Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Krapeq


ELDOKSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: ELDOKSON
Nick oskarżonego: krapeq
Data i godzina:09.53 2016-03-19
Powód:Całkowity brak kultury jako członek SAMD odwalanie 0 rp opis:Wbiłem sobie rano na kompa i Szender mówi że mam odholować auto po pościgu biorę lawetę i jade z tym autem na parkingu poli przy parkingu czekam krapeq z kolegą nw czy ten kolega jest z SAMD i gdy próbuje wsadzić pojazd na parking cały czas mi przeszkadzają wsiadają do auta można powiedzieć że tych dwóch panów oszukało również ekipe serwera dlatego że gdy próbowałem wsadzić pojazd do krapeq napisał do Xqwarda aby tepał jego pojazd do przecho potem wyjaśniłem to nie porozumienie i wsadziłem pojazd do parking i otrzymałem w moją stronę słowa |SS,DOWODY| JEST to moim zdanie karygodne zachowanie członka dobrze zorganizowanej grupy jaką jest SAMD|aha chcę jeszcze dodać że krapeq dostał muta lecz chciałbym aby były wyciągnięte konsekwencje w frakcji. 
Proponowana kara:Mam nadzieje że Grzengol wymyślisz coś 
Dowody:http://imgur.com/a/XTFob |CZAT| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krapeq ze względu ze dzisiaj są egzaminy a jutro poprawki a to jest jak na razie twoja pierwsza skarga proponuje abyś zdawał te egzaminy lecz będą one trudniejsze gdyż sam sobie na to zasłużyłeś, po egzaminach jeśli je wgl zdasz twoja kara będzie taka: jak dostaniesz chociaż jedną skargę= wylot

lecz to jest tylko moja decyzja poczekajmy na wypowiedz Grzengola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę go przeegzaminow

 

pozwolisz że ja wymyślę kary : 

-wylot z Akadami .

- ostrzeżenie 1/2.

- upomnienie .

- dyscyplinarka bez możliwości powrotu .

 

co wybierasz z tych  kar ?

MORDECZKI PROPONUJE JAKO IŻ WIEM ŻE JEST TU WIELE LUDZI KTÓRZY MAJĄ BARDZO DOBRE RP WYBRAĆ JAKĄŚ OSOBĘ I DAĆ PANU krapeq WYKAZAĆ SIĘ NA EGZAMINIE ZOBACZYMY CZY TAM BĘDZIE RÓWNIE ODWAŻNY I MĄDRY JAK TO POKAZAŁ PRZED PARKINGIEM 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krapeq ze względu ze dzisiaj są egzaminy a jutro poprawki a to jest jak na razie twoja pierwsza skarga proponuje abyś zdawał te egzaminy lecz będą one trudniejsze gdyż sam sobie na to zasłużyłeś, po egzaminach jeśli je wgl zdasz twoja kara będzie taka: jak dostaniesz chociaż jedną skargę= wylot

lecz to jest tylko moja decyzja poczekajmy na wypowiedz Grzengola.

 

 

JESTEM ZA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin