Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedaż pojazdu - Feltzer 1.8t


user6969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Feltzer
ID: 
43888
Pojemność silnika: 1.8dm3
Przebieg pojazdu: 900 km
Dodatki: 
Felgi, ogranicznik

Cena: Oferty
Coś od siebie: auto na codzien sprawdza sie świetnie! 

Malo pali oraz jest dosc szybkie - leci 163 km/h 

Polecam gorąco! Mozna zalozyc oraz zdjac dach jak spadnie temperatura na zewnatrz!
 

SS’y: https://imgur.com/a/BSOAzhQ

Edytowane przez Danielihno
1''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Moskva. napisał:

70k

jest to bardzo ale to bardzo zanizona oferta cenowa i nieadekwatna do stanu pojazdu iż aż pojazd ten wyposażony jest w uturbiony silnik 1.8 ktory w tym aucie potrafi namieszać i nie ma szans abym oddal go za bezcen! 
DALEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Danielihno napisał:

jest to bardzo ale to bardzo zanizona oferta cenowa i nieadekwatna do stanu pojazdu iż aż pojazd ten wyposażony jest w uturbiony silnik 1.8 ktory w tym aucie potrafi namieszać i nie ma szans abym oddal go za bezcen! 
DALEJ!

XD, ciesz sie ze zacząłem bo bys byl na drugiej karcie ☺ 80k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moskva. napisał:

XD, ciesz sie ze zacząłem bo bys byl na drugiej karcie ☺ 80k.

zaczynać zdanie od "XD" to jakby nie mieć zdania, wiec ominę twoj komentarz oraz śmieszne oferty odnosnie mojego pojazdu, szerokim łukiem.

Edytowane przez Danielihno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Stanik* napisał:

Nie powtarzaj się.

Nie mow mi co mam robić, bo to ze byl, to naprawdę dla mnie nic nie znaczy. Jest to wylacznie TWOJ problem.

Ja za to 'widziałem infka 2.2 ft za 1.5kk' - taki sam przyklad podaje jak ty. 

Jeśli naprawdę sądzisz, ze ci za tyle sprzedam, bo sobie napiszesz, ze "widziales kiedys feltzera 1.8 za 80 iles k PLN. Jestes smieszny, bo to tylko OKAZJE, a nie ceny rynkowe.

Wiemy obaj, ze znasz realna kwote ktora trzeba dac aby miec ten pojazd, wiec konwersacja z toba nie ma dla mnie najmniejszego sensu.

Edytowane przez Danielihno
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin