Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście z serwera - Danio*


Danio*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc stało się ! :/ 

Odejście z serwera nie jest rzeczą łatwą.. Z wielkim bólem serca muszę to zrobić. Głównym powodem odejścia jest brak chęci na granie.. No co tu dużo mówić.. wypaliłem się i tyle.

Poznałem wiele wspaniałych osób z którymi mam kontakt do dziś. Niestety również poznałem wiele osób które okazały się fałszywymi.. tak bywa. 

Serwer wspominam bardzo dobrze.. jednak niektórzy członkowie administracji są po prostu nie fer. Nie będę wymieniać bo to nie ma sensu.

Na ten moment kończę z graniem w Multi Theft Auto. Dziękuję wszystkim za fajne akcje i dużo wspomnień. <3 Dostałem przed chwilą bana na 3 lata i wiem, że raczej już się nie zobaczymy na serwerze ale kto wie.. :( 

Osoby, z którymi najlepiej mi się grało:

@progenxd - Świetny przyjaciel z którym dalej będę utrzymywał kontakt. Fajnie się odwalało razem oraz robiło RP. Dużo mnie wspierałeś w trudnych chwilach. Może jeszcze kiedyś razem zagramy na 4lifie. <3 @Szender - Dużo graliśmy razem, handlowaliśmy i odwalaliśmy. Ciągle chciałeś podwózki :D . Dobrze mi się z tobą grało.. myślę, że jeszcze kiedyś zagramy razem. :P 

@Tomxcio* - Krótko się znaliśmy ale grało się fajnie.. wiem, że się nie sprawdziłem w TSA za co bardzo przepraszam.

@Emiljusz - Dzięki za egzaminy w TSA oraz za miłe rozmowy na mumble.

@KAMIL720 - Sprawiedliwy oraz miły moderator. Znaliśmy się z TSA. 

@Pawi. - Fajne audycje w radiu oraz świetnie się grało razem w TSA.

@Orbit - Kiedyś dużo graliśmy razem ale po twoim banie kontakt się urwał. Może jeszcze kiedyś pogadamy. :D

@huracann. - Fajne akcje i fajne wykopki na kopalnii.. nigdy tego nie zapomnę :P

Jeżeli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam. 

Co tu dużo mówić, przegrałem na tym serwerze ponad 1500 godzin. Moim zdaniem było warto. Dziękuję wszystkim za grę ! :hah: 

Dziękuję również frakcji TSA, że mi zaufała i dała mi szansę bycia w tej cudnej frakcji. :*

Dziękuję administracji za wszelkie pomoce oraz eventy na serwerze jak i po za nim.

Siemanko wszystkim ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin