Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kogo widzielibyscie na stanowisku SUPPORTERA


Norbi1478
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,zakładam ten wątek z czystej ciekawości.  Kto według z was najbardziej zasłużył na to stanowisko? Wybierzcie osobę/osoby które według waszej opinii/opinii graczy oraz zabajerowanym zachowaniom na serwerze powinny dostać to stanowisko.  ;)

 

 

Wątek założony w celu czysto informacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja wyrażę swoją opinie jestem za - Filip- Dałbym mu w końcu szanse mojemu panowi Szul ... :D Kochanemu, iWanted- Gra bardzo dużo,był spoko adminem Idzie z nim pogadać, myślę że teraz inaczej się zachowuje. Dałbym mu szansę!,Gargamelek,EpiK,Pawelek - Bardzo ładne podanie, R@dClip - Gra tu już ponad rok i nadal nie dostał szansy,niech spróbuje ;), No i Mango, sczerze nie widziałem nigdy tak pozytywnej osoby oraz szczerzej, opowiada czasami fajne historyjki i spoko śpiewa. Oraz BarT - też tu strasznie długo gra i nie dostał szansy :)

 

Wszystko zależy od was chłopaki :) Ja też nie dostałem się na 1 razem, Przy czym pan iWanted!  :unsure:  cisnął ze mnie bekę  :angry:   :D 

 

Moja opinia nie jest ostateczna..

 

edit: Tak tak,wmawiajcie sobie że faworka :v że jak napisał ich nicki to się dostaną. Wszystko zależy od RCONÓ'w i od składających podanie. Podane osoby naprawdę dużo znam i zdążyłem je poznać.

Edytowane przez Norbi1478
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin