Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Rother oskarżony przez Dazerek


Dazerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Rother
    Data i godzina zdarzenia: 02.01.2020, lekko przed 21
    Pełen opis sytuacji: Ktoś we mnie walnął po czym przez chwilę stanąłem na ulicy, 15sekund pozniej ten sapdzik rother wjezdza z pełnym inpetem, wychodzi z auta i nagle bez powodu strzela kilka razy w moją opone i po całej akcji owy policjant se odjechał jak gdyby nigdy nic.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: mój filmik na yt :  

oczekiwania : wywalenie go z sapd albo degrad do najniższej rangi w pd.

 

Ja, Dazerek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Dazerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów byłem przy sytuacji gdzie pan @Rother i jego kolega @xYachu zaczęli bezpodstawnie i bez ostrzeżenia strzelać do jakiegoś cywila w miejscu publicznym, widzę, że owy Pan dalej nic się nie nauczył, a informowałem go o skardze to napisał "kk", uważam, że jest to naganne zachowanie z jego strony i powinien zostać wydalony z struktur sapd, ale nie zależy to ode mnie. 

 

załączam filmik z zdarzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prosęe o punkty dla @potocky nie dotyczy go skarga, a się udziela . Panu podziękujemy za tak owe wyrażanie swoich opinii, nie są one potrzebne.

Śmieszy mnie twoje zachowanie, przycinanie filmików akurat w tym momencie kiedy jesteś "święty" i nic nie robisz, oraz tłumaczenie się i bycie "niewinnym". Odwołując się do pierwszego filmiku z trwającego pościgu, po tym jak ganiałeś za kordonem policji taranując wszystko co się tylko rusza (świadkiem jest @Magnum*, którego proszę o wypowiedzenie się) Jak jesteś taki cwany i specjalnie prowokujesz ludzi tym filmikiem, który jest specjalnie przycięty tak, żeby postawić SAPD w złym świetle. Jesteś po prostu zabawny, masz przysłowiowy ból tyłka, co świadczą twoje afery na czatboxie i zerowa wiedza na temat tematu, na który akurat ty się wypowiadasz. M.in https://imgur.com/a/AQ956aN , od kiedy to pościgu nie można robić w pojedynke? Pierwsze słyszę, a odnosząc się już do tego "gdzie sapd wpadl do wody" nie wpadł tylko go specjalnie staranowałeś i zrobiłeś to z premedytacją. 

 

Teraz odniosę się co do ostrzału sweeperów, wysyłałem raporty jeden z nich odebrał support K4nciasty, sam widział jak sweepery z premedytacją stawały mi na linii suszenia, uniemożliwiając pomiar prędkości, Po kilkukrotnym upomnieniu ich, jeden z nich postanowił sobie, że pokręci się dookoła potrącając funkcjonarjusza @xYachu

 

Ps. Nieprawidłowy wzór :*

Edytowane przez Rother
pkt.1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punktów nikt nie dostanię, nie ty o tym decydujesz, prosiłem graczy o poparcie, kazdy moze wyrazic swoje zdanie na temat ciebie. 

 

 

@Rother skąd wiesz, że ciągle nagrywałem xd? To ci od razu mówię ze zdazylem odpalic obsa po tym jak zacząłeś odwalać. Taranowałem wszystko co się rusza? tak? pierwsze słyszę, że tak robiłem, masz jakieś dowody na taranowanie wszystkiego co się porusza? dostałem prawko? nie, więc nie wiem o co ci chodzi człowieku. gdy był pościg jakiś typek 1v1 to racja byłem pod jego koniec, uczestniczyły w nim chyba 4auta którę goniło sapd + uciekający + jakieś cywile na drodze, jechałem tylko w stronę bb (wszystko bylo przy lotnisku), nikogo nie taranowałem, już ci mowilem, było tam duzo graczy moze mnie z kims pomyliles, a no i po tym incydencie nagłym trafem policjant wyszedł z wody i zaczął strzelać po czym też se odjechałem na chillku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II Magnum z tej strony. 

Jako iż zostałem poproszony o wypowiedź to się wypowiem. No więc zacznijmy od początku. Rozpocząłem pościg za sultanem w którym siedziały 4 osoby. Cały czas za mną jeździłeś i taranowałeś, w pewnym momęcie zostałem przez ciebie spitowany i wleciałem radiowozem do wody. Ty oczywiście  ,, cisnąłeś beczunie'' że wleciałem do wody. Gdy zostałem wciągnięty i naprawiłem się wznowiłem pościg za sultanem. Wtedy dołączyły się do mnie jednostki m.in @Rother. Znów za nami jeździłeś. W pewnym momencie uderzyłeś w naszą jednostkę. Był to któryś raz. Więc funkcjonariusz wysiadł z radiowozu i zaczął strzelać ci w opony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rother napisał:

 

Teraz odniosę się co do ostrzału sweeperów, wysyłałem raporty jeden z nich odebrał support K4nciasty, sam widział jak sweepery z premedytacją stawały mi na linii suszenia, uniemożliwiając pomiar prędkości, Po kilkukrotnym upomnieniu ich, jeden z nich postanowił sobie, że pokręci się dookoła potrącając funkcjonarjusza @xYachu

 

 

jedyne co widziałem to, że kręcił się w kółko i nikogo nie potrącał niby już po tym reporcie, więc jesli nie dasz dowodow to twoje wytlumaczenia nic nie znaczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magnum* napisał:

Witam Police Officer II Magnum z tej strony. 

Jako iż zostałem poproszony o wypowiedź to się wypowiem. No więc zacznijmy od początku. Rozpocząłem pościg za sultanem w którym siedziały 4 osoby. Cały czas za mną jeździłeś i taranowałeś, w pewnym momęcie zostałem przez ciebie spitowany i wleciałem radiowozem do wody. Ty oczywiście  ,, cisnąłeś beczunie'' że wleciałem do wody. Gdy zostałem wciągnięty i naprawiłem się wznowiłem pościg za sultanem. Wtedy dołączyły się do mnie jednostki m.in @Rother. Znów za nami jeździłeś. W pewnym momencie uderzyłeś w naszą jednostkę. Był to któryś raz. Więc funkcjonariusz wysiadł z radiowozu i zaczął strzelać ci w opony. 

nie jezdzilem za tobą caly czas co ty gadasz typie hahahha XD. tak jak napisalem uczestniczyłem (?) choc tego nie moge tak nazwac to byłem tylko pod koniec

spitowałem Cię?  masz dowod? nic takiego nie zrobilem. i racja mialem z tego beke bo jakis typ cie zepchnal bo jezdzic nie umiesz no to sory.

po tym jak wznowiliście niby pościg to se po prostu odjechałem tam gdzie miałem jechać, znów kłamiesz chłopie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rother napisał:

Nie widzę sensu tej skargi ;D 

1. Brak wystarczających dowodów, które świadczyłyby o tym, że źle wykonywałem swoją prace.

2. Brak wzoru

3. XD!

oj te twoje argumenty są tak słabe.

1. masz dwa dowody którę świadczą co robisz, a twój dowód to jest twoj kolega który tylko kłamie.

2. brak wzoru? co ty gadasz XDD czytałeś cokolwiek o sapd na tym forum?

3. xd no beka ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś mi tym dzień ;D kocham po prostu, czytanie ze zrozumieniem o tyle co wiem jest w szkole podstawowej na poziomie 4-5 klasy. Więc jeśli już odważyłeś się przelać twoje problemy życiowe na kabel, to chociaż przeczytaj co tam jest napisane, a nie widzisz wzór i odrazu CTRL C , CTRL V 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rother napisał:

Zrobiłeś mi tym dzień ;D kocham po prostu, czytanie ze zrozumieniem o tyle co wiem jest w szkole podstawowej na poziomie 4-5 klasy. Więc jeśli już odważyłeś się przelać twoje problemy życiowe na kabel, to chociaż przeczytaj co tam jest napisane, a nie widzisz wzór i odrazu CTRL C , CTRL V 

ojej, proszę przestań się wypowiadać, nie masz już żadnych argumentów, ja swój atak(?) skończyłem, więc czekam na odpowiedz lidera, nie wiem tylko co chcesz osiągnąć takim pisaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dazerek napisał:

nie jezdzilem za tobą caly czas co ty gadasz typie hahahha XD. tak jak napisalem uczestniczyłem (?) choc tego nie moge tak nazwac to byłem tylko pod koniec

spitowałem Cię?  masz dowod? nic takiego nie zrobilem. i racja mialem z tego beke bo jakis typ cie zepchnal bo jezdzic nie umiesz no to sory.

po tym jak wznowiliście niby pościg to se po prostu odjechałem tam gdzie miałem jechać, znów kłamiesz chłopie 

Nie jeździłeś za mną cały czas mhm. Od momętu zaczęcia się pościgu byłem przez ciebie taranowany. W pewnym momęcie spitowałeś mnie zrobiłem 180 w powietrzu radiowózem i wpadłem do wody. I nie odwraca kota ogonem że to nie ty, bo wiem że to ty i będziesz miał w sobie poczucie winy. Szkoda tylko że nie nagrał mi się ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin