Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na OstryQn123- oskarżony przez Klakier0909


Vitero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: OstryQn123
    Data i godzina zdarzenia: 2020-01-02 11:58
    Pełen opis sytuacji:Kopałem sobie dostałem nagrodę za pełna godzinę gry na serwerze, oddałem węgiel i wyszedłem opłacić moje auto zostało jeszcze dobre parę minutek ale wolałem iść wcześniej. Dokładnie pilnowałem czas na telefonie. Wychodząc zobaczyłem na moim aucie blokadę . Mam mute i nie mogłem jak się odezwać napisałem reporta, został przyjęty ale nic nie zrobiono, po prostu czekałem w aucie, podjechał ten "OstryQn123" lawetą pod moje auto, coś tam porobił stał i nie wiedział co robić, dopiero przyjechał @Ciastkowy* , zdjoł blokadę i powiedział ze przeprasza za całą sytuacje. Gracz OstryQn123 chciał mnie odcholować a miałem bilet. Support @VENOMEQ napisał mi ze mam napisać skargę, tak zrobiłem. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Administracja może sprawdzić logi, ja nie zapisywałem nic. Ale @Ciastkowy* jeśli nie będzie bronić kolegi może potwierdzić całe zajście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Cadet Ciastkowy* z San Andreas Police Department Academy. 
 

Dla sprostowania całej tej sytuacji to jest bardziej moja wina niż @OstryQn123 - zawiniłem. 
 

Patrolowałem San Fierro lawetą TOM-60. Postanowiłem, że pojadę zobaczyć czy wszystkie pojazdy są opłacone. 
 

Po podjechaniu na kopalnie zobaczyłem suszarką, że stoją dwa pojazdy zbyt długo - jeden pojazd został wzięty na lawetę i został odstawiony na Parking Policyjny, a drugi pojazd, tj. Premier Pana @Klakier0909 został na parkingu z założoną blokadą na koło, miałem wrócić po ten pojazd gdy tylko wstawię tamten.  Aczkolwiek jak już wyjeżdżałem z kopalni nagle przyjechał @OstryQn123 i powiedziałem, żeby wziął pojazd na lawetę i żeby wstawił go na Parking Policyjny z racji, że pojazd stoi za długo. Później ja byłem w drodze na Parking Policyjny ( odstawiałem ten pierwszy pojazd ) nie wiedziałem co się dzieje tam na kopalni, więc postanowiłem że wrócę i zobaczę co się tam dzieje. Zauważyłem tylko @OstryQn123 jak stał przy pojeździe a Pan @Klakier0909 siedział w swoim pojedzie w/w premierze. 


Co do pańskiej wypowiedzi, tzn. 
 

Kopałem sobie dostałem nagrodę za pełna godzinę gry na serwerze, oddałem węgiel i wyszedłem opłacić moje auto zostało jeszcze dobre parę minutek ale wolałem iść wcześniej.
 

Proszę nie kłamać ponieważ nie zostało jakiegokolwiek czasu tylko pojazd stał powyżej 10 minut co widać na załączonym zdjęciu

K18Awat.jpg


Blokada została założona przez moją osobę ponieważ pojazd stał ponad 10 minut, a właściciela nie było w pojeździe. Później nagle się Pan pojawił i zaczął pan opłacać parking byle byśmy Panu nie zabrali pojazdu na Parking Policyjny. A funkcjonariusz @OstryQn123 powinien zdjąć blokadę jeśli widział pana w pojeździe - dlatego ja odrazu jak podjechałem lawetą to powiedziałem żeby ją zdjął. 
 

Pozdrawiam, Cadet Ciastkowy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to niech pan nie kłamie! 

Nie opłacałem pojazdu żebyscie go nie zabrali, po akcji opłaciłem go. Nie wiem kto był pierwszy a kto nie. Wyszedłem blokada była założona jak wyszedłem. W grze pan mówił że licznik sie wyzerwał a pisze Pan co innego. Skarga jest na innego gracza a nie na pana. Moze i oan zawinił ale weslug mnie i z tego co wycjągnołem wiecekj winy jest @OstryQn123 poniewaz ja bylem w tym czasie w kopalni i nie widzialem co robiliccie. Wiem jakim czasem dysponowałem. A w grze dostalem informacje o zawieszemiu licznika. Prosze nie klamac, moze faktycznie przekroczylem ale mialem opłacony bilet! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Cadet OstryQn123 się kłania!

 Co do sytuacji, w której według Ciebie nie wiedziałem, co zrobić to w tym momencie pisałem właśnie z Ciastkowym na temat twojego pojazdu. Myślę, że ciastkowy wszystko wyjaśnił, a pojazd odzyskałes, więc z czym tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Klakier0909 napisał:

Teraz to niech pan nie kłamie! 

Nie opłacałem pojazdu żebyscie go nie zabrali, po akcji opłaciłem go. Nie wiem kto był pierwszy a kto nie. Wyszedłem blokada była założona jak wyszedłem. W grze pan mówił że licznik sie wyzerwał a pisze Pan co innego. Skarga jest na innego gracza a nie na pana. Moze i oan zawinił ale weslug mnie i z tego co wycjągnołem wiecekj winy jest @OstryQn123 poniewaz ja bylem w tym czasie w kopalni i nie widzialem co robiliccie. Wiem jakim czasem dysponowałem. A w grze dostalem informacje o zawieszemiu licznika. Prosze nie klamac, moze faktycznie przekroczylem ale mialem opłacony bilet! 

owszem, według mnie po tym jak wszedłeś do pojazdu licznik się wyzerował. To przez to nie wiedziałem co zrobić. Dopiero wtedy przyjechał ciastko i wyjaśnił sprawę.

Co do opłaconego biletu, to raczej go nie miałes, ponieważ gdy zapłacisz za bilet, automatycznie pojazd po tym jak zostanie 0 minut idzie do przechowalni. 

Myślę, ze sprawa wyjaśniona. Ciastkowy na początku zawinił, to prawda, jesteśmy ludzmi i każdy może się zamyśleć. Pojazd odzyskałeś, więc nie wiem po co piszesz tą skargę. 

ode mnie to wszystko, czekam na wypowiedz zarządu, pozdrawiam

Edytowane przez OstryQn123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Klakier0909 napisał:

Teraz to niech pan nie kłamie! 

Nie opłacałem pojazdu żebyscie go nie zabrali, po akcji opłaciłem go. Nie wiem kto był pierwszy a kto nie. Wyszedłem blokada była założona jak wyszedłem. W grze pan mówił że licznik sie wyzerwał a pisze Pan co innego. Skarga jest na innego gracza a nie na pana. Moze i oan zawinił ale weslug mnie i z tego co wycjągnołem wiecekj winy jest @OstryQn123 poniewaz ja bylem w tym czasie w kopalni i nie widzialem co robiliccie. Wiem jakim czasem dysponowałem. A w grze dostalem informacje o zawieszemiu licznika. Prosze nie klamac, moze faktycznie przekroczylem ale mialem opłacony bilet! 

Wypowiem się tutaj ostatni raz. 
 

To, że miał Pan opłacony bilet to się zgodzę, ale na ile? O to jest pytanie, pojazd stał za długo. Jeśli stoi powyżej 10 minut, a kierowcy nie ma to pojazd trafia na Parking Policyjny za kwotę 1000 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet mialem zakupiony, można sprawdzić w jakiś sposób napewmo jak nie Policja to administracja RCON, problem wyjaśnilem już bardzo dobrze głownie chodzi mi o to że miałem bilet może sie spoźnilem ale pilnowaoem czasu. Na dodatek chcieliście odcholiwac auto bez potrzeby bo pilnowalem wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Klakier0909 napisał:

Bilet mialem zakupiony, można sprawdzić w jakiś sposób napewmo jak nie Policja to administracja RCON, problem wyjaśnilem już bardzo dobrze głownie chodzi mi o to że miałem bilet może sie spoźnilem ale pilnowaoem czasu. Na dodatek chcieliście odcholiwac auto bez potrzeby bo pilnowalem wszystkiego. 

Wypowiadam się tutaj trzeci i ostatni raz, moim zdaniem skarga bez sensu ale dobrze. Przejdźmy do rzeczy.

 

Najpierw pan mówi, że miał opłacony bilet i ze zostało jeszcze kilka minut a tutaj nagle, że się pan spóźnił kilka minut. Ale to już mniejsza - próbuje pan okłamać. 

 

Kolejna pańska wypowiedź, tzn. 
 

Na dodatek chcieliście odcholiwac auto bez potrzeby bo pilnowalem wszystkiego. 

Chcieliśmy odholować pański pojazd bez potrzeby? Stał o 11 minut za długo. Pan uważa, że nic się nie stało? Pilnował Pan tak pojazd, że stał za długo, serdeczne gratulacje dla pana. Proszę nie kłamać. Jest to moja ostatnia wypowiedź. @OstryQn123 wyjaśnij tutaj za mnie jak Pan @Klakier0909 czegoś nie będzie rozumiał, dziękuje. 
 

Cadet Ciastkowy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Klakier0909 napisał:

miałem bilet może sie spoźnilem ale pilnowaoem czasu. Na dodatek chcieliście odcholiwac auto bez potrzeby bo pilnowalem wszystkiego. 

Spóźniłem się ale pilnowałem czasu - gdybyś pilnował, wyszedłbyś z kopalni na czas. 

W momencie gdy opłacony bilet na jakiś okres czasu mija, jest on nie ważny i Cadeci mieli prawo je zabrać, ale tego nie zrobili bo w momencie holowania zjawiłeś się Ty.

Nie popełnili błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin