Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ankieta dotycząca DM na serwerze


NeX
 Udostępnij

DM  

263 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się wypowiedzieć, aby było to tylko na danym terenie np : Na GS lub gdzies na takich gangowych terenach tak jak było na singlu :)

 

 

Grove Street w LS najlepsze.

 

 

Najlepszym rozwiązaniem, było by wybrany obszar takie, jak grove street, czy coś. Tereny gangów.

 

 

Wszyscy wyżej zacytowani przeze mnie maja racje.

Dlaczego w całym LS?

 

Jeżeli mam domek na Muhholand, to nie chce aby tam byla strefa DM.

Dlaczego?

 

Mam tam wszystkie moje autta, i nie chcial bym aby mi je wszyscy rozwalali, chociażby dlatego ze w LS nie ma mechanika

 

 

To moze Dm odrazu w calym SF hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za całym terenem LS. Dla czego ? Ponieważ było by w tym troche realismu, a nie tylko w wybranych miejscach :v. Grove Street tylko ? Non sens, za mały teren do działań. Wszystkie gangi musiały by się zjeżdżać na grove street .. Tereny gangów też,a jak będą chciały zabić kogoś poza terenem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za całym terenem LS. Dla czego ? Ponieważ było by w tym troche realismu, a nie tylko w wybranych miejscach :v. Grove Street tylko ? Non sens, za mały teren do działań. Wszystkie gangi musiały by się zjeżdżać na grove street .. Tereny gangów też,a jak będą chciały zabić kogoś poza terenem? :)

Zgadzam się z tobą Norbi , Jak już robić RP to niech to bedzie całe LS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc odpowiedzi innych wprowadzanie do całego miasta nie będzie miało sensu.

Samo wjechanie do LS, będzie kończyło się śmiercią przez tzw. nie ogarniętych graczy, którzy będą stać u bram Los Santos, czekając tylko na swoje ofiary, lecz niektórzy mogą powiedzieć, że będą za to bany, ale jaki miałoby to sens, skoro DM jest w całym mieście, a nie w wyznaczonych do tego miejscach.

 

JEstem za iwantedem ;) bo do los santos sie nie bedzie dalo wjechac.. nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin