Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na xDeyNx Oskarżony przez MarDR


MarDR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @xDeynNx

Data i godzina zdarzenia: około 00:15

  Pełen opis sytuacji: Chciałem iść do mojego auta gdy jeden z policjantów mnie postrzelił i założył kajdanki | ale rozumiem czemu bo chodziłem bo oznakowanym terenie ale nie chodzi tu o niego chodzi o innego policjanta 

który jak byłem w radiowozie podjechał lawetą pod mój pojazd i wziął go na parking policyjny a oczywiście byłem obok i auto było zgaszone i miało zaciągnięty ręczny a "POWÓD" jest taki "Pojazd porzucony" ...

myślę że to policjant popełnił bląd ale nie mogę być pewny ponieważ zostałem zabrany do więzienia ale wydaję mi się że auto powinno zostać odholowane na przechowywalnię pojazdów.

Suma mandatu wynosi AŻ 500 PLN 

  Dowód, który to potwierdza całe zajście: Oczywiście byłem w szoku i nie zrobiłem screena  ale mam sreena z pp...  

Oczywiście było paru świadków którzy mogli by potwierdzić moją wersję 

 

 

 | Dowód z PP |  Link -> ponieważ zdjęcie ma ponad 1MB 

   | Link | -->    |      https://imgur.com/a/CSU1Mlw       |

 

 

 

         Edit:    |    Oczywiście miałem MUTE więc nie mogłem powiedzieć policjantowi że biegłem po auto i wydaję mi się że przez ten fakt, powstało to nieporozumienie   |

Edytowane przez MarDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CADET xDeynNx z tej strony.

Myślę że ss przedstawiony poniżej wszystko wyjaśnia. Podczas rutynowego patrolu napotkałem auto które stało bez właściciela w środku. Uznałem że auto zostało porzucone. Zabieranie pojazdu chwilę trwa więc miałeś wystarczająco czasu aby do mnie podejść jak widać na przedstawionym ss suszarka przedstawia mi login i ostatniego kierowce, gdybyś do mnie podszedł oddałbym ci pojazd jednak ciebie tam nie było. Spotkaliśmy się dopiero na parkingu policyjnym gdy wstawiałem następne auto. Cena mandatu jest wystawiona według ogólnodostępnego dla graczy taryfikatora który znajduje się w zakładce San Andreas Police Department. Czekam na wypowiedź zarządu.

cBCfUUq.jpg  

 

 

Edytowane przez xDeynNx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie z ten strony Police Officer I fAITH_.

Wypowiem sie w owej skardze gdyz jestem w nia czesciowo zamieszany (jednostka PAUL na wypadku widocznym na dowodzie). Dnia wczorajszego gdy panski pojazd zostal odholowany znajdowalem sie na zabezpieczeniu wypadku wraz z officerem @ADIXO (ktory takze pana aresztowal za wtargniecie na teren zamkniety, tak zwane WNTZ). Nastepnie nie wiem co sie z panem stalo gdyz inna jednostka zostala wezwana do przetransportowania pana. W pewnym momencie nadjechal Cadet holownikiem ktory zapytal sie “czy bedzie potrzebna laweta?”. Na owe pytanie odpowiedzialem JA ze od jakis 5ciu minut stoji z drugiej strony czerwony pojazd marki Clover w ktorym nie ma kierowcy. Co do przetransportowania do wiezienia? Jak pan wspomnial mial pan kare MUTE przez co mamy nakazane zabierac takich ludzi do wiezienia z powodu brak interakcii.

 

//Przepraszam za jakie kolwiek bledy pisane na telefonie. 

Edytowane przez fAITH_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I @TiAmo. z tej strony!

Ja również się wypowiem, ponieważ zostałem właśnie wezwany na miejsce zdarzenia, by Pana przetransportować do więzienia, ponieważ jednostka, która Pana zatrzymała, była zajęta wypadkiem. Gdy dojechałem na miejsce funkcjonariusz @ADIXO poinformował mnie, że uciekłeś z serwera i później Ciebie wsadzą do więzienia poprzez PID. Wtedy ja się odłączyłem od tej akcji i udałem się na pościg, który odbywał się na kanale Taktycznym I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin