Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Teddy.


Drasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa_1-2.png

Dziś przedstawiam wywiad z członkiem Zarządu Frakcji SA Police Department jak i członkiem Administracji Serwera. Jest nim @Teddy. któremu bardzo dziękuję za udzielenie wywiadu.


Z - Zamachowiec

T - Teddy

 

Z: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Zamachowiec z Redakcji 4Life News. 

T: Czołem, Captain III Teddy, San Andreas Police Department.

 

Z: Dobrze, a więc na początek opowiedz nam coś o sobie.

T: Cześć, na serwerze jestem znany pod nickiem Teddy. i mam obecnie 17 lat. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego i tutaj też uczęszczam do szkoły. Interesuję się głównie amerykańską policją oraz służbami mundurowymi w Polsce i oczywiście grami.

 

Z: Odpowiedz nam również jak rozpoczęła się twoja przygoda z serwerem oraz z frakcją SAPD?

T: Przygoda ta rozpoczęła się we wrześniu 2018 roku. Zauważyłem rekrutację na forum i postanowiłem napisać podanie - udało się. Pierwsze spotkanie Police Academy miałem 26 września.

 

Z: Czy dojście na tak wysoki stopień wymagało od Ciebie jakiegoś większego zaangażowania ?

T: Tak. Było ciężko szczególnie na początku, gdy byłem Police Officerem I i miałem dylematy, jak poradzić sobie w przeróżnych sytuacjach. Z biegiem czasu nabierałem coraz to więcej doświadczenia, zyskiwałem uprawnienia do kierowania nowymi pojazdami, używania lepszych broni palnych.

 

Z: Od jakiego czasu jesteś we frakcji SAPD?

T: Od 26 września 2018, aż do teraz. Około czternaście miesięcy.

 

Z: Zmieniając temat, powiedz mi jakbyś utracił rangę odszedł byś z serwera?

T: Nigdy nad tym nie myślałem, raczej nie, próbowałbym dalej.

 

Z: Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze?

T: Różnie, zależy od dnia. Jeśli mam wolny dzień i przyjemnie mi się gra to może to być nawet 8 godzin dziennie.

 

Z: To może ostatnie pytanko na koniec. Co sądzisz o nowych supporterach?

T: Osobiście są osoby, z którymi nie miałem styczności, jednak przekonałem się już, że są w porządku. Nikt z przypadku w wynikach się nie znalazł - każdy sobie zasłużył.

 

Z: Dziękuje za wywiad, to była dla mnie przyjemność.

T: Dziękuję również!


Bardzo dziękuję wszystkim za poświęcenie chwili na przeczytanie mojego pierwszego wywiadu.

 

Młodszy Redaktor @.Zamachowiec

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na pierwszy raz to nie jest źle. Jedyną rzeczą do, której mogę się przyczepić to bardzo mała ilość pytań oraz to, że wywiad jest po prostu krótki. Lecz nie musisz się o nic martwić jeszcze nad tym popracujemy. Tak ogólnie to dobra robota! ;) 

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin