Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ThanKs. oskarżony przez LejsoN


Lekorz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Thanks.
    Data i godzina zdarzenia: 31.08.2019 Około 17:40
    Pełen opis sytuacji: Jechałem sobię takimi uliczkami w san fiero i nagle zobaczyłem, że stoją tam Policjanci i napisałem że nie wolno tam parkować, alę zapomniałem że to są Policjanci i oni mogą, alę dobra gdy chciałem już wyjeżdzać Policjant ThanKs mnie zakuł, alę ja chciałem przepuścić tylko tych którzy jechali główną ulicą, wszystko zresztą widać na nagraniu. Przecież jak bym im wymuśił to był mógł dostać prawko lub musiał bym im zapłacić, alę policjant mnie zakuł i wziął do radiowozu. Potem założył blokadę na cheetaha, potem wystawił mandat. Zresztą wszystko widać na filmie, proszę Zarząd SAPD i ukaranie tego funkcjonariusza. Oraz proszę o oddanie 750 PLN za mandat! 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie rozumiem za co jest ta skarga? W 27 sekundzie filmu funkcjonariusz Iguana pierwszy raz poprosił Ciebie abyś odjechał, zakułem Ciebie 1:07, miałeś równe 40 sekund na odjechanie :). Prosiliśmy Ciebie po kilka razy, ale ty wolałeś sobie z nami dyskutować. Masz włączone nagrywanie i tak sobie jeździsz i szukasz zaczepki, byle by tylko napisać na kogoś skargę! Jak byśmy mieli się z każdym tak "cackać" to nic tylko byśmy się użerali z graczami będąc na służbie. Polecenie było proste - odjedź, nie zastosowałeś się to użyłem środków przymusu bezpośredniego. Nic więcej nie mam do dodania, postaram się już tutaj nie wypowiadać. Czekam na zarząd.

@Edit - Poza tym śmiało mogłeś wyjechać z co najmniej 5 razy, za to ty wolałeś sobie popisać. Jeszcze te twoje pouczanie co możemy, a czego nie możemy, nie ty jesteś od tego, my dobrze wiemy co mamy robić i nie potrzebujemy twojej pomocy. Kiedy funkcjonariusz Iguana poprosił Ciebie abyś odjechał ty napisałeś "bo co" i zacząłeś straszyć, że nagrywasz.

 

Edytowane przez ThanKs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz @Iguana nie stosował się do zasad uprzejmości, więc zostaje zawieszony w prawach funkcjonariusza na okres 5 dni. Bezpodstawne zwracanie się na służbie typu "jazda" "jedź" "jedziesz czy nie" są niedopuszczalne.

Kierowca pojazdu marki cheetah widocznie ustępował pierwszeństwa włączając się do ruchu. Dodatkowo napisał to wyraźnie, że musi przepuścić.
Funkcjonariusz @ThanKs. zostaje zawieszony w prawach funkcjonariusza na okres 5 dni. Dodatkowo zobowiązany jest oddać kwotę mandatu (750PLN) Panu @LejsoN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin