Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Teddy.


Zefix7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

XcKyHi8.png

Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor @Zefix7. Zapraszam do przeczytania wywiadu z @Teddy..

 


Wywiad z Detective III z HQ SAPD w San Fierro

 

Z- @Zefix7
T- @Teddy.


Z: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Zefix7 z Redakcji 4Life News się kłania. Czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania?
T: Witam, Detective III Teddy. z tej strony.

Z: Dobrze, więc opowiedz nam coś o sobie.
T: Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Na serwerze 4Life, jestem znany pod pseudonimem Teddy,  jestem tutaj w Administracji na randze Supportera oraz w SAPD na stopniu Detective III.

Z: Wiemy już kim jesteś. Jaki jest twój staż na serwerze?
T: Na 4Life gram od 3 lipca 2015 roku, jednakże aktywną rozgrywkę we wrześniu roku 2018. Miałem wówczas 300 godzin spędzonych na serwerze. Od tamtego czasu udało mi się uzbierać 2600 godzin na moim koncie.

Z: To długo, więc jaki masz numer PID?
T: Mój numer PID to 8838.

Z: Bardzo niski. Jakie posiadasz tu pojazdy?
T: Jeżeli chodzi o te najdroższe, to jest to: Turismo 2.2 FT z nitrem, lecz bez UP2 i UP3 oraz Patriot 1,6 z lampami w żółtym kolorze, reszta moich samochodów to tańsze modele, takie jak na przykład Albany Manana, pomalowałem je w kolory tęczy. Ustawiłem je tak, aby wyglądały jak tęcza. Posiadam też Declasse Rancher w wersji Pickup. Jest to jeden z moich pierwszych, droższych pojazdów, zapłaciłem za niego 50 tysięcy PLN, a wtedy, była to dość duża suma.


KiT5V3S.png

F1SsBJi.png

Z: Czy możesz pokazać kilka z nich?
T: Oczywiście.*

Z: Korzystając, że jesteśmy na twojej posesji, opowiedz coś o Twoim domu.
T: Dom jak dom, kupiłem go za kwotę trzydziestu tysięcy PLN.

Z: To duża suma. Na ile wyceniasz swój majątek?
T: Mój majątek wyceniam na około 3 miliony PLN.

Z: Przejdźmy teraz do frakcji w której pracujesz.
T: Tak, jest to San Andreas Police Department.

Z: Od jakiego czasu pracujesz we frakcji SAPD i jak się do niej dostałeś?
T: W SAPD, na stopień Cadeta dołączyłem 26 września 2018 roku. Około miesiąc później zdałem egzamin i awansowałem na stopień Police Officer I. Jestem tu aż do teraz, obecnie obejmuję stopień Detective III, do San Andreas Police Department dostałem się poprzez rekrutację.

Z: Czy pamiętasz jakieś zabawne lub ciekawe historie z akademii?
T: Szczerze mówiąc, to nie, aczkolwiek pamiętam pewne zdarzenie. Był to wypadek pociągu w San Fierro na dzielnicy Doherty.** Początki mojej kariery, głównie kojarzę z graczem @XSODIELX, gdyż to właśnie on zabierał mnie z początku na patrole. Pamiętam, że jeździliśmy nieoznakowanym Premierem.

Z: Jak do tego doszło?
T: Hm, tak jakoś spontanicznie, po prostu.

Z: Jak oceniasz współpracę z innymi frakcjami?
T: Z innymi frakcjami współpracuję mi się bardzo dobrze, najlepsze relacje mam z frakcją SAFD. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi strażakami, np. @PontoniastY, @fAITH_, @CoherentShin75 i wiele innych. :)

Z: Czy dużo się zmieniło przez odejście lidera San Andreas Police Department?
T: Zmiany we frakcji były oczywiste, wraz ze zmianą lidera. Moim zdaniem, we frakcji SAPD zaszło dużo zmian, aczkolwiek większość z nich jest na plus.

Z: Chciałbyś zmienić coś we frakcji lub na serwerze?
T: Szczerze, nie. Pasuje mi tak jak jest.

Z: Dobrze, czy wykonywanie RP w SAPD jest trudne?
T: Jak dla mnie nie, lecz w SAPD mamy bardzo dużo RP, a większość naszej pracy polega na interakcji z innymi osobami.

Z: Wróćmy teraz do rzeczywistości. Czy masz rodzeństwo?
T: Nie mam.

Z: Skąd wziął się twój nick?
T: Przedtem posiadałem pseudonim "Skipper", aczkolwiek, gdy zobaczyłem że lider frakcji San Andreas Police Department ma nick "Skipciu", postanowiłem go zmienić, aby mnie nie mylono. Nick "Teddy." wziął się znikąd, po prostu mi się spodobał.

Z: Dobrze, czy chciałbyś być policjantem w rzeczywistości?
T: Tutaj sprawa nieco się komplikuje. Jeśli chodzi o rzeczywistość, to tak, chciałbym zostać policjantem, lecz nie w Polsce, tylko w USA, ponieważ policja w Polsce, a policja w USA, to dwie inne rzeczywistości.

Z: Dlaczego tak uważasz?
T: Znam się nieco na Polskiej policji oraz trochę mocniej, jeśli chodzi o policję w USA, więc mam porównanie. Stany Zjednoczone,a Polska - dwa inne światy.

Z: Jakie są największe róznice pomiędzy Polską policją, a Amerykańską?
T: Dość trudne pytanie. Między innymi procedury etc. Jak każdy z nas wie, w Ameryce niemal co druga osoba chodzi uzbrojona, a policja jest do tego przygotowana.

Z: Tak, to prawda. Teraz, wracamy już do MTA. Jakimi pojazdami jeździsz na służbie?
T: Tak naprawdę, mogę jeździć czym chcę, nawet Infernusem SAPD. Moim obecnym ulubionym radiowozem jest tzw. slicktop, co z angielskiego oznacza "płaski dach". Jest to radiowóz właśnie z takim "płaskim dachem", tzn. nie posiada on belki na dachu. Posiada on wzmocniony pushbar, czyli metal przed przednim zderzakiem ("taran") oraz wzmacnianą karoserię, przez którą nawet dachowanie tego radiowozu kończy się na siniakach i zadrapaniach.

Z: Ile czasu spędzasz na serwerze, na służbie, a ile jako supporter?
T: Rożnie, muszę rozsądnie rozdzielić ten czas, aby starczyło mi go na wszystko. Na serwerze jestem w stanie spędzić nawet 15 godzin dziennie, bez przerwy, jeśli jest coś do roboty. Oczywiście, mówię o rzeczywistości, bo każdy wie, że są wakacje. Staram się to równo rozdzielić. Na służbę, chodzę głównie w nocy, gdyż wtedy nie ma reportów. Mogę wtedy spokojnie pełnić obowiązki służbowe, aczkolwiek w dzień też mi się zdarzy.

Z: Na chwilę zapomnijmy o frakcji. Jaka lokacja w MTA jest twoją ulubioną?
T: Jest to dzielnica East Los Santos. Kojarzy mi się ona właśnie z dzielnicą gangów w Los Angeles. Czasem patroluję tamte okolice i wczuwam się w rolę prawdziwego policjanta z Los Angeles.

Z: Czy chciałbyś należeć do zarządu SAPD?
T: Tak, jest to moje marzenie serwerowe, brakuję mi do tego czterech stopni.

Z: Lubisz swoją frakcję? Jeśli tak to dlaczego?
T: Oczywiście, że ją lubię. Tak jak już wspomniałem, interesuje się policją w USA, więc po prostu, mogę się wczuć w rolę realnego policjanta. Bycie na służbie, sprawia mi ogromną przyjemność.

Z: Dobrze, jakie "akcje" zdarzają się najczęściej oraz jakie lubisz najbardziej?
T: Do najczęstszych "akcji" należą wypadki, skoczkowie i oczywiście pościgi. Moim ulubionym zajęciem we frakcji, jest uczestniczenie w pościgach.

Z: Na czym polega Twoja rola w SAPD?
T: Obejmuję tu rangę Supervisora, inaczej mówiąc, jest to osoba która dowodzi oraz poniekąd nadzoruje działanie frakcji.

Z: Czyli to wysokie stanowisko, tak?
T: Tak, Supervisorzy, to elita San Andreas Police Department.

Z: OK, czy trudno było zdać akademię?
T: Moim zdaniem, nie. Wystarczy uważnie słuchać na szkoleniach i kilka razy przeczytać materiały szkoleniowe.

Z: Polecasz jakieś sposoby na zdanie egzaminu?
T: Na pewno nie wykuwanie na pamięć, najwięcej idzie się nauczyć w praktyce, patrolując z pełnoprawnym Officer'em.

Z: Dobrze, jakie posiadacie rangi i jak je można zdobyć?
T: Nie są to rangi, a stopnie służbowe. Awanse można zdobyć na comiesięcznej oficjalnej odprawie Officer'ów. Poruszane są tam bardzo ważne kwestie na temat frakcji oraz oczywiście sprawy awansów. Stopni jest bardzo dużo. Police Officer I, Police Officer II, Police Officer II, Police Officer III+I, Sergeant I, Sergeant II, Detective I, Detective II, Detective III, Lieutenant, Captain I, Captain II, Captain III, stopień Captain III to już zarząd, ponad tym stopniem znajduję się Commander, kolejno Deputy Chief, nad nim Assistant Chief of Police, czyli V-lider oraz Chief of Police, czyli lider frakcji, którym jest @GyCeK.

Z: Opowiedz jakie macie pojazdy i czym się wyróżniają.
T: jeśli chodzi o pojazdy, za dużo nie mogę powiedzieć, ponieważ jest to poniekąd tajemnica frakcyjna.

Z: Dobrze, dlaczego wybrałeś akurat SAPD?
T: Tak jak już wspomniałem, interesuję się policją w Ameryce, a frakcja San Andreas Police Department jest właśnie na niej wzowowana.

Z: Czy chciałbyś przejść do innej frakcji?
T: Nie.

Z: Dobrze, teraz zajmijmy się twoją rolą supportera. Od kiedy jesteś supporterem i jak się nim stałeś?
T: Supporterem jestem od około miesiąca, dostałem się poprzez lipcową rekrutację. Dokładnie 22 lipca.

Z: Czy od tego czasu miałeś jakąś śmieszną sytuację jako supporter?
T: Szczerze mówiąc, to nie.

Z: OK, czy bycie pomocnikiem administracji jest wymagające?
T: Na pewno, nie jest to takie proste jakie się wydaję. Prócz paru fajnych przywilejów, mamy również wiele obowiązków.

Z: Czym się zajmujesz jako supporter?
T: Zajmuję się pomocą, dla innych użytkowników.

Z: Czy pracujesz na pracach dorywczych?
T: Nie, moim głównym źródłem zarobku jest frakcja, a po za tym świetnie się przy niej bawię. Oczywiście, nie jestem we frakcji dla pieniędzy. Na pracach dorywczych zarobiłem około 50 tysięcy PLN, reszta majątku pochodzi ze służby.

Z: Dobrze, co robisz na co dzień na serwerze, we frakcji oraz jako supporter?
T: Jeśli chodzi o frakcję, pilnuję porządku w stanie San Andreas, jako supporter pomagam graczom.

Z: Chciałbyś zostać administratorem? Jeśli tak to dlaczego?
T: Oczywiście, że tak. Samo zostanie administratorem, to moim zdaniem wielki sukces, aczkolwiek wraz z uzyskaniem tej rangi, dochodzą nowe obowiązki, jak i przywileje.

Z: Teraz już czas, na ostatnie pytanie. Czy chciałbyś kogo pozdrowić?
T: Tak, chciałbym pozdrowić @Pow3r, @D@widek, @mikolaxxik., @4Ever., @SandPower, @GyCeK, @PontoniastY, całą administrację, frakcję oraz wszystkich graczy.

Z: Dobrze, dziękuję za udzielenie wywiadu i pozdrawiam wszystkich razem z tobą :)
T: Dziękuję również.

 


 

* W tym momencie pojechaliśmy do domu @Teddy., zrobiłem kilka zdjęć oraz dokończyliśmy wywiad.

ZWaqDgW.png

 

** Oto sytuacja o której pisał Teddy.

YHNZkUU.jpg


Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za przeczytanie mojego pierwszego wywiadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin