Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o zdjęcie z czarnej listy KSF.


Gouda_Cheese
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznijmy od tego że trafiłem na czarną liste KSF z powodu odwalania na służbie i działania na szkodę frakcji jest to prawda lecz teraz apeluję o to aby mnie zdjąć tylko i wyłącznie dlatego że strasznie żałuję popełnienia moich czynów. Posiadam na swoim sercu wyrzuty sumienia wiem że nie chciałem tego zrobić ale psychika i zemsta objęła górę. Wziąłem lawetę JRGW ściągnąłem łódkę i pojechałem zabierać auta pierwszą ofiarą był zwykły gracz AFK któremu zabrałem auto i wrzuciłem do wody następnie wjechałem na giełde motocykli i zabrałem o ile się nie myle PCJ i wrzuciłem na koszary SAFD oraz wiele więcej. Następnie przyznałem się Panu @Anonimek do popełnionych czynów również @xDeynNx dostarczył nagranie co odwalałem. Żałuję tego i bardzo proszę o zdjęcie nie chciałem tego robić ale wyszło jest mi strasznie wstyd ale naprawdę chce jeszcze gdy chociaż wrócę po banie być w jakiejś frakcji i się poprawić aby ten serwer jeden z najpopularniejszych w Polsce mi się nie znudził faktycznie zasłużyłem na czarną listę ale teraz bardzo proszę o zdjęcie mnie z niej dlatego że ja naprawdę żałuję popełnionych czynów i chce aby to sie nigdy już ale przenigdy nie powtórzyło.



Pozdrawiam z wyrzutami sumienia:
Goldi4kultrahd*999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to:

W dniu 24.08.2018 o 13:48, Zebra napisał:
  • Apelacje o zdjęcie z Czarnej listy KSF

Osoba umieszczona na liście ma możliwość apelowania o zdjęcie z niej dopiero po 9 miesiącach od wpisania. W przypadku apelacji, Komisja Spraw Frakcyjnych ma prawo odrzucić wniosek o usunięcie z listy. 

Po drugie sam napisałeś do mnie z prośbą, abym Cię dodał na Czarną Listę KSF, bo jak sam stwierdziłeś - należy Ci się, z czym zgadzam się w 100%.

XueuhjV.png

Oczywiście na liście zostajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin