Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kolejna porcja Modeli!


L4MP3K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!
Ostatnim czasem wrzuciłem jakąś część moich modeli i odzew był pozytywny,

więc dodaję wam kolejną część,

tym razem coś nowszego :)

Przebieralnia:

(Autor mapy: @PenkY.)

Spoiler

73dujVh.png

ZioUKOD.png

gyXBeCG.png

Hvfbd5l.png

Poczta:

(Autor mapy: @PenkY.)

Spoiler

aFpxSvL.png

Zqx4Vh6.png

0s1bBPw.png

KALyQjH.png

Blista Compact:

Spoiler

3Wun52B.png

EJ8Kf7B.png

Radiowóz Policyjny:

(Współautor i twórca koncepcji: @Avenged)

Spoiler

La8qlFc.png

p33OO61.png

rq41ACj.png

Na koniec chciałbym dodać, że mój staż w grafice 3d wynosi jakieś 8 miesięcy z czego na pojazdy poświęciłem około miesiąca ;)

Edytowane przez L4MP3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reiji napisał:

Przebieralnia nic specjalnego, mapa nieźle ratuje to, poczta także. Brakuje oświetlenia w modelach, fajna radiola PD i lekko zmieniona blista.

Poczta jest starszym modelem, jeszcze wtedy nie przywiązywałem dużej wagi do oświetlenia, a co do przebieralni światło jest widoczne może nie tak mocno i idealnie ale jednak jest w jakiś umiejętny sposób rozłożone ;). Co do ratowania modelu przez mapę, tu się zgodzę, lecz chyba zawsze model wygląda o niebo lepiej z mapą niż bez (taka moja opinia), obie rzeczy się nawzajem dopełniają.
 

Edytowane przez L4MP3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interiory jak interiory kilka ścian i reszta to mapa. Jeżeli chodzi o światło to zbyt ciemne rogi ścian. Jest to nienaturalne, no albo to shader. Jeżeli robisz to pędzlem to bym trochę to poprawił, jeżeli światłem omni lub dziennym to trochę bym popracował nad intensywnością i rozmieścił ich więcej. Co do pojazdów blista spoko, a radiowóz ma kilka artefaktów podstawowych. Belka tylnych drzwi oraz bocznej szybki jest nierówna, zderzak tylny nie styka się z z resztą. Wiem że to błędy głównego modelu, ale warto byłoby je poprawić. Bagażnik też nie potrzebne tak mocno wysunięty, oraz popracowałbym nad szparami. Drzwi tylne, mają szparę między nadkolem. Tak ogólnie to spoko. ;)

Edytowane przez Garru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Garru napisał:

Interiory jak interiory kilka ścian i reszta to mapa. Jeżeli chodzi o światło to zbyt ciemne rogi ścian. Jest to nienaturalne, no albo to shader. Jeżeli robisz to pędzlem to bym trochę to poprawił, jeżeli światłem omni lub dziennym to trochę bym popracował nad intensywnością i rozmieścił ich więcej. Co do pojazdów blista spoko, a radiowóz ma kilka artefaktów podstawowych. Belka tylnych drzwi oraz bocznej szybki jest nierówna, zderzak tylny nie styka się z z resztą. Wiem że to błędy głównego modelu, ale warto byłoby je poprawić. Bagażnik też nie potrzebne tak mocno wysunięty, oraz popracowałbym nad szparami. Drzwi tylne, mają szparę między nadkolem. Tak ogólnie to spoko. 

To co widzisz to shader, światło robię omni i wygląda całkiem inaczej niż na screenach. Co do radiolki to wiadomo, że można to poprawić ale to już takie drobne błędy które ciężko wykryć okiem zwykłego gracza. 

Edytowane przez L4MP3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DreeY napisał:

Wyślij też zdjęcia bez shaderów.

Nie oceniam Ciebie broń boże, ale nawet najgorszy model z pełnym pakietem Shaderów może dobrze wyglądać.

Zobaczymy wkrótce ;) 

Proszę bardzo, niestety poczty już nie posiadam na dysku więc nie mam jak zrobić ss ;c - https://imgur.com/a/DlIwsop
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin