Skocz do zawartości

Gouda_Cheese

Gracz
 • Postów

  101
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Typ konta

  Premium +

7 obserwujących

O Gouda_Cheese

W świecie gry

 • ID konta gracza 158807
 • Nick Gouda_Cheese
 • Data rejestracji 2019-03-16 20:05:49
 • Ostatnio widziany 2023-11-30 21:35:58
 • Łączny czas gry 1183 godz. 26 min.
 • Organizacja Family Mafia
 • ➜ Ranga Essai
 • Biznes Radio 4Music
 • ➜ Ranga Stazysta
 • Frakcja SA Police Department
 • ➜ Ranga Police Officer III
 • Respekt
  -27
  Life Points
  6469
  Punkty karne
  623

Informacje o profilu

 • Lokalizacja:
  Zabrze
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Kolej wąskotorowa oraz normalnotorowa, Pożarnictwo, gra na gitarze oraz bębnach

Pola profilu

 • Tytuł użytkownika
  Luvenis Torca Hooligans!

Ostatnie wizyty

3143 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Gouda_Cheese

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

163

Reputacja

 1. Nick: Gouda_Cheese Tytuł: Luvenis Torca Hooligans! W przypadku obcojęzycznego tytułu podaj język oraz tłumaczenie: Młoda Torca Hooligans! Odnośnik do ostatniego wniosku:
 2. Uszanowanie, Police Officer III, Gouda_Cheese S.A. Police Department Na wstępie pragnę zaznaczyć, że to nie moja osoba wykonała ostrzał na twoim pojeździe aczkolwiek drugi Officer. Do radiowozu zostałaś/eś wsadzony z powodu wejścia na teren zamknięty. Nigdzie w swoich wypowiedziach nie stwierdziłem, że pachołek jest znakiem, a poza tym to właśnie pachołki wydzielają teren zamknięty na który wejść/wjechać ci nie wolno. Niepoprawne oznakowanie? Zakaz skrętu w lewo dałem z powodu działania sygnalizacji. W momencie gdy ty masz zielone światło, takie samo miały pojazdy z twojej lewej strony i aby uniknąć potencjalnego zderzenia należy skręcić w prawo co można wysunąć z prostej logiki. Skoro znak zakazuje mi skrętu w lewo a przede mną znajduje się zabezpieczenia miejsca wypadku ( teren zamknięty ) oznacza to, że muszę skręcić w prawo nieprawdaż? Na koniec dodam tylko, że takie teksty nie są odpowiednie w kierunku członka frakcji << Kitka [364]: najpierw doucz sie czym jest pacholek a potem zacznij pracowac w frakcji. Logi: [2023-11-28 22:35:32] [Output] : Kitka [364]: zakaz skretu w lewo [2023-11-28 22:35:35] [Output] : Gouda_Cheese [335]: hm informacja o sygnalizacji i zakaz skretu w lewo [2023-11-28 22:35:36] [Output] : Kitka [364]: pojechalam prosto [2023-11-28 22:35:41] [Output] : Kitka [364]: no [2023-11-28 22:35:42] [Output] : Gouda_Cheese [335]: a nastepnie pachoĹ‚ki oddzielajace teren zamkniÄ™ty [2023-11-28 22:35:46] [Output] : Kitka [364]: ale Gdzie tutaj stwierdziłem, że pachołek jest znakiem? Screen zdjęcia zabezpiecznia o którym mowa w skardze: https://imgur.com/a/eCJA5BT Błędu z swojej strony moim zdaniem nie ma. Nic więcej do dodania nie mam czekam na decyzję Executive Staff
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Podanie wygląda git i pomysł w końcu został odpowiednio przedstawiony i rozpisany. Aczkolwiek jak dla mnie gdy OSP przejdzie powinno zostać usunięte WSP aby wojsko mogło być wojskiem i ludzie nie przychodzili do SAAF tylko po to aby dorobić na WSP i tym głównie zajmować się w biznesie.
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Dokładniej analizując nagranie nie można stwierdzić na jakiej jednostce się znajdowałem. Gdybym był jednostką P2 przedemną musiałaby znajdować się jednostka P1 lub jakakolwiek inna, ale niestety żadnej z nich nie widać, a jedynie @PerkuleZ., który nadjeżdża z przeciwnego kierunku sugerując się meldowaniem jednostki P1 na której się znajdowałem i nie natrafił na ściganego z względu na jego zjazd na przeciwny pas ruchu autostrady i prędkość dzięki której straciłem go z wzroku. Co prawda nie możemy również stwierdzić jednostki P1 z względu na moment nagrania i waszą odległość odemnie i osoby ściganej. Byliście zbyt daleko aby zauważyć ścigany pojazd jedyną wskazówką tutaj może być radar gdzie ewidentnie widać blipa, który skraca na autostradę. Niestety mojego blipa nie widać z wiadomych twojej osobie przyczyn bo w frakcji byłeś. A meldunek o ściganym nie mówił, że wyjechał on na Sultana jadącego z przeciwka tylko w innym nieznanym kierunku. Proszę nie narzucać mi tutaj kłamstw nie mając pojęcia o trwającej sytuacji w trakcie działań. Nic więcej nie mam do dodania. Czekam na decyzję Executive Staff.
 8. A zaprzeczyłem temu, że była to moja wina? Gdybym tak uważał wprost zaznaczyłbym, że nie jest to moja wina, a tak jednak nie postąpiłem. A więc żeby podsumować tak jak na widocznym nagraniu nr 1 zgodzić się mogę na swoją winę braku odegrania w trakcie trwającego pościgu z brakiem poszanowania zasad roleplay'u.
 9. Uszanowanie, Police Officer II, Gouda_Cheese S.A. Police Department Co do braku odegrania tak jak widać na nagraniu oddałem szkody z wględu na to, że była to moja wina wynikająca z lagów gry jakich doznawałem co chwilę gdzie nawet baziu mi to napisał, bo najprościej jest mapa z halloween. Niepostanowiłem tego odegrać z wyżej wymienionego powodu, ale zrozumiem jeżeli będzie to błąd z mojej strony wkońcu jesteśmy tylko ludźmi, a za szkody zapłaciłem. Dołączam również loga z wiadomości prywatnej od bazia. [2023-10-28 21:35:15] [Output] : baziu [675]: lagi lagi masz Aczkolwiek drugie nagranie ukazuje mnie, który przejął jednostkę P1 po krótkich poszukiwaniach za schafterem, który był ścigany i postanowiłem skrócić za nim aby po chwili stracić go z wzroku i ponownie rozpoczęliśmy jego dalsze poszukiwania. Jeżeli przyjrzymy się radarowi zauważymy blip gracza, za którym skróciłem. Czekam na decyzję Executive Staff.
 10. Witam, z względu na okoliczności jakie zapadły z xwestem dokonuję wpłaty za niego. https://imgur.com/a/MoHtqeV
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Uszanowanie, Police Officer I, Gouda_Cheese S.A. Police Department, Z polecenia wyższego stopnia dowiedziałem się, że ta osoba usunie ci wpis i mam cię tylko przetransportować do więzienia. Najwidoczniej musiałem nie zrozumieć się z daną osobą, a więc mogę przyznać się do błędu. Była to też bardzo późna godzina przez co faktycznie mogłem nie do końca zrozumieć o co chodzi drugiemy Officerowi. Przyznaję się do błędu, że po wprowadzeniu cię do aresztu nie usunąłem ci wpisa z myślą, że zrobił to drugi funkcjonariusz. Czekam na decyzję Executive Staff i jestem gotów ponieść odpowiednie konsekwencje.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin