Skocz do zawartości

Julek71.klimatkartel

Gracz
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Julek71.klimatkartel

  1. identyfikuje się jako HugoKopter, pozdrawiam
  2. Jakieś głosy mnie dochodzą, że ktoś z piętra wyżej spuścił takiego kabana, że odkręcanie wody w kuchni jest niebezpieczne, a ktoś z wyższych szczebli dopuścił się puszczenia moczu do zlewu z 200 kk 

    1. BidoN

      BidoN

      A TY ILE RAZY SIE ZESRALES?!

  3. Poszukuję 2 tęgich kabanów do przerzucenia Ojcu ziemi, chętni PW zapraszam płacę złotem 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Choć nie, cofam - zapłać. 

    3. Julek71.klimatkartel

      Julek71.klimatkartel

      jak chcesz ulepa z gliny składać to spoko, mamy deala do zamknięcia

    4. .franek.klimatkartel
    5. TeKMistrz

      TeKMistrz

      Pewnie ziemia wyląduje na ukrainie, znam takich przekrętów jak ty. Jeden nazywa się Jurek Owsiak - słynny sprzedawca uranu.

    6. Julek71.klimatkartel

      Julek71.klimatkartel

      @TeKMistrzOwsiak to u Brata opony zmienia, dobry człowiek i tam jakieś zegary w Szpitalu nastawiał 

  4. Nadszedł ten dzień, gdzie od 4 lat pada pytanie czy ktoś jeszcze pamięta o projekcie Podcastów. Bo Ja w sumie za wuja nie, ani nie planuję, ani nie pamiętam.

    Zmieniam jednak kołchoz, po 2 latach zabawy w Prowadzenie Salonów/Działalności będę szukał czegoś na etat, co powoduje że czasu będę miał.. więcej, niż potrzebuję do ogarnięcia czegoś fajnego raz/dwa razy w miesiącu.

    Do Brzegu, nie opowiadam niczego tutaj, bo to strata czasu i X osób komentuje, wypowiada się, a nie jest mi potrzebne. Więc krótko.

    Szukam osoby która ma sympatyczny dla ucha głos, Mikrofon który nie wk*** mnie po 2 minutach słuchania, osoby która jest ekstrawertykiem i wychodzi poza swoją strefę komfortu. Osoby która nie boi podejmować się dyskusji nawet jeżeli nie zna drugiej osoby prywatnie. Co z tego taka osoba będzie miała? Kompletnie nic, nie dostanie kasy ani IRL, ani w grze(W Grze jestem biedny, IRL żyję jak biedak dlatego nie dałbym nawet 2 złotych za 3 godziny zabawy) Czy coś z tego będzie? Czy to ruszy? To zależy czy znajdę chociaż osobę, bądź dwie z którymi fajnie by się coś takiego prowadziło. Godziny? Wieczorne pewnie 20/21 jak już, jak długo? a pewnie z 5 godzin łącznie w miesiącu bym ukradł (lubię mieć wszystko umówione i ustalone, a nie wejście na sucho) Kiedy planowany start? Nie ma takiego planu wcale, może za miesiąc, może po nowym roku, a może na wakacje 2026. 

    Tak jak na początku. TO ZALEŻY OD INNYCH OSÓB. Ja tu będę tylko od pomysłów i gadania, ale realizacją sam się nie zajmę.. bo mi się nie chce i Czasowo mnie nie stać, żeby poświęcić się w 100%(lubię grać w gry, nie chciałbym tego w pełni poświęcać).

    Jeżeli w jakiejś części pasujesz do tego opisu + chcesz dowiedzieć się więcej.. Zapraszam PW, umówimy się na Mumble, Discord, przegadamy temat.
    Czasem można mnie znaleźć na Mumble na kanale prywatnym Gruba otyłych zakolaków. Ja to ten co drze ryje, wyzywa i jest chamem (ale dużo zyskuję przy bliższym poznaniu).

    Może w tym roku uda się znaleźć kogoś kto lubi tak jak Ja.. robić coś co nikomu nie jest potrzebne, może spodoba się to 5 osobom.. ale karwa czemu nie. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. casinoo
    3. Julek71.klimatkartel

      Julek71.klimatkartel

      @casinoo daj znak na PW kiedy jesteś na DC/Mumble to się kiedyś złapiemy

    4. .franek.klimatkartel
    5. TeKMistrz

      TeKMistrz

      Mając głos 40 latka z kredytem i z trójką dzieci nadam się?

    6. 21nels0n

      21nels0n

      Też jestem biedakiem bo w tym kraju za darmo jest dwa razy drożej, nadam się jak myślisz 

  5. Do zamknięcia plany i priorytety zakupowe uległy zmianie. Pozdrawiam i dziękuję
  6. Dziękuję za pozdrowienia dla mojego ulubionego eseisty hobby turysty Wojciecha i gratulację dla Redaktora który w końcu zrobił wywiad ciekawszy, niż oklepane pytania. Czytało się to przyjemnie, nie było nachalnie. Zdrowe, przemyślane pytania i widać, że sam odpowiadający dobrze się czuł w tym wywiadzie. Wielki props, oby więcej takich osób i wywiadów
  7. Model: FCR-900 Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: bez znaczenia Cena: do 300k Dodatki: nie ma znaczenia Coś od siebie: Szukam motorka pod nową pracę, tylko i wyłącznie FCR, może być czysty, może być z Upem bez znaczenia, dorobię sobie wszystko wedle uznania. Jeżeli ktoś ma na zbyciu to zapraszam PW
  8. PID: 269885 Login: Julek71 Nick: Julek71 Ranga: God of Thiefs Aktualny bilans: chyba -2 Powód: Idiotyczne decyzje zarządu, traktowanie graczy przyjętych w formie normalnej rekrutacji w sposób niesprawiedliwy wobec przyjęcia nowych członków dzisiejszego dnia. Coś od siebie: To były bardzo fajne i sympatyczne 4/5 lat dokładnie nawet nie pamiętam. Wprowadzał mnie tutaj Lampek którego już nie ma, a następnie pod skrzydłami Bila i franka głównie stawiałem swoje pierwsze kroki. Szkoda, że zarząd zleciał na łeb po tylu latach, ale czego się spodziewać z całym szacunkiem dla Bila od organizacji bez Lidera od dłuższego czasu. Mimo wszystko każdemu z osobna życzę wszystkiego dobrego i do usłyszenia na kanałach mumbla. O Przyjaciela nawet nie mam serca prosić, wiem że pewne jednostki by du*a zabolała jakbym miał dzierżyć Fioletowy kolor. Z Fartem!
  9. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @im8yearsold (Wszyscy Supporci) 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Michalix* (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Pavi (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen (Wszyscy Starsi Administratorzy) 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @.franek (Wszyscy RCONi) 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Nokiller (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: --- (Wszystkie Frakcje) 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: --- (wszyscy członkowie Frakcji) 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: --- (Wszystkie Biznesy) 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: --- (Wszyscy Pracownicy Biznesów) 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: --- (Wszyscy prezenterzy radia 4Music) 12. Najlepszy Lider: @Hubs* Nominowani: (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 13. Najlepsza Organizacja: OLIMP  Nominowani: (Wszystkie Organizacje) 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha (Wszyscy gracze) 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @DeltaRon (Wszyscy) 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze:Nowe Przecho (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca)
  10. Wzór: 1. Najlepszy Support: @Voxber Nominowani: (Wszyscy Supporci) 2. Najlepszy Moderator: @TeKMistrz Nominowani: (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator: @Pavi Nominowani: (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Argen Nominowani: (Wszyscy Starsi Administratorzy) 5. Najlepszy Administrator RCON: @.franek Nominowani: (Wszyscy RCONi) 6. Eventowiec miesiąca: @Nokiller Nominowani: (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) 7. Najlepsza Frakcja: TSA Nominowani: (Wszystkie Frakcje) 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Pavi Nominowani: (wszyscy członkowie Frakcji) 9. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe Nominowani: (Wszystkie Biznesy) 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Symcio Nominowani: (Wszyscy Pracownicy Biznesów) 11. Najlepszy Prezenter 4Music: --- Nominowani: (Wszyscy prezenterzy radia 4Music) 12. Najlepszy Lider: @AdrianeQ82 Nominowani: (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 13. Najlepsza Organizacja: OLIMP  Nominowani: (Wszystkie Organizacje) 14. Najbogatszy Gracz: @ZbyK.gg (Wszyscy gracze) 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @DeltaRon (Wszyscy) 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: zmodernizowane zjazdy Francjusza (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca)
  11. Wojtyła, człowiek renesansu, realista hobby turysta. Dla mnie jeden z niewielu którego mogę nazwać internetowym przyjacielem, ale w 1 zdaniu ocenić mogę pół żartem pół serio, że to najgłupszy z najmądrzejszych ludzi których poznałem Bardzo dobry wywiad, brawa należą się dla osoby które te pytania przygotowywała. Krótko, ale treściwie
  12. no karwa kawka, Matematyczka. Powodzenia, byle było 30% i tak będziecie robić za 5k brutto.

  13. To tylko takie luźne przemyślenia, tematu na poważnie nie poruszałem z nikim z góry po długiej przerwie, ale..

    Ile ludzi(mam świadomość, że ten status zobaczy z 10% obecnych graczy.. ile o ile) Byłoby skłonnych do współpracy przy Podcaście (którego tematyka nie zamyka się tylko i wyłącznie w sferze serwerowej) od razu mówię wymagania byłyby ogromne.

    Mutacja(no to dosyć logiczne)

    Mikrofon najlepiej studyjny, ale taki co nie trzeszczy, piszczy i nie przechwyca każdej pierdoły dałby radę.

    Doświadczenie w prowadzeniu kanału na Socialach, Audycjach etc

    Jeżeli nie doświadczenie to ogromny zasób słów pozwalający na podciąganie 1 tematu przez kilkadziesiąt minut.

    Zdolność interakcji z otoczeniem(chodzi o graczy np na G, oraz współprowadzących)

    No i oczywiście taka osoba musi być pro ekstrawertykiem, osoba nieśmiała w takiej tematyce by się nie odnalazła.

    Poświecenie tygodniowo kilku(a czasem nastu) godzin co do stworzenia i omówienia scenariuszu ze współprowadzącym, przygotowanie Audycji z resztą ekipy, oraz.. ćwiczenia. Tak, na sucho ćwiczy się najlepiej, wiem co mówię :D

     

    Od razu mówię, temat ze Zbyszkiem omawialiśmy ponad półtora roku temu, jednak ostatnio siedzieliśmy i wpadł mi do głowy, dużo ciekawszy temat, a raczej TEMATY które uważam mocno urozmaiciłyby rozgrywkę. Ja jednak mam w tej chwili pracę która pochłania masę czasu i rodzinę, przez co nie jestem w stanie poświęcać po 15/20 godzin tygodniowo dla serwera i ten czas byłby ograniczony do godzin kilku.. nie jest to żaden status rekrutacyjny, a bardziej poglądowy czy ludzie byliby czymś takim zainteresowani (nie widzowie, a teoretyczni współorganizatorzy/współprowadzący) Proszę jednak o odzew poniżej pod statusem, bądź jak ktoś ma pytania, albo luźną propozycję to zapraszam na PW. 

     

    Od Siebie mogę obiecać wyłącznie to, że jeżeli temat ruszy OD WAS, czyli odzew będzie chociażby minimalnie optymalny dla moich oczu, to zmęczę du*e tak Zbyszkowi, że się zgodzi(Weź się zgódź jak coś) Sam tego nie jestem w stanie zrobić, bo mi się nie chce i nie mam na to czasu, Za Zbyszka odpowiem, że RACZEJ ma podobnie, gdyż temat taki zajmuje wiele. Tutaj wchodzicie WY. Pozdrawiam i miłego wieczoru.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Rozumiem, interesuje cię jedynie podcast. Co do formatu z grudnia 2021 to nie nazwałbym tego audycją, a co najwyżej pogadanką z widzami.

      Pozdrawiam :hah:

    3. pawelik001

      pawelik001

      być może ja byłbym chętny, wszystkie wymagania spełniam, no, może poza czasem xD

    4. SenX

      SenX

      Bardzo fajny pomysł!

    5. Ceglasty.

      Ceglasty.

      Bardzo fajny pomysł. Niestety na yt można od pietrka znaleźć już wywiady z administracją RCON więc tematy poruszane podczas takich podcastów fajnie jakby były dosyć kontrowersyjne oraz niezbyt przyjemne dla niektórych osób tak aby poznać sporo sekretów graczy i nie tylko. Z pewnością będzie miało to wtedy rzeszę fanów, którzy lubią wiedzieć za dużo. 

    6. Julek71.klimatkartel

      Julek71.klimatkartel

      @Ceglasty. Content który mamy w planach wprowadzić ma być szeroki, w 90% ma nie obijać się o serwer, gdyż osoby które go będą prowadzić(na dzień dzisiejszy) serwerem żyją mało, a więcej po prostu życiem poza nim, oczywiście rozumiemy że tematy kontrowersyjne byłyby najchętniej oglądanie i żyjemy świadomością, że byłaby to swego rodzaju droga na skróty, ale na dzień dzisiejszy nie zamierzamy poruszać totalnej prywaty ze względu na szacunek Obecnych/byłych członków ekipy/graczy którzy bardzo często są(bądź byłi ;d) naszymi znajomymi/kolegami/przyjacielami w życiu prywatnym. Od Siebie mogę jedynie obiecać, że nie będzie wiało wujem, a każdy coś dla Siebie znajdzie, Content będzie ogłaszany "jakiś czas" przed Audycją, aby nikt nie wyczekiwał czegoś czego nie będzie, przez co będzie można śmiało wybrać temat przewodni który ów gracza akurat zainteresuje :D forma wywiadów pewnie również będzie, ale przepraszam dla osób które prowadziły wywiady głosowe były na tak beznadziejnym poziomie, że nie dało się ich słuchać i my mamy w planach, aby jednak takie wywiady stawały się standardem i codziennością i również, żeby były na jako takim sensownym poziomie. Pozdro :)

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Dzisiaj koło 19/20 będę na serwerze, Jeżeli pojawi się oferta na 430k to leci pod młotek, pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin