Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Spartakus*


Wizgo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

vZnPPMl.png.cc78fe2ff7f3e9dfc4c0d18e78a5e4cb.png

 


  Witam wszystkich czytelników, z tej strony Młodszy redaktor @Wizgo, dziś perzedstawiam wam wywiad z @Spartakus.*.

4NElUHE.png

 

W - @Wizgo
S- @Spartakus.*
 


W: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Wizgo z Redakcji 4Life News. Jesteś w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?
S: Witam z tej strony Młodszy Specjalista Spartakus.* z SAMD. Pewnie, odpowiem na twoje pytania.

W: Na początek opowiesz nam o sobie?
S: Tak, mam na imię Adrian oraz w tym roku po tych wakacjach pójdę do 2 klasy technikum z profilu informatycznego w wolnych czasach chodzę na siłownie co można zauważyć na off-topic pokaż swoją twarz oraz gram w piłkę nożną więc sportowy tryb życia. Interesuje się służbami mundurowymi oraz informatyką z charakteru jestem osobom pomocną, cierpliwa lubię też pożartować i pośmiać się, aktualnie mam 17 lat.

W: Właśnie, z tego co widziałem masz kaloryfer. Ile nad nim pracowałeś?
S: Haha 30 dni no i dieta a na siłownie już chodzę 2 lata.

W: Jak trafiłeś na serwer i w jakich okolicznościach?
S: Na serwer trafiłem w sumie przypadkowo, grałem kiedyś na innym serwerze i dostałem tam bana za odwalanie i wtedy wyruszyłem w poszukiwaniu innego serwera i tak trafiłem na 4life. Zaraz po zdobyciu swojego pierwszego auta zrobiłem pościg, jak złapała mnie policja, zwyzywałem ich i napisałem nazwę serwera, na którym grałem poprzednio i dostałem swojego pierwszego bana. Następnie napisałem apelacje, administrator rozpatrzył ją pozytywnie i grałem dalej.

W: Jaki masz staż na serwerze i od kiedy już na nim jesteś?
S: Na serwerze mam już 1450h a przed zerowaniem miałem 1200h czyli nie długo bym miał 3 tysiące godzin. Na serwerze gram od 4 września 2015 r.

W: Zerowanie? Co się stało, że wyzerowali Ci konto?
S: Tak owszem miałem zerowanie, ponieważ jestem pomocny i kolega chciał żebym mu trochę pożyczył hajsu na kupienie nowego auta i jakoś się tak potoczyło, że musiał mi spłacił pieniądze a oddał mi to auto kupione gdzie wziął to auto tez na raty i wtedy zostałem podejrzany o współoszustwo co wiążę się z banem wtedy tez byłem w SAPD a ban to równa się wylotów i tak skończyła się moja historia

W: Ile twój majątek wynosił przed zerowaniem i ile wynosi aktualnie?
S: Przed zerowaniem miałem około 2kk, a aktualnie jest to mniej więcej 1kk. Gdyby nie odejścia z serwera mógłby być kilku krotnie większy.

W: Ile razy odchodziłeś z serwera i czym to było spowodowane?
S: Z serwera odchodziłem dwa razy, pierwszym powodem był ban, a drugim po prostu wypalenie się i przed odejściem byłem w zarządzie SAMD.

W: Co po każdym odejściu przyprowadzało Cię z powrotem na serwer?
S: Szczerze, ludzie i atmosfera i chęć spędzania czasu w frakcji.

W: Jak już wspomniałeś o frakcji, to w ilu frakcjach byłeś i na jakich stanowiskach?
S: W sumie prawej każdej oprócz SAFD w każdej z tej frakcji byłem pełnoprawny moja pierwsza frakcja była SDSA czyli aktualne SARA osiągnąłem tam pełnoprawnego Doświadczonego Specjalistę oraz szkoleniowca potem dostałem się do SAPD tam zostałem tylko posterunkowy, bo szybko skończyła się moja historia, czyli pierwsza ranga po akademii po SAPD dołączyłem do SAMD byłem w niej najdłużej, bo aż 6-7 miesięczny i na końcu do TSA tam tylko zdałem akademie, a po akademii odszedłem z serwera na mniej więcej rok. Aktualnie z powrotem jestem w SAMD. Jeszcze dodam, że w każdej frakcji nigdy nie dostałem zawieszki lub nawet ostrzeżenia, jedynie te wywalenie z SAPD z powodu bana.

W: Jaka dokładnie była twoja funkcja w zarządzie SAMD?
S: W zarządzie pełniłem bardzo ważną funkcje bo zajmowałem się całą frakcja, ponieważ lider musiał zajmować się innymi sprawami, bo SAMD były blisko upadku ciężkie wtedy były czasy pamiętam. W SAMD miałem również szkoleniowca i egzaminatora.

W: Czego frakcja wtedy upadała, kiedy to było i co było przyczyną?
S: Przyczyna była bardzo mała aktywność SAMD w tedy mieli w planach połączyć SAMD z SAFD. Drugą przyczyną były też ciągłe zmiany lidera i było to ciężkie.

W: I jak udało się wam uratować frakcję?
S: Szczerze nie było łatwo był duży nacisk aby połączy SAMD oraz SAFD zrobiliśmy wtedy ankietę kto za a kto nie to 100% było przeciw połączeniu. Też były częste powroty i odejścia liderów  lecz wtedy powrócił @Pitu112 którego pozdrawiam no i z naszą pomocą jakoś to się udało, później zrobiliśmy rekrutacje gdzie wybraliśmy więcej graczy, żeby tą aktywność jakoś zwiększyć.

W: A aktualnie podoba Ci się frakcja i czy nowy lider dobrze ja prowadzi?
S: Tak, aktualny lider prowadzi bardzo dobrze frakcje, cały czas ma dużo pomysłów, żeby wprowadzić coś nowego i ma kontrolę nad frakcją. Aktualnie we frakcji zauważyłem dużo nowego ciekawego RP i jest bardzo fajna atmosfera.

W: Skąd pomysł na nick Spartakus*?
S: Pomysł na nick Spartakus przyszedł mi od słynnego gladiatora, który ma bardzo podobny charakter do mnie, czyli pomocny, waleczny itp.

W: Aktualnie nie jesteś w żadnym biznesie, planujesz do jakiegoś dołączyć?
S: Na razie jest w Frakcji SAMD i to mi wystarcza, może kiedyś w przyszłości gdzieś dołączę. Dodam, że dwa lata temu byłem w biznesie tzw. Wojsko.

W: Dziękuję za wywiad, chciałbyś kogoś pozdrowić?
S: Cała Frakcje SAMD. Dziękuje też za wywiad bardzo mi miło.

 



Jeśli macie jeszcze jakieś pytania do @Spartakus.* wystarczy, że go oznaczycie i zadacie pytanie.

Dziękuję bardzo serdecznie za przeczytanie wywiadu <3

 

Edytowane przez Wizgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin