Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o grafikę : WooNski


WooNski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest narysowane lub przerobione. Nikt tego nie wie. Ale wiem jedno, pr**************ś się do mnie jak wrzut na du**e. Nawet nie znasz autora tego zdjęcia to skąd możesz wiedzieć, że to plagiat a nie zdjęcie, które zostało opublikowane publicznie, więc każdy może je wykorzystać. Naucz się czegoś a potem oskarżaj.

6 godzin temu, Destruktor napisał:

To czego użyłeś jest narysowane. To jak widać da się narysować, bez plagiatowania z internetu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, CzechusChrist napisał:

 

Może jest narysowane lub przerobione. Nikt tego nie wie. Ale wiem jedno, pr**************ś się do mnie jak wrzut na du**e. Nawet nie znasz autora tego zdjęcia to skąd możesz wiedzieć, że to plagiat a nie zdjęcie, które zostało opublikowane publicznie, więc każdy może je wykorzystać. Naucz się czegoś a potem oskarżaj

 

Ja tylko skomentowałem to ty zacząłeś się kłócić. Autora nie znam ale przeglądam sobie Adobe stock i wiem co jest objęte prawem autorskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destruktor napisał:

Ja tylko skomentowałem to ty zacząłeś się kłócić. Autora nie znam ale przeglądam sobie Adobe stock i wiem co jest objęte prawem autorskim.

Według mnie to Ty zacząłeś. Napisałeś ofensywnie caps lockiem i teraz mówisz mi coś o prawie autorskim. Nie, nie skomentowałeś tego od tak po porostu. Nie masz co robić? Zrób mu tą grafikę. Nie pozdrawiam lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CzechusChrist napisał:

Według mnie to Ty zacząłeś. Napisałeś ofensywnie caps lockiem i teraz mówisz mi coś o prawie autorskim. Nie, nie skomentowałeś tego od tak po porostu. Nie masz co robić? Zrób mu tą grafikę. Nie pozdrawiam lol

Widziałeś # z małej litery? Bo ja jakoś nigdy. Nie plagiatuj na przyszłość :) "lol"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Destruktor napisał:

Widziałeś # z małej litery? Bo ja jakoś nigdy. Nie plagiatuj na przyszłość :) "lol"

"Widziałeś # z małej litery?". Tak, widziałem na różnych portalach społecznościowych typu facebook, twetter, youtube itd. Widać, że tylko siedzisz na tym forum.

 

A co do tego plagiatu to mnie pozwij czy coś. Takich ludzi jak ja jest mnóstwo. Działaj bohaterze internetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzechusChrist napisał:

A co do tego plagiatu to mnie pozwij czy coś. Takich ludzi jak ja jest mnóstwo. Działaj bohaterze internetów.

O proszę nareszcie wróciłeś do sedna mojego problemu. Plagiat to plagiat po prostu cię nie szanuję za takie coś i tyle :) Polecam się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin