Skocz do zawartości

Ciastkowy*

Gracz
  • Postów

    480
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Ciastkowy*

  1. Model: Remington ID: 581 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~ 8 000 km Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1076), (1125), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (60%), Baki 90/75. Cena: Oferty - największa pod ostatnim tematem wynosi 8kk, więc od tylu zacznijmy. Może być sama gotówka, jak i jakaś ciekawa wymiana. Coś od siebie: Bardzo ładny Remington z 3-cyfrowym ID, ogólnie jest to pierwszy egzemplarz na serwerze, a poza tym pierwszy low-lider na serwerze. SS’y: https://imgur.com/a/2yGP9w7
  2. wiesz, że ja już nie na czasie, więc ciężko mi określić co i jak ale mimo wszystko dzięki za ofertę, będę mieć na uwadze. Chciałbym się tego wszystkiego w niedługim czasie pozbyć, ja już swoje ”osiągnąłem” przed komputerem, więc fajnie byłoby komuś innemu pomóc. w razie chęci sprzedaży, będę się odzywać. jak wyżej, dzięki za ofertę, mimo to poczekam dalej
  3. Model: Stafford ID: 3782 (2 na serwerze, aczkolwiek pierwszy możliwy do kupna dla graczy). Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 530 km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1096), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak benzyny 90 dm, bak LPG 75 dm, 5 kluczy. Cena: Około 3 lata temu oferty ukazywały się w okolicy +/- 15kk, więc zacznijmy od tej kwoty. Możliwość zamiany - proszę o składanie sensownych ofert. Coś od siebie: Jeden z najrzadziej spotykanych pojazdów na drogach. Jest to drugi Stafford na serwerze, a pierwszy jest na zbanowanym koncie (więc ten jest pierwszym możliwym do kupna dla graczy). Pojazd zrobiony przez moją osobę od totalnego zera za czasów jak jeszcze byłem na randze. Pojazd posiadam już 3 lata, więc ciężko mi się będzie z nim rozstać, ale próbujcie - wszystko zależne od oferty. SS’y: https://imgur.com/a/nWNDqUx
  4. Model: Hermes ID: 21 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6173km Dodatki: hydraulika, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), bak paliwa 63 litry, 2 dodatkowe klucze. Cena: Aktualna najwyższa oferta podczas ostatniego tematu półtora roku temu wynosi 15kk, więc zacznijmy od tej kwoty. Mogą być zarówno zamiany, jak i oferty w gotówce. Coś od siebie: Pojazd na naprawdę niskim ID, rozpoczynający drugą stronę w bazie pojazdów. Jest to pierwszy model Hermesa na serwerze, posiadający unikatowe lampy/licznik nazwane "hermesowymi" (R: 99 G: 117 B: 177) oraz jedyny w swoim rodzaju bak benzyny o pojemności 63 litrów. Myślę, że przy odpowiednio dobrej i ciekawej ofercie, jestem skłonny sprzedać owy pojazd. SS’y: https://imgur.com/4XxNKTu
  5. Zdrowych, wesołych Świąt. Niech ten czas świąteczny będzie spędzony w rodzinnym gronie, a nie myślą o codziennych obowiązkach. Spokojnych i pięknych Świąt dla Wszystkich! <3 

  6. witam serdecznie wszystkich, byłby ktoś w stanie pomóc mi odzyskać konto na discordzie? jakieś boty mi się wkradły, dodały mnie na różne serwery… no i zablokowano mi konto, mógłby ktoś pomóc? bardzo proszę, odwdzięczę się oczywiście. :) pozdrawiam serdecznie!

    1. Roxel
    2. solty

      solty

      jaki typ blokady otrzymałeś?

    3. Ciastkowy*

      Ciastkowy*

      @solty wyskoczyło mi, że twoje konto jest zagrożone i 5 aktywnych naruszeń - wszystko przez te głupie serwery, że naruszyły one zasady Discord’a i wywala to jako ”oszustwo”

    4. solty

      solty

      Masz możliwość w interfejsie sie odwołać? Jeżeli tak to opisz sytuacje a jeżeli nie to skontaktuj sie mailowo z supportem discord. 

       

  7. jeszcze trochę i instaluje ponownie MTA, w celu dobicia interesu na serwerze
  8. Coraz lepiej. Powoli zaczynam myśleć o sprzedaży
  9. Model: Walton ID: 1001 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 618 km Dodatki: felgi Cena: oferty, poprzednia aukcja była ponad rok temu, a ostatnia oferta wynosiła 150k, więc zacznijmy od tej kwoty. Coś od siebie: zwykły złom, na fajnym ID - w moim posiadaniu blisko 4 lata, jest bliźniakiem mojej Manany ID 1000. Przy dobrej i satysfakcjonującej ofercie, rozważam sprzedaż. Zapraszam serdecznie do składania ofert! SS’y: https://imgur.com/a/H2vrmUa
  10. No hej, dawno mnie tu nie było B) jak ktoś pamięta starego wyjadacza, to serdeczne pozdro!<3

    1. lysyvvw

      lysyvvw

      oddales juz kase dla ludzi z lcats?

    2. Ciastkowy*

      Ciastkowy*

      @lysyvvw tak, dzięki za pamięć:*

    3. przemokoks
  11. Siema, dawno mnie tu nie było i tak patrzę, a tu rekrutacja na supporta - powodzenia, tym co kandydują, spełniajcie się :) 

    1. Dudziak

      Dudziak

      Siema, mnie też dawno nie było :p

  12. Cześć, 

    Poszukiwany grafik na wczoraj ;) potrzebuje grafikę do swojej działalności, jak ktoś z Was ogarnia te tematy, zapraszam na priv.  Z góry ślicznie dziękuję, pozdrawiam :*

  13. jak na start, to fajnie chłopaki, dzięki za oferty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin