Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Do zobaczenia kiedyś :(


spin0x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziś chciałem się z wami pożegnać na krótki może długi czas - nie wiem.

Chciałbym tutaj oznaczyć wszystkie osoby z którymi się świetnie bawiłem i które pamiętam niestety nie pamiętam wszystkich osób jak nie oznaczyłem właśnie ciebie to przepraszam.

@||SZYM3K|| oj ty handlarzu giełdy pamiętam jak się poznaliśmy co zarobiłem na nebuli 100k XD

@szybki' fajnie było pojeździć sobie razem i dobrze się bawić :D oby dodali tą podmianke na którą czekamy to będzie sardyna 2.2ft haha 

@ysuff ciebie też pozdrawiam szkoda że już nie grasz :c ani na forum nie wbijasz pewnie tego nie przeczytasz ale chce cię oznaczyć tak o odwalaczu pamiętam jak udawaliśmy samoloty a potem prafko na tydzień :D

@NutelQa największy cej na serwie X-D chciał zarobić niech ktoś kupi od niego tego tunera jak jeszcze ma 

@BlaKi* nie mogłem zapomnieć o jednej z najlepszych osób na serwie z którą mogłem jeździć i dobrze się bawić dniami ahh szkoda że te dni nie wrócą pamiętam jak miałeś robić sabre 2.4 ft haha :D 

@luki236 oj ciebie to nigdy nie zapomnę pamiętam jak przez 5 minut jeździłeś moim sandem i prafko dostałeś XD trzymaj się 

@Cała org The Lost chce tylko powiedzieć że dziękuje tobie @Fl0dy. że dodałeś mnie do niej dla mnie to jest najlepsza org na serwierze z najlepszymi ludźmi

@ZLECIAK. kampienie na braciaki tampy a na drugi dzień ban XD spoko z ciebie ziomek obyś to elegy na 2.2ft zrobił to może się kiedyś nim przejade haha :D 

@Arrow222 o tobie tez nie mogę zapomnieć i o starej @Exiled i burgera ahh nostalgia <3 pamiętam jak robiłem z 5 projektów perka sedana a je potem sprzedawałem za połowe ceny haha 

@fusend ekipa remontowa i te sprawy haha 

@|Jestem*Uvug| kontakt mamy 

@iPlastus jak ja szofer 69 jestem normalnie 

@rvbnx coś się znamy z reala pamiętam jak miałeś sultana 2.2ft z turbo i się zastanawiałeś czy zamieniać za hota z godzine jeździliśmy po mapie i się głowiliśmy 

@Wolfek Mega miła i wspaniała osóbka polecam każdemu niestety nie gra już :( jakby ktoś miał kontakt do niego lub coś to priv 

@KAMIL720 kozak z mta fhusteczke fajna mordka dzięki za tsa i luźne rp może kiedyś się jeszcze pobawimy w rp 

@Arbuz* spoko ziomek szkoda że perka ci nie sprzedałem :c 

@wszystkie inne osoby które się ze mną dobrze bawiły 

Jakby ktoś chciał kontakt do mnie to priv.

na forum będę wchodził więc jakbyście mieli jakąś sprawie do mnie lub coś to pisać luźno do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin