Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kozacka baza pod organizację z dodatkami!


Ks.Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości:  Fast Food
ID nieruchomości: 821
Cena za dobę: 360PLN
Lokalizacja: Las Venturas, old Venturas strip
Cena: Oferty w wiadomości prywatnej
SS’y: https://imgur.com/a/wRZbVZZ

Coś od siebie: Burgerek posiada bankomat, helipad, radio. Super baza pod organizację, bardzo dużo miejsca na pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.kubixxowSKY "czysty" Burger kosztuje około 30-40k, ten ma dodatki warte 35k, więc (licząc max cene czystego burgera) 40k + 35k (dodatki) = 75k. Oferuję Ci taką kwotę, ponieważ więcej on nie jest wart i nie zawyżaj ceny! Bo to przesada 170k za tą nieruchomość! Dodatkowo nie jest ona opłacona na bardzo długo, więc tym bardziej nie jest przybliżona do twojej wymaganej ceny! Myślę, że 75k to bardzo dobra cena dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego nie chce 170k. Po drugie jeżeli dałem 150k to za tyle sprzedaje. (do nego) więc nie interesuje mnie to za bardzo że ktoś pisze że za dużo. To ich problem a nie mój. Kiedyś burgerka przy lawetach sprzedałem za 180k :) . A ten się za bardzo nie różni. Że komuś to nie pasuje, niech nie kupuje ja nikogo nie zmuszam. Poczekam sobie na dobrą ofertę i wtedy sprzedam bo nie mam zamiaru wysłuchiwać waszych płaczów bo wam coś nie pasuje. Nie chcecie? Nie trujcie du*y bo marnujecie swój i kogoś czas. Wiem że jest mniej więcej tyle wart dlatego sobie poczekam aż ktoś będzie chciał kupić tą nieruchomość a nie na niej ZAROBIĆ tak jak większość tych co do mnie pisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin