Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Emiljusz


MoE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

 


 

                                                                         

    Witam wszystkich czytelników, z tej strony Młodszy redaktor @Zgredek*. Dziś chciałbym wam przedstawić wywiad z @Emiljusz

 


eqweq.jpg

 

Z- @Zgredek*

 

Z: Witam, z tej strony Młodszy redaktor Zgredek* z Redakcji 4Life News się kłania. Czy zechciałby Pan odpowiedzieć mi na parę pytań?

E: Witam, Przełożony Emiljusz z Transport Of San Andreas. Z miłą chęcią odpowiem na kilka pytań.

 

Z: Dobrze, a więc mógłbyś coś opowiedzieć o sobie?

E:Nazywam się Emil. Mieszkam w nie wielkiej miejscowości obok Wrocławia. Po wakacjach będę uczęszczał do 2 klasy technikum. Interesuję się sportem, informatyka oraz w lekkim stopniu motoryzacją.

 

Z: Rozumiem, na ile oceniasz swój majątek?

E: Ciężko mi to stwierdzić, ponieważ od jakiegoś czasu nie interesuję się już cenami pojazdów. Wydaję mi się, że szacowany majątek to około 5 milionów serwerowej gotówki.
  

Z: Mógłbyś nam opisać swoje pojazdy, jakie masz?
E: Infernus 2.2, Manana 2.2 z ID 7, Elegy 2.2 oraz buffalo 1.6 z ID 932.

 

Z: Świetnie! Jaki jest twój staż na serwerze?
E: Gram od lutego 2018 roku. Na chwilę obecną przegrałem około 1550 godzin.

 

Z: Okej jak znalazłeś się na 4Life?
E: Na 4life, jak i MTA znalazłem się bardzo przypadkowo. Oglądając YouTube natrafiłem na filmik pewnego autora. Tak obejrzałem kilka, jak nie kilkanaście odcinków. Bardzo spodobał mi się serwer, dlatego pomyślałem „co mi szkodzi spróbować".
 

Z: Dobra znając jak się znalazłeś na 4Life to opowiedz, nam jak znalazłeś się w TSA?
E: Będąc jeszcze nowym graczem, zobaczyłem na mechaniku taksówkę. Od razu zapytałem się jak pracować w TAXI, pracownik wszystko mi objaśnił i czekałem na rekrutację do Transport of San Andreas. Początki były bardzo nie udane, ponieważ próbowałem swoich sił kilka razy, aż za którymś się udało. Dołączając skupiony byłem bardziej na zarobku niż na wbiciu jak najwyższej rangi. Dopiero po jakimś czasie, postawiłem sobie cel, aby osiągnąć jak najlepszy wynik i nie pozostawić po sobie złego śladu.

 

Z: Na jakiej randze znajdujesz się teraz w TSA?
E: Przed awansem na zarząd, znajdowałem się na randze Doświadczony przewoźnik. Po otrzymaniu szansy aktualnie znajduję się na randze Przełożony.
 

Z: Dobra, jeśli już wiemy, na jakiej randze się znajdujesz, to opowiedz nam, jakie Ci przyszły myśli, gdy się dowiedziałeś, ze będziesz w zarządzie?
E: Dziwne, a zarazem fajne uczucie. Na pewno radość, ale także zdziwienie, ponieważ kilku pracowników znajdowało się wyżej we frakcji, niż ja. Szczerze? Nie da się tego, aż tak dokładnie opisać, trzeba to doświadczyć „na własnej skórze".
 

Z: Rozumiem. Co byś chciał zmienić w owej frakcji?
E: Uważam, że frakcja prowadzona przez aktualnego lidera KeXo jest prowadzona bardzo dobrze. Parę minusów jest, które według mnie powinny być zmienione, jednak zostawię to dla siebie.
 

Z: Dobra, powiedz nam teraz do jakiej frakcji byś chciał iść jak byś odszedł z TSA?
E: Aktualnie nie myślę nad zmianą frakcji, ponieważ w TSA jest świetna atmosfera. Może kiedyś pomyślę nad zmianą frakcji, jednakże na pewno nie będzie to frakcja SAMD albo SAFD. Za słaby jestem w te tematy...
 

Z: Rozumiem, co sadzisz o tzw. „uberach”
E: Uberzy na pewno dużo nam pomagają. Czasami jest tak, że jest jedna osoba na służbie, wtedy bardzo przydają się takie osoby. Dzięki Nim mamy o wiele mniej pracy.
 

Z: Może zejdźmy już z tematu TSA a zajdźmy na temat biznesów. A więc czy chciałbyś dołączyć do jakiegoś biznesu
E: Na ten moment, zdecydowanie nie. Dlaczego? Aktualnie, żaden biznes nie interesuję mnie tak bardzo, abym chciał do niego dołączyć i czerpać przyjemność. Możliwe, że kiedyś dołączę, pożyjemy zobaczymy.
 

Z: To od siebie życzę powodzenia. Również mam ostatnie pytanie, czy chcesz kogoś pozdrowić?
E: Tak. Pozdrawiam bardzo: Całe TSA, @BarT., @veenix^, @Tomxcio*, @KubsoneK*, @AdiiKoo, @szachista*, @Zgredek* oraz @RIPSONx.

Z: Również pozdrawiam i dziękuje za wywiad, miłego.
E: Dziękuję również.
 


Młodszy redaktor @Zgredek*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin