Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs ! Do wygrania konto steam z cs-go za free


Czesiowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że mój dom jest już dość zdemolowany prze mój brak umiejętności :D a dziś pożegnałem kolejny mikrofon i klawiaturę (przegrywaliśmy) oddam konto cs go, trzeba zastosować się do wzoru który napiszę i czekać kiedy napiszę kto wygrał, osobę tą wybiorę sam i powiadomię oto ss konta: 

Btw. Konto wystąpiło jeszcze wtedy na randze G1 w tym filmiku:https://www.youtube.com/watch?v=w_-icCOp0iA(patrzeć 4:50 :D )
                                                                     

-Nick:
                                                               

-Dlaczego konto mam dać Tobie:


GLHF :) 

 

5TkMVI8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick:KALAHIM
                                                               

-Dlaczego  konto mam dać Tobie: Bo tylko ja mogę ci uratować twoją następną klawiaturę bądź mikrofon :)

A tak po za tym lubię tą grę hłe hłe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick:Norbi1478
                                                               

-Dlaczego konto mam dać Tobie:Chętnie bym popkał sobie w CS'a nie miałem jeszcze okazji grać w tą gierkę ( PLS NIE BIĆ :'( ) Widziałem już WSZĘDZIE dosłownie WSZĘDZIE tą grę i rozmyślałem nad jej kupnem lecz wolałem kupić sobie coś innego Premke czy coś XD. Teraz mam okazje wygrania darmowego konta więc próbuję. Myślę że mi się uda. Na randze mi nie zależy,po prostu pograć z kimś i odczuć coś nowego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick:SyNTheTiC
                                                               

-Dlaczego konto mam dać Tobie:Chciałbym spróbować sobie zagrać w CS'A nigdy nie grałem chyba że w 1.6 XD.Jezeli mam do wygrania konto cs:go to czemu nie spróbowac XD Od wielu osób słyszałem że ta gra jest za******a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick: |SAPD|Gargamelek.
                                                               

-Dlaczego konto mam dać Tobie: Ponieważ mnie dobrze znasz i wiesz że umiem grać w CS'a. Czasem lubię odwalać ale to na silverach. Tu też jest ten silver. Ale będę dobrze grał obiecuję Ci to. I fajnie by było popykać na niskich rangach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick: BartekZRK
                                                               

-Dlaczego konto mam dać Tobie: Bo jesteś Petołakiem i Najlepszym DJ 4life . Dużo z Tobą grałem Czesławie lecz czesto mam bana na cs przyda sie konto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick: Kasia105                                                            


-Dlaczego konto mam dać Tobie: Bo jesteś fajny :C Nie no, tym cejom trzeba pokazać jak gra profesjonalistka, dzieffczynka XDDDDDD


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick:WikoGaming (Wikus<3)
                                                               

-Dlaczego konto mam dać Tobie:Ponieważ zaopiekuję się tym kontem i będę mógł pograć z ludzmi z serwera oraz koleżkami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin