 

Dzień dobry, z tej strony Aplikant japkooo! 

W dniu dzisiejszym mam przyjemność przedstawić Wam wywiad z Administratorem @Wiesi3k.

Zapraszam serdecznie do przeczytania i oceny. 

 


 

J - japkooo

W - Wiesi3k. 

 


 

J: Witaj! Z tej strony Aplikant @japkooo z Redakcji 4 Life News. Jesteś administratorem 4 Life już dość długi okres czasu. Kojarzony jesteś przez większość graczy jako bardzo pozytywna osoba. Zechciałbyś udzielić mi wywiadu, w którym odpowiesz na kilka pytań dotyczących Ciebie na serwerze 4 Life - ale i nie tylko? 

W: Witam. Można jak najbardziej.

 

J: Może zacznijmy od najprostszego - napisz nam coś o sobie! 

W: Witam serdecznie. Mam na imię Grzegorz urodzony w 1986 roku, Może i jestem wiekowy ale nie czuję się na tyle ile mam tak naprawdę. Mieszkam w małej miejscowości koło Bochni w województwie małopolskim. Interesuję się sportem, muzyką oraz motoryzacją. 

 

J: Kiedy dołączyłeś na serwer i w jakich okolicznościach?

W: Na serwer 4 Life dołączyłem tak naprawdę przez przypadek w listopadzie 2017r. Nikogo tutaj wówczas nie znałem. próbowałem od początku dostać się do jakiejś frakcji aż w końcu udało się trafić w styczniu 2018r. do SARA gdzie poznałem dużo osób z którymi do dnia dzisiejszego utrzymuje kontakt.

 

J: Na rangę Support'a dostałeś się się na początku czerwca zeszłego roku, a po zaledwie 4 miesiącach dostałeś awans na funkcję Administratora.  Jakie były Twoje uczucia podczas tego pierwszego, a jak czułeś się po zobaczeniu ubiegłorocznych sierpniowych awansów?

W: Na rangę Support'a dostałem się dokładnie 5 czerwca 2018r. i było to miłe zaskoczenie dla mnie. Jednak większym zaskoczeniem był właśnie awans na Administratora. Co wtedy czułem? Na początku zdziwienie i nie sądziłem że tak szybko dostane szanse na wyższej randze, ale z czasem emocje opadły i robiłem dalej to co wcześniej, czyli pomaganie graczom na serwerze mimo większych możliwości poprzez rangę która mnie nie zmieniła tak sądzę.

 

J: Jak oceniasz pracę nowych "zielonych"?

W: Nowi zieloni jak ich nazwałeś wykonują swoją pracę na serwerze według mnie dobrze i spełniają oczekiwania innych graczy pomagając im. Oczywiście każdy na początku się uczy i zdarzają się im błędy, ale jak to się mówi ''Te się nie myli co nic nie robi''.

 

J: Gdybyś utracił rangę, zrezygnowałbyś z gry na serwerze?

W: Zdecydowanie nie. 4 Life jest takim serwerem że odejście tak z dnia na dzień nie jest możliwe.

 

J: Gdybyś miał opisać w kilku krokach co robisz zaraz po wejściu na serwer, jak by wyglądał ten opis? 

W: Po wejściu na serwer zazwyczaj przez pierwsze 5 min mam tzw. AFK. Następnie sprawdzam sobie giełdy czy jakaś okazja się nie zjawiła, a później staram się pomagać graczom.

 

J: Jak wyglądała Twoja historia jeżeli chodzi o frakcje serwerowe? Gdzie byłeś, na jakich rangach?

W: Moją pierwszą frakcją na serwerze była SARA kiedy to liderem był @PVK. a następnie @BuleczkaA. i najwyższą rangą jaką mi udało się tam zdobyć to był Inżynier. Po odejściu zdecydowałem się na frakcję TSA i tam miałem rangę Starszego Przewoźnika. 

J: Obecnie jesteś bez frakcji, dlaczego podjąłeś taką decyzję? Planujesz wkrótce dołączyć gdzieś, bądź powrócić poprzez wniosek?

W: Jestem bez frakcji głównie ze względu na brak czasu w okresie letnim, co widać po mojej aktywności za dnia. Frakcja dla mnie nie jest priorytetem ale być może kiedyś znów zobaczycie mnie w  jakiejś frakcji.

 

J: Jesteś w biznesie 4 Fight, zasiadasz nawet w zarządzie. Jak to się stało, że tam dołączyłeś? Poszukiwałeś biznesu, z czystej ciekawości "z czym to się je", czy może po namowie znajomych?

W: Do 4 Fight trafiłem tak naprawdę po rozmowie @AcoreQ który zaproponował mi taką funkcje i zgodziłem się na jej przyjęcie. Nie szukałem biznesu, trafiła się możliwość dołączenia do nowo powstającego biznesu i tak jestem w nim do dnia dzisiejszego.

 

J: Mógłbyś opisać na czym polega rola Zastępcy Właściciela biznesu 4 Fight?

W: Polega ona w sumie tylko na pilnowaniu prawidłowego przebiegu gal 4 Fight, aby wszystko było ok.

 

J: Obejmujesz także posadę zarządową w organizacji Amigos. Opowiesz coś o niej? (Kryptoreklama, hehe.)

W: Amigos jest organizacją bardzo poukładaną i mającą  miłą atmosferę. Nigdy nie było w niej kłótni i mam nadzieje że tak zostanie do końca.

 

J: Przegrałeś niespełna 4000 godzin na 4 Life. To.. całkiem spora liczba. Jak oceniasz ten czas? Spędzony dobrze, czy jednak przeraża Cię fakt, iż ponad 150 pełnych dni tu spędziłeś?

W: 4000h godzin to naprawdę bardzo dużo czasu którego nie żałuje, Może ktoś powie że w moim wieku powinienem zająć się czymś innym, ale jak widać potrafię znaleźć czas na grę która sprawia mi jeszcze trochę przyjemności i troszkę tych godzin na pewno dojdzie do tej puli.

 

J: Ile szacunkowo majątku w ten czas udało Ci się nazbierać?

W: Nie liczyłem nigdy tego ale jest tego około 1.5 miliona PLN. Może jest tego niewiele jak na ilość moich godzin przegranych, ale nie gram tu dla majątku.

 

J: Miałeś momenty, w których byłeś bliski napisania odejścia z serwera? Jeżeli tak, to co finalnie Cię zatrzymało?

W: Nie miałem jeszcze takiego momentu, ale kto wie może wkrótce się to zmieni i odejdę.

 

J: Jak oceniasz nowy panel logowania? Podoba Ci się, czy jednak wolałeś ten stary, oklepany? 

W: Nowy panel logowania jest bardzo ładnie zrobiony i bardzo przypadł mi do gustu. Widać że @ZbyK.gg postarał się i wyszło mu to naprawdę bardzo dobrze. Najbardziej podoba mi się w nim opcja ''Znajomi''.

 

J: Która z serwerowych podmianek jest Twoją ulubioną?

W: Jest ich kilka ale szczególnie podoba mi się podmianka  Stalliona i Merita.

 

J: Jakie jest Twoje ulubione auto z serii GTA:SA?

W: Zawsze będę miał sentyment do Perreniala i Faggio.

 

J: W co, oprócz MTA, pogrywasz?

W: ETS 2 w którym mam przegrane ponad 1k godzin i lubię również pograć czasami w Farming Simulator.



J: Co sądzisz o tym, że mając tyle lat nadal grasz w gry? Nie uważasz, że to trochę strata czasu i mógłbyś go poświęcić na coś bardziej pożytecznego? 

W: Kto powiedział że np. w wieku 24 czy 27 lat należy odłożyć komputer i gry? Znam wiele osób prywatnie które są niekiedy starsze i grają w gry pomimo tego że mają żonę i dzieci. Czy to jest strata czasu? Może ktoś pomyśli że tak, ale zagranie wieczorem w grę i pogadanie z innymi jest to dla mnie forma wyluzowania po całym dniu.

 

J: Jak się czujesz z tym, że mógłbyś byś ojcem dla dużej części społeczności naszego serwera?

W: Może dla większości graczy tak może być. Wiele razy słyszałem że jestem ojcem gracza xxx albo yyy ale ja się z tego śmieje i nie komentuje takich docinek ze stron graczy. Niech sobie mówią co chcą. 

 

J: Na tym dziś zakończymy. Dziękuję, że zechciałeś odpowiedzieć na moje pytania! Powiedz mi na sam koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 

W: Dzięki bardzo za ten skromny wywiad i chciałem z tego miejsca również pozdrowić kilka osób które poznałem na 4 Life:

 oraz całą resztę pozytywnych ludzi.

 

Aplikant @japkooo | 19.08.2019

 

 

Wywiad uważam za całkiem udany, choć nie jest to coś, z czego jestem stuprocentowo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław to zadymiarz sportowy, po tym co się interesuję.

Do tego pytania " Co sądzisz o tym, że mając tyle lat nadal grasz w gry? Nie uważasz, że to trochę strata czasu i mógłbyś go poświęcić na coś bardziej pożytecznego? " To jakby ktoś pograł w World of Tanks to tam są same stare zgredy -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin