Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Starszym Ogniomistrzem MLK.


Mietek_Kasztan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9LmKGy6.png

Witam wszystkich  bardzo serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor @Mietek_Kasztan. Mam dzisiaj zamiar przedstawić wam wywiad ze Starszym Ogniomistrzem MLK z frakcji SAFD.


MK: Mietek_Kasztan

MLMLK


MK: Witam, z tej strony Młodszy redaktor Mietek_Kasztan z redakcji 4Life News, kłaniam się. Chciałbyś odpowiedzieć mi na pare pytań?

ML: Jasne, pytaj śmiało.

MK: Dzięki, na sam początek opowiedz nam coś o sobie.

ML: Cześć wszystkim. Mam na imię Mateusz, na chwile obecną mam siedemnaście lat, pochodzę z Łodzi. Interesuję się przede wszystkim Informatyką oraz strażactwem. Jestem osobą kreatywną, zawsze kończę to co zacząłem, można na mnie polegać w każdej sytuacji. Na serwerze jestem aktualnie w frakcji SAFD na stopniu Starszy Ogniomistrz. Mówią na mnie różnie ale zazwyczaj "Mleko" lub "Mlekovita" Czemu? Dobre pytanie haha.

MK: Naprawde ciekawe! Powiedz, jak trafiłeś na serwer?

ML: Na serwer trafiłem w taki sposób, że skończyłem swoją "karierę" na konkurencyjnym serwerze, ponieważ znudziła mi się tam gra, więc pomyślałem ze warto spróbować swoich sił tutaj na serwerze. Moje pierwsze logowanie na serwerze miało miejsce pierwszego stycznia 2017r.

MK: Widzę, że grasz już przez spory czas, jak wyglądały twoje początki na serwerze?

ML: Początki nie były łatwe. Dużo, bardzo dużo czasu spędziłem na magazynierze żeby zarobić na swoje pierwsze auto typu Manana, Perrenial lub Moonbeam. Wszystko z czasem nabierało rumieńców.

MK: Obecnie jesteś w frakcji SAFD, jak czujesz się w ich szeregach i jak oceniasz RP we frakcji?

ML: W frakcji panuje bardzo przyjemna atmosfera, pod żadnym pozorem nie mam zamiaru zmieniać tej frakcji na żadną inną. RP w frakcji stoi na bardzo wysokim poziomie, jest ono bardzo rozbudowane oraz urozmaicone.

MK: To dobrze, a jak oceniasz współprace między frakcjami?

ML: Współpraca między frakcjami wygląda naprawdę dobrze, jest dość dobra komunikacja na różnorakich zdarzeniach, więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

MK: Dobrze, teraz pytanie z innej beczki, jaki jest obecnie Twój majątek?

ML: Mój aktualny majątek jest bliski miliona. Posiadałem bulleta 2.2 jednak go sprzedałem. Moim zdaniem pieniądze nie grają roli.

MK: Wow, milion to naprawdę dużo, natomiast jaki jest Twój największy cel odnośnie serwera ?

ML: Mój największy cel to jest zajść jak najdalej w frakcji oraz być dobrze wspominanym. Może trochę skromnie, nie mam jakiegoś wymarzonego auta na serwerze ani nic, aktualnie jestem skupiony tylko i wyłącznie na frakcji.

MK: Fajny cel. Wywiad dobiega już końca. Kogo chciałbyś pozdrowić ?

ML: Chciałbym pozdrowić cały serwer!

MK: Ja również pozdrawiam. Dzięki za poświęcenie czasu na udzielenie odpowiedzi i za wywiad.

ML: Również dziękuję.

                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                       Młodszy Redaktor Mietek_Kasztan

Edytowane przez Mietek_Kasztan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin