Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Coś się kończy, coś się zaczyna..


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się kończy coś się zaczyna...

 

Moja przygoda na serwerze zaczęła się w 2017 roku, grałem dość długo później sobie zrobiłem sobie przerwę i znów teraz postanowiłem, że zrobię sobie przerwę. 
 

Po moim powrocie około miesiąc temu napisałem podanie do SAPD, dostałem się poprzez rekrutacje ale przez pewne sprawy tj. Szkoła, hobby musiałem zrezygnować. Za niedługo również zdaje prawo jazdy na kategorie AM, żebym mógł jak dojeżdżać do szkoły. A na to potrzeba trochę czasu. 
 

 

Z frakcji musiałem odejść, czekałem na to dość długo żeby się dostać, wyszło jak wyszło..

 

Na serwerze będę się udzielał, moja aktywność może być bardzo słaba. Gdybyście mieli jaką sprawę do mnie to piszcie na forum.

 

@kvbuceq. - Ojjj, ziomeczku jesteś wspaniałym chłopem! Kontakt mamy na Facebooku <3 

 

@A37 - Kolejny ziomek, którego poznałem po powrocie na serwer! Dzięki tobie miałem chęci do gry, trzymaj top 3 na kopalni <3 

 

@Teddy. - Dziękuje bardzo za szanse dostania się do SAPD, zmarnowałem ale to nie z mojego powodu.. Trzymaj się Teddy, życzę powodzenia na randze <3 

 

@Szender - Mówią żeś cj jest, trzymaj się cejocie! Zdrowia, jeszcze raz zdrowia! <3 
 

@Yuki16 - Dziękuje za wspólne patrole! <3 Trzymam kciuki żebyś był pełnoprawnym :D 

 

@Notwel.exe - Kozak ziomek, nie trać więcej na handlu :P 

 

@BarteG - Spoko ziomeczek, ostatnio sobie długo pogadaliśmy :D Może kiedyś się uda spotkać <3 Nie jedz tyle kebabów grubaskuu:3 Powodzenia w życiu! 
 

@NikodeM. - Dziękuje za wszystko mordko, niech Ci Sultan służy, mam nadzieje ze uda się kiedyś w trójkę spotkać, powodzonka w życiu :D 

 

Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem, trzymajcie się wszyscy! Tak jak wspomniałem wyżej, będziecie coś chcieli to piszcie priv. Narazie muszę sobie zrobić przerwę od MTA, myśle że wejdę kilka razy na miesiąc/dwa :( 

 

Dziekuje wszystkim osobom z SAPD i nie tylko, że spędziliście ze mną czas! 
 

 

Ciastkowy* S2, 10-4...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yuki16 napisał:

Ziomuś, ziomuś, dlaczego? Z kim ja teraz będę patrole lawetą robił?

Powodzenia na prawku, sam je 2 lata temu zdawałam, jest łatwe.

Ostatni raz z tobą :(10-4 10-2 10-5 do 3 minut.

Kc ziomuś <3

Do 3 minut <3 Trzymaj się tam, napisze może podanie w następnej rekrutacji <3 Kct!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin