Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Ankieta społeczna dot. zmiany interfejsu i bezpieczeństwa na serwerze.


MoE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png


Dnia 17.08.2019 o godzinie 05:00 na serwer wgrana została aktualizacja podstawowych interfejsów serwerowych. ''Główną zmianą jest możliwość konfiguracji weryfikacji dwuetapowej oraz potrzeba potwierdzenia adresu e-mail. Stworzono również algorytm wykrywający i banujący osoby próbujące logować się na wiele kont.'' - pisze właściciel serwera @ZbyK.gg w swoim artykule. Więcej szczegółów dotyczącej tej aktualizacji znajdziecie w tym artykule -> https://mta4life.pl/news/aktualizacja-interfejsu-oraz-bezpieczeństwa-r46/

 

Związku z wprowadzeniem owej aktualizacji postanowiliśmy zapytać społeczność serwera co sądzą na ten temat. Dlatego w ostatni dzień wakacji tj. 01.09.2019 wraz z grupą redaktorów udaliśmy się na spawn w San Fierro by przeprowadzić ankietę społeczną.  Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem ankiety. 

lilONH4.png

Oh0BaJF.png

lvHKGQL.png

ugE9BQZ.png

FbhTCY7.png

MSWwnMP.png

 

Pytanie 1 - Jak oceniasz ostatnią aktualizację interfejsu oraz bezpieczeństwa na serwerze?

cc63QA2.png

WxOQPXy.png

  • Według mnie ten panel jest o wiele lepszy niż ten poprzedni, wygląda o wiele schludniej. Jednakże z tego co zauważyłem  wielu graczom buguje się on i wyskakują jakieś dziwne anomalia. Plus też za to, że dodali zabezpieczenie swojego konta w różnej formie.
  • Sądzę, że jest bardzo użyteczna. Możemy w ten sposób szybko sprawdzić ostatniego kierowcę lub gdzie pojazd znajduje się obecnie na mapie. 
  • Myślę, że poprawiono wygląd interfejsu oczywiście na plus. Podoba mi się również system weryfikacji dwuetapowej co pozwala na lepsze zabezpieczenie naszego konta.
  •  Aktualizacja bardzo pozytywna.
  •  Jest ona bardzo interesująca i ciekawa popieram.
  • No bardzo fajna.
  • Bardzo pozytywna.
  • Jak najbardziej na plus.
  • Jak najbardziej na plus, większe bezpieczeństwo.
  • Na plus.
  • Super jest.
  • Jest spoko. 
  • Sądzę, że to zmiana na lepsze.
  • Uważam, iż ostatnia aktualizacja poprawiła wygląd interfejsu. 
  • Bardzo mi się podoba.
  • Tamten wygląd był lepszy ale ten ma więcej możliwości.
  • Nawet spoko, podobają mi się te nowe opcje

 

Pytanie 2 - Co sądzisz o systemie zabezpieczeń oraz czy ich używasz? Jak tak, to jakich?

  • Tak, używam maila do potwierdzenia logowania nowego konta oraz potwierdzenia na telefonie. Uważam to za bardzo dobry sposób na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta. W ten sposób możemy czuć się bezpieczni, że nie dojdzie do włamania lub innych nieprzyjemnych sytuacji.
  • Dobrze, że to zrobili ale ja jestem za leniwy i jeszcze nie zabezpieczyłem. 
  • Uważam, że bardzo się przyda ten system. Konto zabezpieczyłem przez email.
  • Bardzo fajny system. 

 

Pytanie 3 - Gdybyś mógł coś zmienić na serwerze - to co byś zmienił?

XGj5kcS.png

  • Wiele graczy mówi o gospodarce która według nich jest w koszmarnym. Według mnie poniekąd dobrze.  że to się zmienia jeżeli wszystko stało by w miejscu no to nie wiem no, według mnie nie było by aż tak ciekawie.
  • Optymalizacja zarobków np. sweepery. Gdyż to bardzo fajna praca ale mały zarobek.
  • Dodałbym poziomy do kuriera. 
  • Nowa praca.
  • Magazyn w San Fierro.
  • Zmieniłbym system działania giełdy, żeby można było kupić pojazd gdy właściciel jest offline.
  • Dodałbym na serwer linię lotniczą oraz możliwość przemieszczania się samolotem. 
  • Usunąłbym drugą giełdę w San Fierro, która stoi pusta.
  • Poprawa zarobków w niektórych pracach. 

 

Pytanie 4 - Jakie aktualizacje jeszcze chciałbyś zobaczyć na serwerze?

OyhzdxL.png

5y4laBu.png

72ueztZ.png

U0ExbaZ.png

  • Aktualnie jestem we frakcji SAFD, podobno mają tam do nas coś dodać wiec oczekuje na to.
  • Więcej podmianek pojazdów.
  • Lepsza mapa na serwerze.
  • Nowa praca dla osób z większą ilością LP.
  • Dodanie czegoś ciekawszego do mniejszych miasteczek bo dobrze wiemy, że są one po prostu puste.
  • Więcej aktualizacji dla frakcji oraz biznesów.
  • Dodanie więcej mechaników na serwerze.
  • Dodanie podglądu malowania samochodu.

 

Podsumowanie ankiety na serwerze.

Wniosek nasuwa się sam - społeczność naszego serwera jest bardzo zadowolona z ostatniej aktualizacji. System zabezpieczeń jak i nowy interfejs spisuje się niemal wzorowo dlatego możliwe, że zmniejszy się ilość włamań na konta graczy. Natomiast pozostała część ankiety przedstawia pomysły graczy na nowe aktualizacje czy też zmiany na serwerze. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostaną one wprowadzone na serwer. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w ankiecie oraz czytelnikom za poświęcony czas na przeczytanie tej ankiety. Podziękowania kierujemy również dla funkcjonariusza SAPD @Mr_Szynka, który pomógł w zabezpieczeniu ankiety oraz w dopilnowaniu porządku.

47J6iMh.png

 

Dla Redakcji 4Life News

Dyrektor Naczelny @FragusS

Młodszy Redaktor @MoE.sh

Młodszy Redaktor @Wizgo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin