Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Elegy 6 na serwerze.


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, adus12135 napisał:

Każdy chce wyciągnąć jak najwięcej więc dałem Ci więcej niż poprzednik. I nie nie sprzedałbym za 800k bo jest wart Max 700-720,przy czym ja prawie nie gram już w mta I wbijam parę razy w miesiącu,także nie szukam zarobku zwłaszcza że I tak mam już kilkukrotność twojego majątku jak mniemam,więc więcej mi nie potrzeba ;)Także jak miałbym coś kupić to do ewentualnej jazdy jak wbije na serwer na parę minut :*Także cofam ofertę jak masz znowu jakiś problem. :)

I tak mam większe oferty niż twoje marne 720k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adus12135 napisał:

nie uważam żeby było daleko do osiągnięcia ofert oscylujacych na kwotach,które realnie wart jest pojazd

Jeszcze co do tego - nie masz pojęcia ile ten pojazd jest wart, skoro w obiegu na forum był bodajże sierpnia tamtego roku, także pozdrowionka dla ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, veenix napisał:

Jeszcze co do tego - nie masz pojęcia ile ten pojazd jest wart, skoro w obiegu na forum był bodajże sierpnia tamtego roku, także pozdrowionka dla ciebie. 

To,że auto nie jest w obiegu to nie znaczy że nie można oszacować jego realnej wartości,po prostu nie można go nabyć. Wiadomo,że jednym jest wycena postronna,a innym indywidualna właściciela,który może uznać auto za bezcenne. Także przestańmy robić tu offtopic,bo to do niczego nie prowadzi - Ty chcesz raczej sprzedać to auto,a skoro nie przyjmujesz moich ofert I jeszcze ciągle je pogardliwie odrzucasz,to niekoniecznie mam ochotę wracać do tego postu. Oczywiście tak czy inaczej Pozdrawiam również. Bajo :* <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin