Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Music - Propozycje


SpeedPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7HdvvzI.jpg

nc4D878.png

W tym temacie prosił bym o nowe propozycję które można by było zrealizować przez ten czas aby ulepszyć, udoskonalić radio.

Wzoru nie będzie żadnego, wszystkie o ile takowe odpowiedzi się znajdą będą sprawdzane na bieżąco, z góry dziękuje wszystkim za pomoc i czekamy razem z zarządem na propozycje ;) 

Edytowane przez SpeedPowerPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Wsm to bardziej propozycja dla administracji Arcon no ale nie wiem gdzie mam to napisać. Fajnie by było dodać prezenterom takie logi z boku coś na zasadzie z tablicy z rapsami. Gracz by wpisywał /pozdrowienia "tekst" a prezenter by miał to z boku i by usuwał sobie te pozdrowienia komendą. Nie było by problemów z spamem na czacie. Ew. po prostu żeby wszystkie pmy się na tych logach wyświetlały. Myślę że wielu osobom by ułatwiło to robotę. 

// Akceptuje SpeedPowerPL

Edytowane przez SpeedPowerPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udostępnić ramówkę. Żeby każdy gracz widział, który prezenter, o której godzinie ma daną audycję :) 

 

// @Deilo ramówka znajduje się na stronie radia https://4music4l.panelradiowy.pl/radio. Która jest oznaczona Strona Radia. //TheMistrzuu*

 

// @TheMistrzuu* ok.//Deilo

 

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Pewnie było wielokrotnie, ale.. Wywiady z graczami? Nie muszą to być sami Administratorzy, czy też Liderzy frakcji. Czy po prostu dyskusje na temat Serwera, jego plusów, minusów. Takie 30 minut wolnej dyskusji(oczywiście na poziomie) Graczy.

Sam proces Kto, kiedy i dlaczego miałby do takiej "spowiedzi" przystąpić można omówić dużo wcześniej, bądź przeprowadzić nawet rekrutację Kto czymś takim miałby się zajmować. Coś zawsze innego, a uważam że wiele osób z miłą chęcią by usłyszało ciekawe anegdotki, żarty czy dyskusje 2 osób na Audycji, niż w kółko te same piosenki ;) 

Pozdrawiam!

Przez SpeedPower,

Mamy już jakieś plany na ten temat 

Edited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może odlecę, ale jakaś wyspa na której będzie można "podejść" do prezentera? Będzie on tam po prostu siedział na jakimś ciekawym exteriorze. Wiadomo, że masa ludzi by tam nie przychodziła/przebywała, ale ktoś by mógł po prostu podejść i pozdrowić kogoś, poprosić o piosenkę.. czy po prostu w trakcie audycji zagadać do prezentera. Jest późno, a ja jestem trochę wystrzelony z butów, po ciężkim tygodniu. Jeżeli nie zapomnę to jutro rozwinę myśl. Jeżeli Mistrzu/SpeedPower będziecie widzieli w tym zamyśle jakikolwiek sens. To najwyżej konkretniejszy pomysł wypluje wam na PM. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dotyczy wiadomości, może o równych godzinach tzn. Np. 10:00, 21:00 itp. Pojawiałyby się krótkie informacje dotyczące zmian, nowości serwera nadawane przez prezentera, który w tym czasie prowadziłby audycję.

Przez SpeedPower,

Jest to w trakcie realizacji

// Akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, tomeczko123 napisał:

W godzinach późnych wieczornych np po 22 zezwolić na np 30m tak zwanej "vixy" muzyki bardziej klubowej, myślę że w tych godzinach jest mniej osób o młodym wieku i starszym by podpasowała taka odskocznia 

Niestety nie możemy na to zezwolić, klubowa muzyka jest dozwolona o każdej godzinie i to w zupełności jest wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin