Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem TheArasik


Drasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9LmKGy6.png 

Witam wszystkich, z tej strony Starszy Redaktor Drasiek. Dziś chciałbym wam przedstawić wywiad z Supporterem TheArasik.


Drasiek: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Drasiek z Redakcji 4Life News. Mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad?

TheArasik: Witam, możesz.

Drasiek: To może na początek, opowiesz nam coś o sobie?

TheArasik: Mam na imię Arkadiusz i mam 16 lat, aktualnie uczęszczam do pierwszej klasy technikum informatycznego. Moimi zainteresowaniami jest między innymi właśnie informatyka jak i różnego rodzaju elektronika oraz tym podobne.

Drasiek: Jak trafiłeś na serwer i co cię skłoniło żeby na nim grać?

TheArasik: Na serwer trafiłem przypadkiem, gdyż w tamtym okresie upadł inny RPG na którym grałem z kolegami. Zacząłem szukać więc jakiegoś innego miejsca rozgrywki no i właśnie był to 4Life, jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, poznałem tu wiele wspaniałych osób i postanowiłem tu pozostać.

Drasiek: Odpowiedz nam jak rozpocząłeś swoją przygodę z frakcjami na serwerze?

TheArasik: Co do frakcji, to po jakimś czasie od rozpoczęcia gry zaczęło mi się nudzić ciągle zarabianie, postanowiłem, że napiszę rekrutacje do SAFD, niestety ale otrzymałem w niej szansę, natomiast nie mogłem jej wykorzystać, już nie pamiętam czemu. Po miesięcznej przerwie od serwera napisałem do SAMD, otrzymałem szansę i jak najbardziej ja wykorzystałem, poznałem tam wiele wspaniałych osób, niestety przez niemiły incydent zostałem wydalony.

Drasiek: Okej. Powiedz, co aktualnie sprawia ci przyjemność grając na naszym serwerze?

TheArasik: Jak najbardziej to, że mogę pomagać graczom na serwerze jak i to, że poznałem świetne osoby w organizacji oraz frakcji, z którymi gra na serwerze jest o wiele lepsza.

Drasiek: Super! To może przejdźmy do pytań odnośnie frakcji. Dlaczego akurat SAPD?

TheArasik: Frakcja SAPD podobała mi się od początku poznania serwera, lecz niestety kiedyś było trudniej się do niej dostać, jako iż nudziło mi się już w SAFD postanowiłem spróbować swoich sił w policji.

Drasiek: Okej. Jak na dzień dzisiejszy podoba Ci się frakcja "SAPD" i jaka panuje w niej atmosfera?

TheArasik: Atmosfera we frakcji jest bardzo dobra, jak już wspomniałem jest tu wiele wspaniałych osób z którymi można się pośmiać i pogadać, a rozgrywka staje się o wiele lepsza.

Drasiek: Czy planujesz w najbliższym czasie zmienić frakcje?

TheArasik: Nie, gdyż byłem już w SAMD i SAFD, wiem jak wygląda tam praca. W tych frakcjach po dłuższym czasie zaczyna się nudzić robienie tego samego kilka razy dziennie, natomiast w SAPD każda akcja jest niespodzianką.

Drasiek: Okej. Może odjedźmy trochę od tematu frakcji. Opowiedz nam coś o organizacji, w której aktualnie się znajdujesz?

TheArasik: Organizacja jest  jak najbardziej ciekawa i godna polecenia, znajdują się tu wspaniałe osoby, ponadto organizacja cały czas się rozwija i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

Drasiek: Powiedz nam również jaka panuje atmosfera w organizacji!

TheArasik: W organizacji również panuje świetna atmosfera i cały czas staramy się, aby tak pozostało. 

Drasiek: Okej. Wywiad dobiega końca, ostatnie dwa pytanka. Jak oceniasz dodanie nowych dwóch rang do administracji?

TheArasik: Dodanie nowych rang niesie za sobą na pewno dużo plusów, miedzy innymi pomaga to w rozwoju serwera, gdyż teraz więcej osób może otrzymać szansę w administracji, dzięki czemu pomoc graczom czy pilnowanie porządku na serwerze, będzie szybsze i bardziej skuteczniejsze.

Drasiek: Fajnie! Kogo chciałbyś pozdrowić?

TheArasik: Frakcje SAPD, organizację Bloods oraz graczy tego wspaniałego serwera.

Drasiek: Dzięki za poświęcenie mi czasu.

TheArasik: Nie ma sprawy.

 


 

Starszy Redaktor @Drasiek

Edytowane przez Drasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin