Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika IgiGangus, oskarżony przez BlueR


BlueR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


 

Twój nick: BlueR

Nick osoby oskarżonej: @IgiGangus

Powód napisania skargi: Gracz znajduje sie na innym serwerze w administracji na randze Supporta. Po przeczytaniu regulaminu wiem że to jest zakazane.

Dowody: ss'y
((Tego tam na górze nie usune, nie da sie :c ))

Spoiler

ShCYJ5V.png

 

MbCmXUP.png

 

 

 

 

Edytowane przez BlueR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlueR 

§7. Oskarżający ma obowiązek usunąć formatowanie tekstu podczas uzupełniania wzoru.

§8. Zarząd frakcyjny zastrzega sobie prawo do automatycznego odrzucenia skargi z powodu braku dowodów, nieusunięcia formatowania bądź niedostosowania się do innych punktów regulaminu skarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BlueR napisał:

Godzina 21:05... Świeżo po zobaczeniu skargi... Jakbyś napisał wcześniej to żadnej skargi by na Ciebie nie było.

Nie mam nic do do. Napisałeś podanie, dostałeś sie i z automatu odszedłeś po otrzymaniu powiadomienia na forum. Dodatkowo nie wiem kogo próbujesz oszukać. By CI na frakcji zależało nie miał byś za przeproszeniem w du*ie frakcji, tylko byś minuty na S1 nabijał a nie sie po pseudolach plątał i na supportów pisał. Tu też napisz podanie na supporta może przyjmą. Dodatkowo Napsiałeś podanie na Lidera Comm***ty News. Też było " przypadkowe" no coś mi sie wierzyć nie chce.

 

Oczekuje na wypowiedź Zarządu frakcji.

Edytowane przez BlueR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin