Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik<3 oskarżony przez Moskva.


Moskva.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Karafik<3
    Data i godzina zdarzenia: 12: 30
    Pełen opis sytuacji: Witam, przedstawię sytuację która znalazła sie na funkcjonariusza @Karafik<3, funkcjonariusz bardzo wredny dla obywateli oraz agresywny i przez niego mam czuć się bezpiecznie? Ale dobra lidera sprawa. A więc tak, biegałem na gielde San Fierro żeby wziąść mój pojazd, przy spawnie był funkcjonariusz Karafik<3 który mnie sledzil od rana i walnal z paralizatora bez powodu. Rozumiem mam 5 wpisów za które siedzę przez funkcjonariusza... Zobaczyłem co robi frakcja SAFD bo mnie to zaciekawilo ale funkcjonariusz odrazu z tazera walnal wpisywalem już /ręce2 ale on musial mnie walnąć... I jeszcze dołożył mi 27 Minut za napisanie: Czasu nie mam wiec daj do tej celi... Coś w tym stylu, jestem zirytowany kto dochodzj do tych SAPD za niedługo cel braknie... Ale do tych wpisów to nie mial prawa z tego co mi wiadomo jak dopiero wszedlem na serwer i biegałem po pojazd. Nie wiem co dalej napisać ale poprostu żenada frakcja SAPD spada w dół...

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jak moglem robić film lub ss jak chłop na mnie nagle zaczął strzelac z tazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO I Karafik<3.

"Podczas tworzenia skargi należy pamiętać o wypełnieniu wszystkich możliwych rubryk, przedstawieniu rzeczowych dowodów, oraz podaniu tylko i wyłącznie całej prawdy.."

Hmm, nic nie jest spełnione, ale przejdźmy dalej.

"Jegomość bądź dama składający/a skargę nie wysyła zapytania do kolegi, jest to dość oficjalna forma kontaktu z nami, takich też tematów oczekujemy." 

Twoja skarga na takową nie wygląda.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

Witam, przedstawię sytuację która znalazła sie na funkcjonariusza @Karafik<3, funkcjonariusz bardzo wredny dla obywateli oraz agresywny i przez niego mam czuć się bezpiecznie?

Tutaj rzucasz oszczerstwa na mój temat, które nie są prawdą.  Postaram się o ukaranie Ciebie za to.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

A więc tak, biegałem na gielde San Fierro żeby wziąść mój pojazd, przy spawnie był funkcjonariusz Karafik<3 który mnie sledzil od rana i walnal z paralizatora bez powodu.

Jechałeś kurierem na bazę. Wiedziałem że masz 5 wpisów dlatego zaczaiłem się na Ciebie. Postanowiłem Cię zatrzymać(już wziąłeś prywatnego infernusa), jednak uciekłeś. I nie śledziłem, a jechałem za Tobą zaledwie 30sekund.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

Zobaczyłem co robi frakcja SAFD bo mnie to zaciekawilo ale funkcjonariusz odrazu z tazera walnal wpisywalem już /ręce2 ale on musial mnie walnąć...

Nie zobaczyłeś, a wszedłeś na teren zabezpieczony. Byłeś poszukiwany więc zwróciłem Ci uwagę abyś podniósł ręce do góry i zacząłeś uciekać. Nie walnąć, a strzelić. Wpisywanie /rece2 podczas biegu, raczej niemożliwe.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

I jeszcze dołożył mi 27 Minut za napisanie: Czasu nie mam wiec daj do tej celi...

Nie pamiętam co napisałeś dokładnie, jeśli zostanę poproszony przez zarząd znajdę logi. Wiem że było Ty napewno za zniewage funkcjonariusza.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

jestem zirytowany kto dochodzj do tych SAPD za niedługo cel braknie... 

O to się nie martw, dla Ciebie zawsze znajdziemy dodatkową.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

Ale do tych wpisów to nie mial prawa z tego co mi wiadomo jak dopiero wszedlem na serwer i biegałem po pojazd.

To, źle Ci wiadomo. Napiszę ci to 10 i ostatni raz. Byłeś poszukiwany listem gończym, miałem prawo do zatrzymania Ciebie + miałem dwa powody:

- WNTZ

- Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza.

4 godziny temu, Moskva. napisał:

Nie wiem co dalej napisać ale poprostu żenada frakcja SAPD spada w dół...

Najlepiej nic nie pisz. Już wystarczająco się skompromitowałeś, co widać po reakcjach pod skargą. 

4 godziny temu, Moskva. napisał:

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jak moglem robić film lub ss jak chłop na mnie nagle zaczął strzelac z tazera.

Brak dowodów - skarga odrzucona.

To moja ostatnia wypowiedź, chyba że zostanę poproszy o komentarz poprzez zarząd.

I może trochę szacunku, tak jak wcześniej zacytowałem, jest to oficjalna forma wypowiedzi. 

Tyle ode mnie.

Edytowane przez Karafik<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin