Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Most z Blueberry do kuriera


SieSio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu zarabam na pracy kuriera wpadłem na pomysł postawić most przez który bedzie mozna dojechać do kuriera od strony Blueberry.

W tym wlasnie miejscu mialby sie znajdować ten most i prowadziłby na drugą stronę rzeki

https://imgur.com/fItTvum

 

Edytowane przez BenG'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, d0naciak napisał:

Nie potrzebny most... Po co ułatwiać rozgrywke jeszcze bardziej!?... Niedługo to napiszą skrypt na jeżdzenie po wodzie jeszcze i wtedy by było... Nie potrzebne 

Wow, pokazales wlasnie jakim jestes kiepem, brawo!

Po co zachowujesz sie jak kretyn, skoro widac ze jest to nowy gracz, ktory jeszcze nie wie ze nie zawsze ulatwianie sobie rozgrywki jest dobre?

Pewnie sam nie jetes w stanie zmapowac takiego mostu, bo do tej pory zrobiles JEDNA dobra mape! Brawo profesjonalny maperze! Pamietasz kto musial poprawiac twoje mapy, ktore robiles dla NyAngela? No wlasnie, JA, bo nie byles w stanie dobrac obiektow do otoczenia, a twoje mapy wygladaly jak g**no i nadal wygladaja.

Nienawidze takiego szczeniackiego zachowania...

 

Pozdro

Edytowane przez BOCHA.
ile dostane pkt na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BOCHA. napisał:

Wow, pokazales wlasnie jakim jestes kiepem, brawo!

Po co zachowujesz sie jak kretyn, skoro widac ze jest to nowy gracz, ktory jeszcze nie wie ze nie zawsze ulatwianie sobie rozgrywki jest dobre?

Pewnie sam nie jetes w stanie zmapowac takiego mostu, bo do tej pory zrobiles JEDNA dobra mape! Brawo profesjonalny maperze! Pamietasz kto musial poprawiac twoje mapy, ktore robiles dla NyAngela? No wlasnie, JA, bo nie byles w stanie dobrac obiektow do otoczenia, a twoje mapy wygladaly jak g**no i nadal wygladaja.

Nienawidze takiego szczeniackiego zachowania...

 

Pozdro

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BOCHA. napisał:

Wow, pokazales wlasnie jakim jestes kiepem, brawo!

Po co zachowujesz sie jak kretyn, skoro widac ze jest to nowy gracz, ktory jeszcze nie wie ze nie zawsze ulatwianie sobie rozgrywki jest dobre?

Pewnie sam nie jetes w stanie zmapowac takiego mostu, bo do tej pory zrobiles JEDNA dobra mape! Brawo profesjonalny maperze! Pamietasz kto musial poprawiac twoje mapy, ktore robiles dla NyAngela? No wlasnie, JA, bo nie byles w stanie dobrac obiektow do otoczenia, a twoje mapy wygladaly jak g**no i nadal wygladaja.

Nienawidze takiego szczeniackiego zachowania...

 

Pozdro

z ciekawosci, co ma przeszlosc do tego posta?

gosc wyrazil swoje zdanie na temat tejze "propozycji"?, wiec nie wiem, czemu mu wypominasz zdarzenia z przeszlosci xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mvrcin. napisał:

z ciekawosci, co ma przeszlosc do tego posta?

gosc wyrazil swoje zdanie na temat tejze "propozycji"?, wiec nie wiem, czemu mu wypominasz zdarzenia z przeszlosci xd

A zabroni mi ktoś wypowiadać się na temat przeszłości? No myślę że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin