Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie :(


VisteR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami w życiu młodego człowieka nadchodzi ten czas, gdy trzeba coś odstawić. Witam z tej strony VisteR. aka StiV... Moja historia zaczęła się w 2016 roku przegrałem kilkaset godzin z zawalistymi ludźmi, potem dostałem bana na jakieś 2-3 dni potem zerowanie itd. Odeszły chęci na gre, utrata ponad 2kk dobrej pozycji w frakcji SARA itd... Minął rok, 2019 lipiec powróciłem na serwer myślałem że to będzie to, że będę znowu no life jak w 2016 i będzie wszystko super, aż tu rekrutacja do SAFD dostałem się, tzn. wróciłem bo w 2017 byłem też w SAFD. Były plany Emperror zrobić na 2.2 FT, były chęci, ale co z tego ? Skoro 3 dni i chęci opadały, coraz mniej mi się chciało grać, zbierać hajs itd. Wracając na serwer dałem sobie jeden cel, ALBO wrócę i chęci powrócą, ALBO odpuszczę sobie już z grami ze względu na wiek (wiem wiem dla hejterów mam 17 lat a mówię o wieku)... I Tak szczerzę to chciałbym z góry przeprosić wszystkich, których zawiodłem... którym zawiniłem...  TEŻ jestem człowiekiem POPEŁNIAM BŁĘDY. To jest tak, jakby wam rodzice kazali robić coś czego nie chcecie, tak właśnie ja czuje wchodząc na komputer... Z drugiej strony również nie radzę sobie ze wszystkimi obowiązkami, siedzę w szkole od 6 do 18 a potem nauka sprawdziany itd. bo czas leci, matura coraz bliżej. Jak już wcześniej w podaniach pisałem, jestem osobą typu sportowiec, gram dużo w piłkę, biegam itd. Ciężko jest pogodzić czas od 18 do 22 (aby się wyspać do szkoły). Nie dam rady ogarnąć nauki, piłki, obowiązków domowych. Wybrałem jedno z najtrudniejszych techników w mojej okolicy i są mi narzucane wysokie wymagania, wysokie progi, a jako uczeń przeciętny (na 3/4 ocenach) to muszę z materiałem iść równo, jak coś zaniedbam to liczę się z jedyneczką kolejnego dnia. Chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy ze mną grali przez ten czas, to były wspaniałe lata. Dziękuje frakcji SAFD za danie mi szansy i przepraszam, że zająłem komuś miejsce, ale chciałem spróbować, jesteście wspaniali, tak trzymajcie !

 

Myślałem nad tym długo... Już ostatnio to dzień w dzień... Teraz sprawa co z majątkiem ? Nie chcę rozdawać majątku, lecz i tak odchodzę na ZAWSZE. Więc powiem tak jest do wygrania EMPEROR 1.6 z licznikiem (cyan) i z up1. VMAX koło 180 ALE TO BĘDZIECIE POINFORMOWANI o szczegółach za 1-2 dni w odpowiednim dziale.

 

WSZYSTKIE FRAKCJE SAPD SAFD SAMD TSA SARA dzięki za współprace ze wszystkimi z was, to dzięki wam ten serwer staje się coraz bardziej potężny, oczywiście jest to też zasługa administracji i administracji RCON.

 

TRZYMAJCIE SIĘ wszyscy i przepraszam jak kogoś zawiodłem. Powodzenia ! Cześć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin