Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam ;]


Miper04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszedł dzień w którym muszę się z wami pożegnać :v , przegrałem tu 1310h , których nie żałuję :D poznałem wielu wspaniałych ludzi , z którymi będę utrzymywać kontakt , czasami mnie zobaczycie , muszę opłacać domki itp , ale na stałe raczej już nie wrócę pozdro dla tych którzy ze mną grali i odwalali ze mną :) tych fałszywych pozdrawiam środkowym palcem i serdeczny c*** im w **** :D tych , których nie znosilem mam nadzieję że dałem im to do zrozumienia, To tyle żegnam all :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZ WRÓCIĆ. Bez dyskusji. I co z tego, że 1300h wystarczy? :o Ja mam 1500h i nadal gram, bo kocham ten serwer.

Wejdź w mój profil ( http://mta4life.pl/index.php?/user/10-knx/) i zobacz jakie ja mam ostre, pyszne, dobre, fajne, SPRYTNE życie, mając w profilu, w awatarze, w sygnaturkach rajstopy/pończochy koloru mocnego (czyli mocne rzeczy). :)

Mam nadzieję, że moim dobrym życiem, Cię przekonam do powrotu na 4Lifus.

Słuchaj: ja Cię przekonam do powrotu na 4Life. [1] Na pm Ci wyśle rajstopy/pończochy koloru ciemno-czarnego...

I ci tą rzeczą przekonam do powrotu na 4Life, bo pamiętaj: jak odejdziesz = stracisz gracza KNXa (czyli mnie).

 

[1]

uf1tvgb.png

 

Mam jeszcze tego więcej. Z ponad 50 zdjęć takich jeszcze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin