Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik<3- oskarżony przez Dzikiwonrz


Dzikiwonrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: @Karafik<3
    Data i godzina zdarzenia: 21.01.2020 ok:16:05
    Pełen opis sytuacji: Byłem sobie na patrolu i zauważyłem funkcjonariusza na "S2", który stał na chodniku bez migaczy proszę go ukarać za niestosowanie się do KRD
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://youtu.be/_OhJGbv51QE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę??
Poszedłem szybko na S2, ponieważ musiałem coś załatwić, nie miałem czasu na włączenie migaczy.
Tyle ode mnie.

PS: Uzupełnij wzór, ctrl + c i ctrl + v chyba nie jest takie trudne.

Edytowane przez Karafik<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karafik<3 napisał:

Naprawdę??
Poszedłem szybko na S2, ponieważ musiałem coś załatwić, nie miałem czasu na włączenie migaczy.
Tyle ode mnie.

No widzisz ścigacie każdego za to, a sami się nie stosujecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować @deluXe - 

"Gdy kierowca zatrzymuje się w miejscu niedozwolonym i włącza światła awaryjne, a jego samochód nie uległ uszkodzeniu, narusza jednocześnie dwa przepisy. Po pierwsze mamy do czynienia z nadużyciem świateł awaryjnych, a po drugie z niezastosowaniem się do zakazu zatrzymywania"

Miejsce oskarżonego jest dozwolone, dobrze postąpił, że nie włączył świateł awaryjnych.

Za to Ty ich użyłeś, dodatkowo stałeś za blisko skrzyżowania. Myślę, że zarząd SAMD wyciągnie z tego konsekwencje."
W takim razie mogę napisać skargę na Rayner, dzięki temu, że go wkopałeś. Chcesz tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin