Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Dowódcą Jednostki SWAT K4cp3R.


cruzeN.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png


 

Witam wszystkich bardzo serdecznie, ja jestem Młodszy Redaktor cruzeN., a to jest mój pierwszy wywiad! Moim gościem dziś jest K4cp3R., SWAT Commander w SAPD. Miłej lektury!

 


 

(C)ruzeN.: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor cruzeN. z Redakcji 4Life News. Mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad?

(K)4cp3R.: Jasne, możemy.

C: Świetnie! Na początek proszę, opowiedz coś o sobie.

K: Wnioskując po moim nicku, mam na imię Kacper oraz mam piętnaście lat. Dwudziestego trzeciego kwietnia obchodzę swoje szesnaste urodziny. Chodzę do pierwszej klasy liceum o profilu strażackim. Wnioskując po mojej szkole, w niedalekiej przyszłości chciałbym zostać zawodowym strażakiem. Moim głównym zainteresowaniem, oprócz służby mundurowej, jest motoryzacja. W wolnym czasie, oprócz grania w gierki komputerowe jeżdżę na motocyklu, jak jest cieplej to gram w piłkę nożną albo spędzam czas w garażu. Myślę, że to jest wszystko, co mogę o sobie powiedzieć.

C: Cóż, w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin. Pozwól, że zapytam o szkołę. Czy poziom jest wysoki?

K: Hmm, czy wysoko? Na pewno było się ciężko przyzwyczaić, z ósmej podstawówki do 1 LO. Wszystkie tematy są do ogarnięcia, myślę, że bez różnicy, jak trójki wlatywały, tak wlatują.

C: Jasne, rozumiem. Czy oprócz MTA grasz w coś jeszcze?

K: Oprócz Multi Theft Auto gram w League Of Legends, GTA V, Forza Horizon 4, UFC oraz Fifka - myślę, że to są wszystkie gry, na które poświęcam czas.

C: Nawet sporo. W której, według Ciebie, jesteś najlepszy?

K: Nie potrafię tego określić. Myślę, że Forza Horizon 4.

C: Dobrze, przejdźmy teraz do 4Life'a. Jak wyglądały Twoje początki na serwerze, jak to się zaczęło i jakie były Twoje pierwsze wrażenia?

K: Jak trafiłem na 4life? Przez ten serwer zacząłem grać w MTA. Pamiętam to jak dziś. Był to rok 2018, chyba wrzesień. Wraz z paczką kumpli, którym chciało się grać w SAMP. Z racji, iż nie podobała mi się ta platforma, oddzieliłem się od nich i zacząłem grać na 4Life. Moje początki wyglądały standardowo, myśle, jak u każdego gracza. Manana / Perennial oraz praca na magazynie.

C: Którą frakcję uznałbyś obecnie za najbardziej rozwiniętą i ogarniętą? Która według Ciebie jest najbardziej atrakcyjna?

K: Najbardziej rozwinięte oraz ogarnięte chyba są SAPDy. W stosunku Role Play oraz w celach byle jakiej mobilizacji. Moją pierwszą frakcją był SAFD. Spędziłem tam wiele ciekawych chwil. Mogę uznać, że obie frakcje są atrakcyjne. W SAPD są miłe pościgi itp., a z racji, iż chcę zostać zawodowym strażakiem, uroki SAFD mnie pociągają. Nie mogę ocenić, która frakcja jest najbardziej atrakcyjna.

C: Pracujesz obecnie w SAPD. Opowiedz proszę, co Cię skłoniło do napisania podania do frakcji i czy było ciężko na początku ogarnąć wszystkie rzeczy?

K: Owszem, pracuję. Co mnie skłoniło do napisania podania? Hmm... podczas mojej kariery w San Andreas Fire Department mój kolega zapytał się, czy idziemy do SAPD'ów. Napisałem odejście oraz oczekiwałem na rekrutacje około miesiąca. Na pewno w San Andreas Police Department jest ciężko ogarnąć kody radiowe. Moim zdaniem, dla kadetów jest to ogromny problem (sądzę to po moich przeżyciach).

C: Jesteś tutaj SWAT Commanderem, opisz proszę, czym jest SWAT i czym się zajmuje?

K: Może opowiem całą karierę w tej jednostce. Do jednostki Special Weapons And Tactics dołączyłem drugiego listopada 2019 roku. Dnia drugiego stycznia 2020 roku zostałem awansowany na SWAT Operatora. SWAT Operator zajmuje się dowodzeniem akcjami SWATu (tak jak  SWAT Commander). Dnia 10 stycznia 2020 roku została ogłoszona rekrutacja na tzw. "SWAT Commandera" - z moim kolegą (obecnym V-liderem SWATu) złożyliśmy podanie na ten stopień. Jedenastego stycznia rekrutacja została zamknięta, a w nocy zostały ogłoszone wyniki. Dostałem się ja wraz z kolegą, na okres próbny. Po 21 dniach (tyle trwał ten okres) obaj zdaliśmy. Dnia trzeciego lutego 2020 poprzedni lider SWATu zrezygnował ze swojego stanowiska, po czym zostałem awansowany na tzw "Lidera". Co to jest SWAT i czym się zajmuje? Special Weapons And Tactics (pol. Specjalne Uzbrojenie i Taktyka). Z racji, iż na serwerze gramy amerykańską Policję (LAPD), mamy też tę jednostkę. Jest to specjalna jednostka działająca w naszej frakcji, mająca na celu przeprowadzanie działań na wysokim poziomie niebezpieczeństwa. Na 4 Life skupiamy się głównie na akcjach Role Play typu porwanie, zagrożenie bombowe itp. Oprócz akcji RP, wjeżdżamy na DM, aby postrzelać się z graczami. Oprócz wymienionych rzeczy, pozostają jeszcze pościgi. Najczęściej do pościgów dołączamy się jeżeli pościg kieruje się w stronę strefy DM, bądź pościg, gdzie jest ktoś z bronią, bombą itd.

C: Jest Was aż dwóch (Dowódców - Commanderów), możesz zdradzić, dlaczego Zarząd podjął taką decyzję?

K: Tak, jest nas dwóch. Ja jako lider, a AdiZ jako v-lider. Myślę, że zależy to ode mnie - w sensie, to, ile nas będzie. Dwóch Commanderów to optymalna liczba, aby Special Weapons And Tactics były w pełni ogarnięte. Wraz z AdiZ'em dzielimy się obowiązkami, oraz nie ma żadnego przestoju w jakichś propozycjach dot. SWATu i tym podobne.

C: Jak to jest być na akcji SWAT? Bywa ciężko?

K: Na każdej akcji bywa ciężko, zawsze ciąży na nas ogromna presja. Każda nasza akcja jest inna, więc nie jest nudno, a jeden zły rozkaz może zepsuć całą akcję. Tak, jak mówiłem, jest ogromna presja, ale sobie z nią radzimy.

C: Czy miewasz nieraz takie momenty, że masz tego dość i chciałbyś zrezygnować ze SWATu?

K: Tak, ostatnio miewam takie momenty, gdzie nawet chcę odejść z frakcji, lecz jakoś sobie z tym radzę i jeszcze się trzymam. Zapytasz czemu? Tak jak mówiłem wcześniej, jest ogromna presja, oraz duża odpowiedzialność. Są takie dni, kiedy mnie to przerasta.

C: Przejdźmy teraz do Organizacji, w której jesteś - Thug 4Life. Co możesz Nam o niej powiedzieć? Jak byś ją przedstawił innym? Jaka panuje atmosfera?

K: Tak, jestem w tzw. Thugach. Co mogę o niej powiedzieć? Ogarnięta organizacja z ogarniętymi ludźmi. Panuje miła atmosfera, gdzie możemy zawsze szukać w niej pomocy.

C: Dużo Was jest?

K: Wręcz bardzo dużo i bardzo duża aktywność.

C: Przyjmujecie nowych? Warto do Was dołączyć?

K: Jasne, odbywają się rekrutacje. Niestety, jestem na najniższej randze w tej organizacji, lecz stwierdzam, że tak, warto do niej dołączyć.

C: Jak oceniłbyś ogólnie to, co udało Ci się osiągnąć do tej pory na 4Life?

K: Majątkowo bardzo mało. Większość przegrałem na kasynie. Majątek swój wyceniam na ok. 600k. Mam na koncie Elegy 2.2 (FT bez nitra i lamp). Jeżeli chodzi o frakcję, jest to Sergeant II oraz SWAT Commander.

C: Czy gdyby przyszło Ci się rozstać z tym wszystkim, byłoby Ci ciężko, czy pogodziłbyś się z tym i po prostu poszedł naprzód?

K: Nie, nie było mi by ciężko. Gry komputerowe traktuję tak, jak się powinno. Jeżeli mam coś zrobić, to to robię i nie dręczy mnie sumienie. Wydaje mi się, że nie patrzył bym w tył, i robił bym to co muszę.

C: Bardzo rozsądne podejście, szanuję. Niestety to już koniec wywiadu. Czy chciałbyś coś jeszcze od siebie dodać, może kogoś pozdrowić?

K: Myślę, że wyczerpałem cały temat. Miłego dnia/wieczoru. Dzięki, cześć.

C: Dziękuję za poświęcony czas. Również życzę Ci miłego wieczoru!


Wykonał Młodszy Redaktor cruzeN. dla Redakcji 4Life News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin